Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dzwonek wideo Arlo jest już w połowie gotowy

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Dzwonek do drzwi Arlo będzie działał z integracją Alexa, Asystent Google, Siri, Samsung SmartThings lub IFTTT. W przeciwieństwie do niektórych inteligentnych urządzeń domowych, Arlo gra dobrze. A teraz możesz zaoszczędzić 100 USD na bezprzewodowej wersji marki Podstawowy dzwonek wideo na Amazonie. To połowa zwykłej ceny 200 USD, spadająca do 100 USD za białą lub czarną folię. Możesz również uzyskać tę samą zniżkę przez stronie Arlo bezpośrednio.

Arlo

Akumulator znajdujący się w środku ułatwia instalację urządzenia, zwłaszcza jeśli przednie wejście nie jest jeszcze podłączone do dzwonka do drzwi. Łączy się bezpośrednio z Wi-Fi i zapewnia szeroki, pełny widok tego, kto lub ktokolwiek stoi przed drzwiami Twojego smartfona lub inteligentnego ekranu. Wyświetlacz rozciąga się na całą długość, dzięki czemu można zobaczyć wiązki, a wbudowany mikrofon i głośnik pozwalają słyszeć gości i rozmawiać z nimi.

Jeśli wolisz korzystać z połączenia przewodowego, jest to połączenie przewodowe Podstawowy dzwonek wideo jest 47 procent taniej, co obniża tę jednostkę do 80 USD. Nie tylko oszczędzasz 20 USD w stosunku do ceny sprzedaży jednostki bezprzewodowej, ale także nie musisz ładować baterii. Pamiętaj tylko, aby podłączyć dzwonek do drzwi do co najmniej 16 woltów. Nasz starszy redaktor napotkał ten problem, instalując przewodowy dzwonek do drzwi Arlo w swoim nowym domu. Po zmodernizowaniu swojego obecnego adaptera docenił zasięg i spokój, jakie zapewniał dzwonek do drzwi wraz z kilkoma kamerami monitorującymi Arlo Pro 3.

READ  Graczom Fall Guys zmuszonym do „automatycznego zakupu” przedmiotów odmówiono zwrotu pieniędzy.

Najnowszy model profesjonalnej kamery zewnętrznej Arlo, Reflektor Pro4, ma teraz tylko 5 procent zniżki, co oznacza nędzne oszczędności w wysokości 10 USD. Ale możesz zaoszczędzić 27 procent na dwupaku The Outdoors Podstawowy aparat Spotlight. Podobnie jak Pro 4s, oferują światło punktowe, dwukierunkowy dźwięk, noktowizor i bezpośrednią łączność Wi-Fi, ale z niższą rozdzielczością przy 1080p i nieco węższym polem widzenia przy 130 stopniach.

Przewodowe Arlo Kamery wewnętrzne Jest również w sprzedaży z 20-procentową zniżką, która obniża go do 80 USD. To nie jest tak wielka sprawa, jak widzieliśmy na kamerach w zeszłym miesiącu, ale nadal może obniżyć koszty wejścia do domu z zasięgiem wideo wewnątrz i na zewnątrz.

On podąża @pracownik na Twitterze i Zapisz się do newslettera Engadget Deals Najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupów.