Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jamie Lynn, siostra Britney Spears, twierdzi, że rodzice namówili ją na aborcję w wieku 16 lat

Jamie Lynn, siostra Britney Spears, twierdziła, że ​​jej rodzice „pchali” ją do rozwiązania kontraktu małżeńskiego, gdy była jeszcze nastolatką.

Jamie Lynn, siostra Britney Spears, twierdzi, że jej rodzice „namawiali ją do aborcji”, kiedy zaszła w ciążę w wieku 16 lat.

30-letnia Jamie Lynn opisała szokujące momenty w swojej nadchodzącej książce: Rzeczy, które mam do powiedzenia, z przepustki, którą dostał TMZ.

W grudniu 2007 roku 16-letnia siostra Britney ogłosiła, że ​​jest w ciąży z ówczesnym chłopakiem, Casey Aldridge, lat 18.

Zanim ciąża stała się znana opinii publicznej, była stalowa magnolia Aktorka podzieliła się wiadomością o dziecku z osobami z jej najbliższego otoczenia, które uważały, że „to był okropny pomysł”.

W obawie, że dziecko może „zabić” jej karierę, bliskie kręgi gwiazdy telewizyjnej rzekomo jej powiedziały: „Są tabletki, które możesz brać. Pomożemy ci rozwiązać ten problem… Znam lekarza”.

Wewnętrzny krąg rzekomo „chciał tylko tę sprawę ukryć”.

Jamie Lynn twierdził: „Wszyscy byli pewni, że rozwiązanie umowy będzie najlepszym sposobem działania”.

Po usunięciu przywilejów dotyczących telefonu komórkowego Jamie Lynn rzekomo nie może rozmawiać ze swoją starszą siostrą.

Jamie Lynn twierdził: „Potrzebowałem jej bardziej niż kiedykolwiek, a ona nie była w stanie mi pomóc w najbardziej bezbronnych chwilach… Do dziś pozostaje ból związany z tym, że nie mogę powiedzieć mojej siostrze”.

ten Zoe 101 Aktorka oskarżyła swojego ojca Jamiego o lobbowanie za adopcją.

Jej zespół podobno zawarł umowę na wyłączność z Tak! czasopismo Aby przerwać historię ciąży.

Mówi się również, że outlet daje pierwsze zdjęcia Bryana, dziecka Jimmy’ego Maddie.

Po zerwaniu z Casey, Jamie poślubił 39-letniego Jamiego Watsona i dzielą z nimi swoją trzyletnią córkę, Ivy Joan.

wycofuję się

w ostatnich dniach , to wszystko Gwiazda była „zszokowana”, gdy organizacja zdrowia psychicznego odrzuciła darowiznę z jej książki.

READ  Odkrycie w celu zwalczania ograniczeń polskiej własności zagranicznej

Organizacja non-profit This Is Brave odmówiła publicznego przekazania darowizn ze względu na fanów protestujących przeciwko walce Britney o opiekę i wśród zarzutów, że Jamie Lynn ją porzucił.

źródło powiedział Osoby Że Jamie Lynn był „całkowicie zaskoczony, że zniknęli publicznie. Organizacja została zarekomendowana i sprawdzona i wiedzieliśmy, że przekazujemy darowiznę, ale byli przytłoczeni.

„Niestety, z ich regresją, zasadniczo mówią, że zmagania jednej osoby ze zdrowiem psychicznym są ważniejsze i ważniejsze niż inne. Zajęli jasne stanowisko w sprawie tego, kogo ich historia była dla nich bardziej wartościowa. Ich działania wydają się być niezgodne z ich misja wspierania wszystkich głosów”.

Źródło dodało: „Jamie Lynn również doświadczyła nadużyć w swoim życiu i tego ludzie nie rozumieją – ona przeżywa swoje własne sprawy”.

zaszczyt

W 2017 roku Jamie Lynn uhonorowała swoją starszą siostrę podczas Radia Disney Music Awards w Los Angeles.

ten toksyczny Piosenkarka otrzymała nagrodę za całokształt twórczości podczas urzekającego wydarzenia w Microsoft Theater.

Jamie Lynn, aktorka Hailee Steinfeld i inne gwiazdy muzyki wykonały różne hity Britney, w tym Ups… Znowu to zrobiłem, dopóki świat się nie skończy, cyrk, I kochanie znowu.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się słońce Reprodukowano go za zgodą