Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Nie sądzę, żeby był taki moment, kiedy poczułam się jak piosenkarka”.

Kim Seok-jin, znany również jako Jin z BTS, należy do jednej z najpopularniejszych grup k-popowych na świecie i często otrzymuje wiele uznania i pochwał za swoje występy wokalne i taneczne. W niedawnym wywiadzie Jin z BTS wyjaśnił, jak rozwinął swoje ogromne umiejętności i ujawnił, że musi włożyć więcej wysiłku niż inni członkowie BTS, aby doskonalić swoje umiejętności taneczne i śpiewające.

Jin z BTS mówi, że wkłada więcej wysiłku w doskonalenie swoich umiejętności śpiewania i tańca

W wywiadach Rolling Stone z każdym z siedmiu członków BTS, Jin przyznał, że odkąd był studentem aktorstwa, dużo wysiłku wymagało ulepszenie jego złożonej rutyny tanecznej, ponieważ nie miał wcześniejszego doświadczenia zarówno na wydziałach śpiewu, jak i tańca. Mówiąc, że było to prawdą w tamtym czasie i jest prawdą teraz, gwiazda BTS przyznała, że ​​dokłada więcej wysiłku, aby robić rzeczy, które mogą być naturalne dla innych członków BTS.

Jin z BTS dodał, że stara się pracować ciężej, aby nie przeszkadzać ani nie być ciężarem dla innych kolegów z drużyny. Powiedział: „Przychodziłam ćwiczyć godzinę wcześniej lub po zakończeniu ćwiczenia nie spałam jeszcze około godziny i prosiłam nauczyciela, aby ponownie przejrzał moją choreografię”.

Jin powiedział, że jeszcze nie opanował śpiewu, powiedział, że nie sądzi, by był taki moment, w którym czuł, że przybył jako piosenkarz. Jin mówił o rozwijaniu swoich umiejętności, aby dopasować się do kolegów z zespołu i powiedział, że po rozpoczęciu trasy zdał sobie sprawę, że jest w stanie komunikować się ze swoimi fanami, czy to poprzez swój występ, czy śpiew.

Spójrz na piosenki Jane

W wywiadzie Jin ujawnił, że podczas pisania tekstu do swojej piosenki czuł się smutny i sfrustrowany przepaść Podzieliła się, że proces śpiewania i nagrywania piosenki faktycznie złagodził w nim wiele z tych uczuć. Mówiąc o swojej drugiej piosence Księżyc Kto bardziej interesuje się gatunkiem rockowym, Jen ujawnił, że z zadowoleniem przyjmuje zmiany i nie odrzuci żadnych piosenek w stylu rockowym, które pojawią się na ich drodze.

READ  Święty Omar: Intensywna eksploracja macierzyństwa i morderstwa

Zapytany, jak się czuł, nie będąc przez jakiś czas w trasie w czasie pandemii, powiedział, że on i pozostali członkowie zespołu czuli się zagubieni i bezradni, i zajęło im to dużo czasu. Uczucia. Podzielił się, że przebywanie na uboczu przez rok dało mu możliwość refleksji nad sobą i spędzał czas na spaniu, ćwiczeniach, graniu w gry, oglądaniu filmów i śpiewaniu.

Jeśli chodzi o biznes, BTS przygotowuje się do wydania kolejnego angielskiego singla ghee Który ma zostać wydany 21 maja 2021 roku. Big Hit Entertainment niedawno opublikował zwiastun swojej piosenki. ghee Co sprawiło, że cała armia BTS oszalała z podniecenia.

Zdjęcie: Instagram Jane

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce Z Indii i całego świata. Teraz śledź swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne. Republic World to Twój punkt docelowy w jednym miejscu Bollywood News. Śledź nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.