Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Folly Aussie-Made Bilkins otrzymuje nowy zwiastun, platformy i okno wydania

Folly Aussie-Made Bilkins otrzymuje nowy zwiastun, platformy i okno wydania

Polowanie na skarby, rozwiązywanie zagadek i przygoda z najlepszym przyjacielem człowieka? To jest piękno Webbysoft Głupota Belkinsaktóry właśnie otrzymał kilka dobrych aktualizacji dotyczących jego postępów.

Głupota Belkinsa Jest to epicka narracyjna przygoda opracowana przez zespół Webby Soft i wydana przez Armor Games Studios (Niedźwiedź i śniadanie). Zgodnie z komunikatem prasowym, tytuł opracowany przez Tasmanię nie tylko zostanie wydany jeszcze w tym roku, ale zostanie również wydany na Nintendo Switch i PlayStation 4/5 wraz z komputerami PC.

Reklama zawiera również nowy zwiastun Głupota Belkinsaktóry pokazuje również te płynne, sprężyste animacje pikselowe, które po raz pierwszy zwróciły moją uwagę, gdy po raz pierwszy usłyszałem o grze.

Zgodnie z opisem gry na Steamie, historia wygląda mniej więcej tak:

Percival „Percy” Bilkins jest poszukiwaczem skarbów, którego misją jest odnalezienie zaginionej matki i dziadka, którzy zniknęli w tajemniczych okolicznościach wiele lat temu. Jedyny problem? Jego statek rozbija się podczas sztormu, a on musi znaleźć nową drogę naprzód. Wraz ze swoim ukochanym psem rodzinnym, Draytonem, Percy musi znaleźć nowy statek, zjednoczyć załogę i odkryć rodzinne sekrety, które na zawsze zmienią jego życie. Aha, i oczywiście znajdź ukryty skarb.

Jeśli nazwa brzmi dla Ciebie znajomo, już o niej wspomnieliśmy Głupota Belkinsa kilka razy w całej witrynie. Inna pisarka, Renee O’Flynn (alias Scree), dała grze szansę w zeszłym roku na PAX Australia, podkreślając, że w grze można wygrać „różnorodną przyrodę”, co jest rzeczywiście ogromnym plusem.

Głupota Belkinsa Jest to również jedna z 11 gier, które otrzymały ostatnio dofinansowanie od Screen Australia w ramach Games: Expansion Pack. Pakiet o wartości 1,5 miliona dolarów jest rozłożony na 11 różnych australijskich gier, aby pomóc w kosztach rozwoju, co z pewnością pomogło Głupota Belkinsa Zamów reklamę już dziś.

READ  Snapchat klika Zyngę, aby sklonować ją spośród nas o nazwie ReVamp

Osobiście pociąga mnie ta gra, zwłaszcza po tym, jak zobaczyłem, że nie możesz tak po prostu pogłaskać swojego psa, możesz biust Twój pies. To właśnie nazywam elitarnym projektowaniem gier. Możesz listę życzeń Głupota Belkinsa na Steamie Tutaj.