Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

EKSKLUZYWNIE: Abraam Pandey mówi o aktorstwie teatralnym: „Chcę odkrywać nowe możliwości w telewizji, ale nie mogę powstrzymać się od występów na żywo na scenie”

EKSKLUZYWNIE: Abraam Pandey mówi o aktorstwie teatralnym: „Chcę odkrywać nowe możliwości w telewizji, ale nie mogę powstrzymać się od występów na żywo na scenie”

aktor Abrahama Bandy’ego, który jest znany z wcześniejszych występów w programach takich jak Badi Door Se Aaye Hain i innych, mówi, że lubi grać w teatrze. Bycie uznanym aktorem telewizyjnym nie pozwala mu odejść od sceny na żywo.
Powiedział: „Zwykły teatr i teatr komercyjny to dwa różne sposoby grania teatru, występ na żywo przed publicznością daje artyście inny rodzaj pewności siebie, generalnie mówiąc, że teatr to szkoła, w której można się wielu rzeczy nauczyć jednorazowo daje wyobrażenie o mowie ciała, umiejętności przyjmowania światła, a także doskonalenia siebie i swojego rzemiosła, w przypadku zarządzania czasem zawsze stawiam na pierwszym miejscu doskonalenie rzemiosła.Lubię występować w programach telewizyjnych i szukam również większych możliwości, czy to w telewizji, czy w innych mediach. Ale nigdy nie mogę odejść od moich korzeni Jako aktor zawsze będę występował na żywo i występował w teatrze ”.
Obecnie widziany w mitologicznym dramacie Parshuram Abraham mówił o zarządzaniu czasem między zdjęciami a teatrem.
Kontynuował: „Rozmawiam z moimi produkcjami o moich programach, a próby sceniczne nie zajmują dużo czasu. Nie jest to trudne do zarządzania, wszystko polega na poświęceniu lub ustaleniu priorytetów tego, co dobre i ważne. Prawdziwy artysta lub wykonawca nigdy nie czuje się obciążona ani pod presją z tego powodu. Te sprawy są jak zarządzanie czasem w ich zawodzie”.
Abraam obecnie nie może się doczekać przedstawienia, w którym z chęcią zagrałyby różne gwiazdy Sudhir Pandey I Sheela Sharma.

Mówiąc o swoich doświadczeniach z nimi, powiedział: „Sir Sudhir jest jak fundament dla każdego nowego aktora. Czuję się szczęśliwy, mogąc z nim występować, za każdym razem, gdy prowadzę z nim próby, uczę się od niego wielu rzeczy, Nazwisko to też Pandey, więc większość ludzi jest zdezorientowana, bo jestem jego synem. A najlepsze w tym jest to, że zawsze tak mnie traktuje i gra rolę mojego taty, więc daje nam dobrą więź także na scenie. Sheila Mam ludzki klejnot. Jest słodka jak matka i świetnie gra. Nasza trójka ma różne równania na scenie i poza nią. Zawsze mam oczy i uszy szeroko otwarte, kiedy z nimi ćwiczę”.
Abraam jest znany ze swojej roli w Partners, My Name Ijj Lakhan, Khidki, a także zagrał główną rolę w filmie Sound of Water. Robił pokazy np Powrót Khichdiegoi Shrimaan Shrimati Phir Se i Bakula pua ka bhut.

READ  Jedna skarga ucisza popularny bar