Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Eksperci Finder Panel spodziewają się, że DOGE osiągnie poziom 0,42 USD na koniec 2021 r.

Post gościa HodlX wyślij swoją wiadomość

Dogecoin (DOGE) ma osiągnąć do końca roku 0,42 USD, zgodnie ze średnią prognozą panelu w raporcie prognozy cen Dogecoin Findera, ale każdy wzrost ceny może być krótkotrwały.

W rzeczywistości zdecydowana większość respondentów (80%) uważa, że ​​DOGE to bańka mydlana.

Partner generalny Morgan Creek Digital, Xavier Segura, uważa, że ​​ceny DOGE są oparte na odbiorze publicznym i nie mają żadnych realnych korzyści.

„Publiczna percepcja niewątpliwie odegrała ważny czynnik w wycenie kryptowalut. Jednak percepcja nie równa się wartości wewnętrznej, gdzie użyteczność wraz ze wsparciem społeczności deweloperów są podstawowymi zasadami wartości.”

Forrest Przybysz, główny analityk inwestycji w kryptowaluty w Token Metrics, uważa, że ​​DOGE będzie rósł wraz z resztą rynku, za którym pójdą „gwałtowne pompy spekulacyjne”, jak widzieliśmy wcześniej.

Niektórzy paneliści uważają, że ceny DOGE mogą spaść już w tym roku, a ponad połowa panelistów, którzy twierdzą, że moneta ma się pojawić (55%), stanie się w 2021 r. Tymczasem 42% uważa, że ​​pojawi się w 2022 r.3 % mówi w 2023 roku.

John Hawkins, starszy wykładowca na University of Canberra, spodziewa się, że DOGE będzie wart 0,15 USD na koniec roku i 0,05 USD na koniec 2025 roku. Jest także jednym z sześciu członków panelu, którzy przewidzieli, że DOGE będzie wart 0 USD do 2030 roku.

„Wydaje się, że Dogecoin opiera się w dużej mierze na nieregularnych tweetach Elona Muska. Prawie nie jest używany jako narzędzie płatnicze i okazał się bardzo kiepskim sposobem przechowywania wartości” – powiedział Hawkins.

Jednak garstka panelistów jest bardziej upartych, jeśli chodzi o ceny monet na koniec roku. Dyrektor generalny Cake DeFi, Julian Hosp i współzałożyciel Trade the Chain, Ryan Gorman, mieli dwie najbardziej optymistyczne prognozy cenowe na 2030 r. na 5 i 3 USD, przy czym obaj podają „pompę i zrzut” jako powód potencjalnych wzrostów cen.

READ  Imperium restauracyjne Quadrant dokonuje przeglądu umów najmu, aby ograniczyć straty

Gorman posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​„oszuści będą nadal pompować i wyrzucać tę oszukańczą walutę, dopóki nie zostanie zakazana”.

Jonathan Zepetini, szef operacji międzynarodowych w Decred, powiedział, że DOGE testuje pompy i odpady.

Osoby spekulujące na ten temat nie powinny się dziwić, jeśli stracą pieniądze. W końcu jest to moneta inspirowana Dożami, stworzona w ciągu zaledwie kilku godzin – powiedział.

Doktorant Uniwersytetu Saskatchewan, Ajay Shrestha, wierzy, że DOGE zakończy rok z bardzo oczekiwanym 1 $, ale dodał kwalifikacje, mówiąc, że stanie się to tylko wtedy, gdy DOGE otrzyma dalsze wsparcie od Elona Muska.

„Tylko jeśli Dogecoin otrzyma stałe wsparcie od Elona Muska. W przeciwnym razie nie dostaniesz takiej fanfary.”

Dyrektor zarządzający Rouge International, Desmond Marshall, narysował podobny link, po prostu sugerując, że aby przewidzieć cenę DOGE, musisz śledzić, co Musk i Redditors mówią o monecie.

Mniej niż połowa (46%) panelu, w tym starszy wykładowca na University of East London, dr Ewa Salami, twierdzi, że sukces DOGE i innych walut memowych podważa zasadność rynku kryptowalut, podczas gdy 15% nie ma pewności w tej kwestii.

„Proste pytanie, które należy zadać, brzmi – jaki jest wkład Dogecoin w poprawę działalności, usług i życia zwykłych ludzi? I czy jest w stanie w ten sposób wnieść użyteczny wkład w poprawę [sic] Przyszłość?”, powiedział Salami: „Jeśli odpowiedź brzmi nie, ale cena wciąż rośnie lub spada przez każdego, kto o tym mówi, to zdecydowanie nie jest to dobre dla wiarygodności branży aktywów kryptograficznych”.

Sarah Bergstrand, COO BitBull Capital, zgadza się z Salami, że wierzy, że monety o niewielkich lub zerowych przypadkach użycia lub użyteczności stracą na wartości w dłuższej perspektywie i zaszkodzą wizerunkowi prawdziwych aktywów o rzeczywistej wartości.

Przeciwieństwo odgrywa założyciel Origin Protocol Josh Fraser i jest częścią 38%, którzy nie wierzą, że DOGE lub inne monety memów podważają legalność rynku kryptowalut.

READ  Australijska firma Bright kupuje teraz, płaci później zwalniając 15 procent swojego personelu

„Wszystko jest memem. Wszystkie wartości są ustalane przez konsensus społeczny. A konsensus mówi, że DOGE ma wartość, czy ci się to podoba, czy nie.

Założyciel Findera, Fred Schebesta, podziela ten sam sentyment.

„Bitcoin trzyma koronę jako magazyn wartości. DOGE trzyma koronę jako mem. Żaden inny blockchain nie zdobył korony w celu, który reprezentuje. Czy ci się to podoba, czy nie, DOGE jest tutaj, aby pozostać, nawet jeśli to tylko dobry żart wśród długoterminowych entuzjastów kryptowalut.Nie Rynek kryptowalut zajmuje się tym, czy ludzie rozumieją, wspierają lub odmawiają legalności.Mówi tylko o pieniądzach, innowacjach i adopcji.

Kilku członków panelu, w tym wykładowca prawa z University of Liverpool Matthew Shilito i strateg rynku kryptowalut/kryptowalut w Quantum Economics, Imran Yusuf, nie ma pewności.

Joseph ujął to w następujący sposób.

„Jeśli o mnie chodzi, Dogecoin jest towarem, którym ludzie chcą handlować – tak długo, jak ludzie mogą handlować Dogecoinem i zarabiać w tym dniu w formie prawnego środka płatniczego. To, czy podważy to legalność rynku kryptowalut, czy nie, zależy w gazecie, którą czytasz”.

Przeczytaj cały raport na Finder.com.


Zach Kellerman jest pisarzem dla odkrywca który od czterech lat specjalizuje się w kryptowalutach i technologii blockchain, obejmując wszystko, od boomów ICO po kryptowalutowe zimy, memecoiny i nie tylko. Wydobył i wybił kryptowalutę i pamięta czasy, kiedy DOGE był po prostu dla zabawy. Zack koncentruje się na analizie koncepcji technicznych (takich jak żółte papiery), aby zwykli ludzie mogli je wchłonąć podczas porannych dojazdów do pracy. Zanim zagłębił się we wszystko, co związane z kryptowalutami, Zak przyczynił się do transferu pieniędzy w Finderze.

Sprawdź najnowsze nagłówki na HodlX

Podążaj za nami Świergot Facebook kabel

Sprawdź Najnowsze ogłoszenia branżowe

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek ryzykownych inwestycji w bitcoiny, kryptowaluty lub aktywa cyfrowe. Pamiętaj, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedawania żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, a The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl zajmuje się marketingiem afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock / Focus and Shoot