Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dziewczyny z Canfield żeglują przez dywizje, przygotowując się do hrabstw | Wiadomości, sport, praca

ZDJĘCIE ZESPOŁU / Neil Madhavan Canfield Sophomore, singlista nr 1 w kardynale, Whitney Miller ustawia się w kolejce na sesję zdjęciową podczas środowej próby w liceum Canfield.

CANFIELD Posezonowe sukcesy w tenisie w szkole średniej wymagają o wiele więcej niż te 1-2 godziny ćwiczeń każdego dnia po szkole.

Zaraz po próbach w szkole średniej gracze, którzy chcą rywalizować na najwyższym poziomie, często udają się do prywatnych klinik i na treningi, gdzie każdego dnia będą trenować przez kolejne dwie godziny.

Dziewczęca drużyna tenisowa Canfielda to rozumie, co jest jednym z powodów, dla których Cardinals od lat konsekwentnie odnosi sukcesy.

– Myślę, że od 2008 roku wygrywamy lub dzielimy się tytułem mistrzowskim (co roku) – powiedział trener Cardinals Patrick Pavlansky. „To się nie dzieje z powodu innego trenera lub trenerów. Dzieje się tak, ponieważ poświęcają czas. Mam dziewczyny w drużynie, nie są one w naszym początkowym składzie, a kiedy sezon się skończy, weź lekcje od profesjonalista (edukacja). To właśnie robią. To jest nieodłączne od dziewcząt i chcą być dobrymi uczynkami. To świetna zabawa patrzeć, jak stają się coraz lepsze.

W tym roku, mimo że drużyna zakończyła sezon dwóch meczów przegranym 3:2 z Kinstonem w półfinale Northeast Regional na Mistrzostwach II ligi ATP Tour w Ohio, kilku Cardinals przetrwało po sezonie.

Jeden gracz singli Whitney Miller wygrał w zeszłym tygodniu turniej singlowy Division II, podczas gdy pierwsze i drugie miejsce Canfielda, Jenna Waheeb i Hadley Moser na pierwszym, a Maddie McCartney i Ava Nohra na drugim. Pierwsze i drugie miejsce w rozgrywkach sekcji deblowej.

W rezultacie każdy z nich kwalifikuje się do ligi Northeast Division Two w ten weekend w Springside Athletic Club. Następnie play-offy Grand Prix przenoszą się z tych drabinek do przyszłotygodniowych mistrzostw stanowych w Mason.

READ  UFC 271 Adesanya kontra Whittaker: karta walki, telewizja, jak oglądać online i na PPV

„Czuję się gotowy w tym roku, ponieważ mam kilku świetnych trenerów i byłem w wielu klinikach i turniejach” – powiedział Miller. „Myślę, że jestem gotowy i gotowy do pracy, ponieważ dużo trenowałem”.

Miller odwiedził segment singli, przegrywając tylko cztery mecze w pięciu meczach.

Po zakwalifikowaniu się do Districts w zeszłym roku jako pierwsza studentka w klasie deblowej, Miller powiedziała, że ​​jej gra przeszła długą drogę od zeszłego roku.

Pavlansky dodał, że Miller stała się bardziej „agresywna” i „nieugięta” jako zawodniczka od początku sezonu i przypisuje to częściowo swojej pracy z byłym polskim tenisistą Garrettem Gardnerem, który pracował z Kardynałem jako trener-wolontariusz w ostatnich kilku lat. tygodni.

„Myślę, że to znaczna poprawa mentalna oprócz fizycznej” – powiedział Miller. „Myślę, że stałem się silniejszym graczem po tym, jak osiągnąłem to w zeszłym roku. Właśnie udało mi się poprawić swój poziom z moim trenerem przez wszystkie treningi, które robiłem. ”

W grze podwójnej Waheeb i Moser wędrowali po swojej stronie łuku, aż do finału klipu, w którym spotkali tylko McCartneya i Nahrę, którzy również wygładzili drogę przez łuk.

Zmierzenie się ze sobą w finale, pomimo bycia kolegami z drużyny, było wyjątkowym przeżyciem dla pary deblowej, zwłaszcza że w praktyce zawsze grają przeciwko sobie.

„Musimy grać przeciwko sobie na treningach, więc to było jak mecz treningowy” – powiedział McCartney. „Zawsze fajnie jest grać przeciwko ludziom, których znasz, a to były najlepsze zawody, jakie mieliśmy podczas wszystkich rund segmentowych”.

Wahib i Moser wyszli na prowadzenie w prostych setach 6-4, 6-3, ale mecz właśnie ustanowił podział dywizji, ponieważ obie drużyny zakwalifikowały się już do półfinału.

Według Pavlansky’ego Miller, Moser i Wehbe wygrali w tym sezonie ponad 20 meczów singlowych i deblowych, podczas gdy Nehra i McCartney wygrali ponad 15.

READ  Dlaczego nauka o sporcie wspiera sukces Indii w młodzieżowych mistrzostwach świata w strzelectwie: Sanjiva Singh

„(To) się nie dzieje” – powiedział Pavlansky. „Wygranie ponad 20 meczów w jednym sezonie jest niesamowite i mamy tak wiele dzieci, które to zrobiły w tym roku, co jest naprawdę niesamowite”.

Jako numer 1 z dywizji Boardman, Miller otworzył w piątek rano mistrzostwa okręgu przeciwko Jillian Lounes z Alliance, z numerem 4 w hrabstwie Canton.

W kategorii deblowej Waheeb i Moser zmierzą się z graczem Hokkien Dannym Forte i rozstawiona z numerem 4 Bellą Hsieh, rozstawiona z numerem 4 w dywizji Solon, a McCartney i Nehra zmierzą się z Elianą Yang i Hailey Garber, rozstawionymi z 3. miejsca w kategorii deblowej. Solona.

„Nadchodzi wiele naprawdę dobrych talentów” – powiedział Pavlansky. „Znamy niektórych graczy, którzy tam będą i rozumieją, kim są i są naprawdę dobrymi tenisistami. Ale nasze dzieci nie będą miały problemów z rywalizacją z nimi. Będziemy grać tak mocno, jak tylko potrafimy. Rozumieją, jak grać mecz, a oni włożyli w to dużo czasu, a ja po prostu wiem, że dam z siebie wszystko”. Piątek „.

Uwaga: Inni zakwalifikowani do Lordstown District Two to Carly Dibernardo, która zajęła drugie miejsce za Millerem, Maddy Miller z Urszulanki z numerem 3 oraz Lucien Hobbs z Polski z numerem 4.

W deblu Polki Felicita i Teresa Quinones zakwalifikowały się jako rozstawione z numerem 3, za Canfieldem oraz Anną i Emmą Schofani z Urszulanek zakwalifikowały się jako rozstawione z numerem 4.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej