Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dyrektor generalny Humanoid-Robot firmy produkującej napoje twierdzi, że nie ma weekendów i zawsze pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Dyrektor generalny Humanoid-Robot firmy produkującej napoje twierdzi, że nie ma weekendów i zawsze pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

W sierpniu 2022 r. mianowała Dictadora Micę na swojego próbnego dyrektora generalnego.
dyktator

  • Prezes polskiej firmy produkującej napoje Dictador jest humanoidalnym robotem napędzanym sztuczną inteligencją.
  • Szef sztucznej inteligencji Mika powiedział Reuterowi, że firma nie ma weekendów i „zawsze pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu”.
  • Mika pomaga odkryć potencjalnych klientów i wybrać artystów, którzy zaprojektują butelki na produkt rumowy.

Robotyczny dyrektor generalny polskiej firmy produkującej napoje jest zapracowanym szefem.

W sierpniu ubiegłego roku Dictador mianował robota napędzanego sztuczną inteligencją o nazwie Mika na swojego dyrektora generalnego ds. testów i nie boi się poświęcać godzin, aby pomóc firmie „przejąć władzę nad światem”.

Mika powiedział Reuterowi, że jest „zawsze dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu” i pracuje siedem dni w tygodniu.

„Tak naprawdę nie mam weekendów, zawsze jestem dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowa do podejmowania decyzji wykonawczych i uruchomienia magii sztucznej inteligencji” – powiedziała w wiadomości. Reutera Wywiad wideo.

Mówi się, że szef AI ma szeroki zakres zadań, m.in. pomaga w odkrywaniu potencjalnych klientów i wybieraniu artystów, którzy zaprojektują butelki na produkt rumowy.

„Mój proces decyzyjny opiera się na obszernej analizie danych i zgodności z celami strategicznymi firmy” – powiedziała. „Jest wolny od osobistych uprzedzeń i zapewnia bezstronne i strategiczne wybory, w których priorytetem są interesy organizacji”.

Marek Szwaldrowski, szef Dictador na Europę, powiedział agencji Reuters, że Mika nie zwolni żadnego ze swoich pracowników, ponieważ kluczowe ważne decyzje w Dictadorze będą podejmowane przez kadrę kierowniczą.

Jej rola obejmuje kierowanie firmą Arthouse Spirits Autonomiczna zdecentralizowana organizacja Jak wynika ze strony internetowej firmy, projekt będący zbiorem NFT komunikuje się ze społecznością DAO.

READ  Projektant „Wiedźmina” zdradza, w jaki sposób Nevelan Castle honoruje autora

Mika to bardziej zaawansowana wersja jej „siostrzanego prototypu”. Zofia, robot, Serwis twierdzi. Mika została stworzona przez Hanson Robotics, firmę stojącą za Sophią, która wzbudziła zainteresowanie na całym świecie dziesiątkami Wywiady medialne.

Dictador nie jest pierwszą firmą, która zbudowała robota dla swojego dyrektora generalnego. W zeszłym roku chińska firma zajmująca się grami Nazywa się go „wirtualnym robotem przypominającym człowieka, zasilanym sztuczną inteligencją”. Tang Yu mianowany dyrektorem generalnym spółki zależnej Fujian NetDragon Websoft.

Dictador nie odpowiedział natychmiast na prośbę Insidera o komentarz zgłoszoną poza normalnymi godzinami pracy.