Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

EB Games po cichu zmieniło swój nakład na Nintendo Switch OLED – aktualizacja: EB Responds

Aktualizacja 7/1: EB Games odpowiedziało dziś rano na naszą historię, mamy dobre wieści. Wszystkie zamówienia w przedsprzedaży Nintendo Switch OLED złożone za pośrednictwem COB w środę 1 września będą kwalifikować się do oryginalnej promocji. Nadal dostaniesz OLED za 299 USD z Switchem i 399 USD z Switch Lite. Wszyscy inni otrzymują następujące.

Oryginalna historia: Podczas gdy sprzedaż starego sprzętu zawsze prowadzi do lepszych wyników, umowy wymiany gier EB na nowe konsole są dość wygodne i uczciwe. Jednak dzisiaj EB Games zmieniło umowę handlową Nintendo Switch OLED, aby ją pogorszyć.

Kiedy zostało to początkowo ogłoszone, możesz wymienić swoją starą konsolę Nintendo Switch i zdobyć kontroler OLED za 299 USD. Dziś umowa się zmieniła. Będziesz musiał wymienić swoją konsolę i dwie dodatkowe gry.

Oznacza to, że o ile nie wymieniłeś już konsoli i nie zdobyłeś kredytu, 8 października, kiedy model OLED zostanie uruchomiony, wygląda na to, że będziesz musiał zagrać w więcej niż kilka gier.

Oto oryginalny tweet ogłaszający umowę w lipcu;

Oto show w formie dzisiejszej, 6 września na EB Games.

Skontaktujemy się z EB Games, aby sprawdzić, czy osoby, które złożyły zamówienie przed zawarciem umowy, zostały włączone do starszej umowy, czy też będą musiały dostarczyć dodatkowe gry.

Możesz śledzić wszystko, co najlepsze Oferty Nintendo Switch OLED Przed uruchomieniem w naszym przewodniku po transakcjach /

Dzięki Ben za napiwek.

READ  Alan Wake Remastered wyciekł do sieci