Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dynastia molochów AFL jest martwa i pogrzebana

Dynastia molochów AFL jest martwa i pogrzebana

Gold Coast Suns przynieśli Richmond piątą porażkę z rzędu, pozostawiając upadłych rywali AFL na dole tabeli.

The Suns zdmuchnęli Tygrysy sześcioma golami w trzecim sezonie i nigdy nie oglądali się za siebie, a wygrana nadeszła dzięki znakomitym meczom Bena Kinga, Noaha Andersona i Willa Powella.

Rozczarowująca porażka sprawiła, że ​​Richmond musiał wspiąć się na górę, aby odzyskać kontakt z najlepszymi zespołami, ponieważ żałowali słabego kopnięcia bramki.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 Toyota AFL Premier na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Chwila w trzeciej tercji wyglądała tak, jakby większość drugiej połowy mogła wrócić, by prześladować Tygrysy, ale oszołomieni Suns odpowiadali na każde wyzwanie Richmond.

Richmond z trudem mógł odczuć, kiedy sędziowie przeoczyli coś, co wydawało się oczywistym celowym pędem za nim.

Gdy nikogo nie było w promieniu 20 metrów od bramek, Dustin Martin wbiegł do 50-tki i kopnął piłkę po podłodze, kierując ją w stronę bramki.

Dynastia tygrysów oficjalnie dobiegła końca. (Zdjęcie: Dylan Burns/AFL Images za pośrednictwem Getty Images)

Wyścig między obrońcą Ball i Suns Will Became Powell.

Ponieważ żaden zawodnik Richmond nie znajdował się w promieniu 20 metrów od Powella, który podążył za kopnięciem w połowie pola bramkowego, zbierający obrońca uderzył z woleja nad linią bez zamiaru zdobycia posiadania.

Martin wyrzucił ręce w górę w proteście przeciwko temu, co wydawało się najłatwiejszą z rozmyślnie pochopnych decyzji, ale jego apele nie zostały wysłuchane.

Król Marvela

Ben King był różnicą dla Suns, pociągając swoją drużynę do przodu dzięki mistrzowskiemu pokazowi przewodniemu przeciwko wysokiej jakości obronie Richmond.

Wzrost Kinga okazał się zbyt duży dla obrony Tygrysów, a jego prędkość niejednokrotnie dopadała Noaha Baltę i Tylera Younga.

READ  Fani AFL zastanawiają się, dlaczego nie wyjść z demonów w wojnie Aborygenów przeciwko Buldogom

Ale to jego czyste ręce i zabójcze kopnięcia wyróżniały go w grze, w której Richmond nie mógł kupić celnego strzału z dystansu.

22-latek zakończył z czterema bramkami i pięcioma punktami.

Ryana Reapera

W grze, która była pozbawiona jakiegokolwiek blasku i uroku w pierwszej kwarcie, 22-letni Samson Ryan potrzebował zaledwie dwóch minut, aby dostarczyć w drugiej.

Mierzący 2,05 m młodzieniec wbił rywala w pół krzaka w przednią kieszeń Tygrysów i piłka przeleciała w kierunku linii ograniczającej boisko.

Ryan, złapany na beczce łazika, pobiegł za piłką, zebrał ją i wykonał jednoetapowe kopnięcie z zewnętrznej strony prawego buta.

Podkręcał piłkę od lewej do prawej i wślizgiwał się między wielkie kije, aby dać fanom Richmond coś, czego desperacko potrzebowali.

Gold Coast Suns są na wzniesieniu. (Zdjęcie: Dylan Burns/AFL Images za pośrednictwem Getty Images)

Ellis nawiedza tygrysy

Double Premier Tiger Brandon Ellis dał klasyczny występ przypominający jego dni, gdy patrolował skrzydła w kolorze żółtym i czarnym.

Gold Coast Suns odegrało teraz kluczową rolę w zapewnieniu Gold Coast prowadzenia po pierwszej połowie, zapewniając solidny sprzęt, który popchnął drużynę do przodu.

29-latek posługiwał się piłką bezbłędnie, trafiając 94 procent, wykorzystując 16 dotknięć z 304 metrów.

Był w stanie zranić Tygrysy również na tablicy wyników, strzelając ważnego gola w drugiej kwarcie.

Ellis zakończył z 25 kontaktami i bramką oraz zdobytymi 395 m.

Banger Bolton

Gdy Richmond odpadło z gry po dwóch szybkich bramkach w Gold Coast, które dały Suns przewagę 17 punktami, Tygrysy potrzebowały iskry.

I jak to często bywa, to tajemnicza Tea Bolton zapewniła zespołowi moment podnoszący na duchu.

Odbierając piłkę ręczną z zatrzymania i biegnąc w kierunku granicy po niewłaściwej stronie prawonożnego Boltona, thriller wykonał perfekcyjne kopnięcie przyłożenia.

24-latek natychmiast wystartował, by świętować wraz z głośnymi wiernymi Tygrysami, gdy piłka wleciała, zapewniając Richmondowi bardzo potrzebne przyspieszenie.

READ  Amelia J Ricotelli-Lamping 1960-2022 | Wiadomości, sport, praca