Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Potwierdzono specjalne wydarzenie Apple. Co ujawnia osoba zaproszona?

Zaproszenia zostały wysłane, a kolejne specjalne wydarzenie Apple zostało potwierdzone. We wtorek 14 września będzie godzina 10:00 czasu PST. To jest data i godzina, której oczekiwaliśmy ja i wielu najmądrzejszych ludzi i na szczęście dobrze to zrozumieliśmy.

Więcej od ForbesaApple iPhone 13 obiecuje oszałamiającą aktualizację funkcji

Oczywiście Apple nigdy nie robi wiele, gdy wysyła zaproszenia prasowe. Rzeczywiście, jeszcze przed rokiem prasa była zachwycona, że ​​zaproszenia były jak złoty pył.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, impreza jest tylko wirtualna, więc nadszedł czas, kiedy każdy może ustawić oglądanie nagrania. Możemy spodziewać się wydarzenia wideo o wyjątkowych wartościach produkcyjnych, rozległych nagrań z dronów i wielu lokalizacji Apple (prawdziwych i fikcyjnych).

Zaletą hipotetycznego wydarzenia jest to, że nie po raz drugi próbuję znaleźć wycieczkę do San Francisco.

Co więc wiemy i jakie wnioski możemy wyciągnąć?

Połączenie nigdy nie jest przypadkowe

Zawsze ma wskazówki, nawet jeśli niektóre domysły krytyków mogą być nadmiernie podekscytowane, prawda?

Sformułowanie jest zauważalnie mniej zróżnicowane. To znaczy, uwielbiam to, California Streaming to fajna gra słów i pomocnie przypomina mi, że prawie oglądam, na wypadek, gdybym znów zaczął szukać przejażdżki.

Ale co dalej?

Kluczem jest szybkość

Cóż, przesyłanie strumieniowe to jedna z najbardziej obciążających dane rzeczy, które możesz zrobić na swoim telefonie, więc myślę, że kładzie się nacisk na szybkość, być może zwiększając pogłoski, że nadchodzący iPhone będzie miał szybsze prędkości 5G w większej liczbie krajów niż wcześniej.

Aha, i przesyłasz muzykę z iPhone’a do AirPods, tak, więc może słuchawki się wyróżniają, sugeruję.

intensywne skupienie

Sprawdź, jak genialnie odległe są krajobrazy, jakbyś patrzył przez wizjer. A może jestem wyimaginowany? Oto rzecz: te zaproszenia są często abstrakcyjne lub ograniczają się do kolorów i kształtów. To idealny obraz. Myślę, że może to tylko wskazywać, że będzie duży nacisk na możliwości fotograficzne nadchodzącego iPhone’a.

Kolory na telefon

Często są one bardzo odkrywcze, wskazujące kierunek poruszania się osób podejmujących decyzje dotyczące kolorów produktów.

Tegoroczne zaproszenie jest szykowne i stonowane, z zakurzonym różem, szarobrązowym i stonowanym neonowym błękitem. Pojawiły się plotki o różowozłotym iPhone’ie 13 Pro i może to być zwiastunem tego. A jasnoniebieski kolor, który definiuje dolną połowę logo Apple, sprawi, że Twój iPhone 13 lub Apple Watch będą wyglądać świetnie.

Na wydarzeniu pojawi się zapowiedź kolejnego iPhone’a

Wiemy o tym, ponieważ Luca Maestri z Apple ostrzegał latem ubiegłego roku, że iPhone tej jesieni będzie spóźniony o kilka tygodni. W tym roku takie ostrzeżenie nie zostało wydane, więc można śmiało powiedzieć, że iPhone będzie wielką odsłoną tegorocznego wrześniowego wydarzenia.

Chyba że we wrześniu będzie inne wydarzenie, prawda?

Zgadza się, ale skręcę sobie kark i kategorycznie powiem, że we wrześniu już nie będzie imprezy. Apple nie będzie chciał zepsuć ekscytacji w przededniu sprzedaży kolejnego iPhone’a, myślę, że w piątek 24 września, a po tym został już tylko tydzień. Jednak pozostawi iPhone’a późno, co nie jest tym, o czym nam powiedziano, a w każdym razie wszystkie raporty mówią, że jest to raczej wyprzedzenie harmonogramu niż opóźnienie.

Najpierw może być inny iPhone

Tak, jeśli spełnią się wszystkie oczekiwane telefony (Small, Standard i Pro Max), może to być największa liczba telefonów, które trafią do sprzedaży tego samego dnia. W zeszłym roku ogłoszono cztery osoby, ale premiera była niesamowita. Poprzednia najwyższa liczba to trzy, gdy iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max trafiły do ​​sklepów jednocześnie we wrześniu 2019 roku.

Jak nazywa się iPhone?

Cóż, byłoby wspaniale, gdyby Apple umieścił w notce słowa szczęście lub pech. Wtedy byliśmy pewni, że będzie to iPhone 13, którego mieliśmy powitać.

Co więcej, myślę, że byłaby to nazwa, a nie iPhone 12s.

Więcej od ForbesaApple iOS 15: Jak najnowsza wersja iPhone’a zmienia wszystko

Co wtedy?

W zeszłym roku zaproszenie Apple zawierało słowa Time Flies, więc dowiedzieliśmy się, że Apple Watch był nie tylko na liście, ale w rzeczywistości podstawą. Tym razem nie mamy tak przydatnego przewodnika.

Ponieważ jest ich dużo Plotki mówią, że kolejny Apple Watch ma problemy z produkcją, które mogą prowadzić do opóźnieńCzy powinniśmy dojść do wniosku, że godzina jeszcze nie nadejdzie? Nie sądzę. Myślę, że zostanie ogłoszona sprzedaż i wyznaczony termin, ale początkowe dostawy mogą być ograniczone.

Myślę więc, że Apple Watch Series 7 zostanie ogłoszony, ale nie nowy Apple Watch SE. Może być szalona dodatkowa godzina (w końcu zeszłoroczne SE spodziewano się kilka miesięcy później, nie z Series 6 w zeszłym roku), ale nie sądzę. W tym roku skupimy się na nowym projekcie i podejrzewam, że może nie być wersji Apple Watch, tak jak nie było Apple Watch Series 4, ostatniej poważnej zmiany w projekcie.

A co z AirPods 3?

To trudniejsze wezwanie, ponieważ nowe słuchawki douszne klasy podstawowej są przewidywane od kilku miesięcy, a każda obiecana data premiery okazuje się błędna. Z wyjątkiem, jak wspomniano powyżej, przesyłasz muzykę z iPhone’a do słuchawek.

Jestem prawie pewien, że na tym wydarzeniu zobaczymy AirPods 3. Trzy produkty wydają się być odpowiednią kwotą dla słowa kluczowego, chociaż Apple może obsłużyć tylko dwa, ponieważ iPhone nieuchronnie zajmuje dużo czasu, aby ujawnić się w swoich czterech odsłonach.

Nie trzeba było długo czekać na ujawnienie wszystkiego, kolorów, funkcji, produktów i wszystkiego.

READ  Eksperci zastanawiają się, czy wiktorianie powinni zaoferować drugą dawkę AstraZeneca