Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dyskusja weekendowa – 23 października 2021

Jest sobota i wiesz, co to znaczy; W weekend nadszedł czas na nową dyskusję. Zagłębmy się w to, dobrze?


Bloodborne PC Port i Bluepoint Rumors – już za późno na powrót

Zmieniony Bloodborne może oznaczać 60 klatek na sekundę, więc niektóre walki z bossami są bardziej intuicyjne

Myślę, że mogę nazwać siebie jednym z największych fanów Blackburn na świecie. Ta gra zmieniła moje życie i cieszę się, że mogę ją nazwać moim ulubionym. Pomimo tego, co myślę o arcydziele serialu, muszę przyznać, że wsparcie tytułu przez lata było rozczarowujące. Przejście From Software do innego projektu nie jest niczym nowym. Zwykle nie chcą wracać do swoich poprzednich tytułów, ale Dark Souls Remastered jest rzadkim wyjątkiem od tego uczucia. Plotki o porcie Bloodborne na PC również nie są nowe, ale wstrząs wynika z doniesień, że nie tylko trwają prace nad portem Bloodborne PC, podobnym do God of War 2018, który pojawi się na PC w przyszłym roku, ale prawdopodobnie Bluepoint może być pracujemy nad sequelem Bloodborne, także na PS5.

Tak, wiem; To dużo do przełknięcia i oczywiście powinniśmy brać to z przymrużeniem oka. Ale Bloodborne wydane 24 marca 2015 r. I jeśli jakakolwiek gra wymaga dopracowania komputerów PC, to właśnie ta. Ponieważ PS5 wciąż jest trudne do zdobycia, a raporty Sony koncentrują się na wprowadzaniu większej liczby gier PlayStation na PC, ma sens udostępnianie ulubionej przez fanów gry nowym graczom. Mniejsza dostępność konsoli oznacza niższą sprzedaż oprogramowania, więc forsowanie PC jako przyszłości jest ze strony Sony mądre.

Bluepoint ma teraz spore doświadczenie, ponieważ wprowadza Remaster Demon’s Souls na PS5. Czy możemy zobaczyć jakiś harmonijny związek, gdy Bluepoint wnosi swoje techniczne wyrafinowanie i udoskonalenie do świata Bloodborne w sposób, który pozostaje wierny wizji tego gotyckiego świata Miyazakiego? Właściwie to nie jest tak szalony pomysł, jak się wydaje. Zgadzam się z niektórymi krytykami ze strony fanów Soulsborne, jeśli chodzi o ponowne wyobrażenie grafiki i projektu postaci/stworów w Demon’s Souls. W niektórych z tych zmian zauważalnie był większy wpływ Zachodu, ale ogólnie to, co udało się osiągnąć Bluepoint, jest naprawdę imponujące, zwłaszcza przy użyciu tej samej sztucznej inteligencji i układu, co w oryginalnej grze.

Myślę, że firma ma wystarczająco dużo szacunku dla artykułu, aby umieścić go w nowym tytule. Ale niezależnie od tego, czy to się rzeczywiście wydarzyło, czy nie, myślę, że wprowadzenie poprawek na PC Bloodborne i wersji na PS5 jest tym, czego ludzie naprawdę chcą. Poprawki sieciowe, aby gra wieloosobowa była bardziej opłacalna i pewne ulepszenia jakości życia byłyby mile widziane, ale 60 klatek na sekundę, nowe dynamiczne oświetlenie i rozdzielczość 4K tchną nowe życie w i tak już przerażająco piękną grę.

READ  Udaj się na SeatGeek Stadium 11/6 na Polish Heritage Night at Home!
Czy będzie sequel Bloodborne, który da nam nowe przygody jako kosmiczny dzieciak-ślimak?

co myślisz? Czy myślisz, że port PC Bloodborne rzeczywiście się wydarzy? Czy chcesz w ogóle zobaczyć Bloodborne 2? Czy Bluepoint to odpowiedni zespół do pracy? Chciałbym usłyszeć Twoje przemyślenia, więc możesz rozpocząć kilka rozmów w poniższym wątku Chatty! Jeśli chcesz zdobyć nową zawartość Soulsborne, koniecznie sprawdź najnowszy artykuł Elden Ring, do którego się przyczyniłem: 9 rzeczy, które Elden Ring powinien poprawić.


Internet jest rozległy i pełen cudów

W tym tygodniu w sieci WWW jest dla ciebie wiele dobrego. Przygotujcie się i cieszcie się jazdą.


To sezon horrorów i nie mam pojęcia, co się tutaj dzieje, ale szybko poruszające się przez dziury rzeczy zawsze mnie przerażają. Boso krzyczeć z tego powodu do Taszy.

To jest bardzo dokładne. Wielki szef zawsze zwraca na siebie szczególną uwagę.

Codziennie jestem na Twitterze Shacknews. Nawiasem mówiąc, czuje ulgę, że przywraca sukcesję.

Kto będzie się kłócił z tymi mężczyznami? Powiedziałbym, że lepszym argumentem jest promowanie tego, że Halloween Kills nie są straszne. wkrótce?

Więcej czarodzieja horror glam proszę.

Minecraft jest bardzo przydatny.

Mówiąc o żabach…

Czy to wystarczająco trudne, starając się nie sikać w spodnie w przerażającym domu, ale walcząc, aby nie krzyczeć w locie? Powodzenia i niech cię Bóg błogosławi.

Mój mózg jest regularnie oszukiwany przy użyciu konsoli przełączników.

To jest naprawdę niewiarygodne.

Kochać ją.

Jak myślisz, ile to będzie kosztować?

Jedna z moich ulubionych giełd w tym tygodniu.

Dostała to na imprezie Doja Cat.

To jest niezłe doświadczenie. Wystarczy kliknąć przycisk!

Gdzie mogę się na to zapisać???

Czy jesteś tam fanem? Najwyraźniej lider serialu jest wielkim fanem Cardi B.

Zestawy modów Cyclops były ogniem. Teraz nadeszła kolej Thanosa, aby uzyskać wygląd UMVC3 dzięki niesamowitemu wyczynowi.

Film z odpowiedzią dostaje mnie za każdym razem.


Na wypadek, gdybyś sam za tym tęsknił…

Weekendowe uczucia

Ten tydzień był świetny dla nowej muzyki i postanowiłem dać trochę miłości nigeryjskiej bogini R&B Tems, która ostatnio ją zabija. Jeśli mieszkałeś pod skałą i jakoś uniknąłeś jej platynowego hitu kooperacyjnego nr 1 „The Essence” z African Megastar Wizkid tego lata, masz nową EPkę zatytułowaną Jeśli pomarańczowy to miejsce Na pewno warto tego posłuchać. Nie będę kłamał. Sposób, w jaki nawiązujesz kontakt wzrokowy w filmie, sprawia, że ​​czuję kilka rzeczy.

READ  „Raport Auschwitz”: słowacki film o uciekinierach, którzy próbowali ostrzec świat

luźny


Cóż, to była kolejna wersja weekendowej dyskusji. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie równie dobre, jak dla mnie. W najbliższą sobotę są moje urodziny, więc spraw, by było fajnie, czytając więcej tego materiału! Miłej nocy, a jeśli chcesz wesprzeć to, co robimy w Shacknews, wypróbuj subskrypcję Mercury. do zobaczenia później.

Dennis jest obecnym menedżerem społeczności i liderem mediów społecznościowych w Shacknews. Uwielbia być częścią rozmowy z czytelnikami i społecznością graczy. Jest zapalonym graczem, odkąd jego tata pojawił się z Sega Genesis w Boże Narodzenie. Denny bardzo pasjonuje się tym, aby branża gier i związane z nią przestrzenie medialne były bardziej otwarte i był założycielem POC Creators Organization z ponad 800 najlepszymi i najzdolniejszymi ludźmi na całym świecie. Jest także twórcą treści na Twitchu od 2015 roku i przemawiał bezpośrednio na forach Twitchcon, C2E2, Queer Esports i wielu innych, a także doradzał w zakresie D&I wschodzącym i nadchodzącym markom gier.

Dennis jest wielkim fanem bijatyk, gospodarzem turniejów na żywo dla gier takich jak Injustice 2 i Tekken 7 z zabawnymi, kolorowymi komentarzami. Regularnie bierze również udział w kilku turniejach rocznie w grach takich jak Mortal Kombat i Street Fighter V. Jako mieszkaniec Chicago można się spodziewać, że regularnie będzie trochę przygnębiony, jeśli chodzi o nadzieje Bearsów po sezonie. Jest także fanem FromSoftware, który stworzył Soulsborne Games, aw wolnym czasie lubi jeździć na wyzwania. Ma nadzieję ukończyć swoją pierwszą rundę Dark Souls bez kopnięcia do końca roku. Kiedy nie gra, możesz go znaleźć, jak nurkuje w koszu przecenionych komedii lub ogląda horror przy zgaszonych światłach.

Możesz skontaktować się z nim pod adresem [email protected] i na Twitterze pod adresem Umieść tweeta.