Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ekspert od pierwszego wejrzenia, żonaty od pierwszego wejrzenia, dr Trisha Stratford, zmarła w wieku 72 lat, gdy John Aiken składa hołd

Ekspert od pierwszego wejrzenia, żonaty od pierwszego wejrzenia, dr Trisha Stratford, zmarła w wieku 72 lat, gdy John Aiken składa hołd

Żonaty od pierwszego wejrzenia W poniedziałek potwierdzono, że dr Trisha Stratford, ekspert i neuropsycholog kliniczny, zmarła w wieku 72 lat.

Channel Nine stwierdziło w oświadczeniu: „Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o śmierci dr Trishy Stratford.

Dodał: „Składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia dla jej rodziny i bliskich w tym trudnym czasie”.

Doktor Trisha Stratford dołączyła do badania po jego uruchomieniu w 2015 r. wraz z Johnem Aikenem i Sabiną Reid.

Na zdjęciu John Aiken obok dr Trishy Stratford. (w zestawie)

Ekspert ds. relacji i przyjaciel John powiedział w oświadczeniu dla 9Entertainment: „Jestem zasmucony i zdruzgotany śmiercią mojej drogiej przyjaciółki i koleżanki Trishy.

„Dzieliliśmy siedem niesamowitych sezonów Mavs razem. Podobało mi się wszystko w Nowej Zelandii, relacje, All Blacks, Black Caps, francuskie wino i podróżowanie po świecie. Będzie mi Ciebie brakować, Tish.

„Dziękuję za wszystkie wspomnienia”.

Żonaty od pierwszego wejrzenia
Na zdjęciu Mel Shilling, dr Trisha Stratford i John Aiken (dziewięć)

Doktor Trisha była częścią składu przez siedem sezonów i ogłosiła w 2020 roku, że wycofa się na sezon ósmy.

„Po siedmiu sezonach Żonaty od pierwszego wejrzenia „Zdecydowałam się wycofać z serialu telewizyjnego, aby skupić się na pisaniu, badaniach i neuropsychiatrii” – powiedziała Trisha w ówczesnym oświadczeniu.

Doktor Trisha Stratford MAFS John Aiken
John w poruszającym oświadczeniu złożył hołd swojemu przyjacielowi. (w zestawie)

„Od początku byłem zaangażowany w wyzwanie przeniesienia tego eksperymentu społecznego do telewizji.

„Program zapewnia platformę do ciągłej rozmowy na temat związków. Życzę mu dalszych sukcesów i mam nadzieję, że przyszli uczestnicy znajdą wieczną miłość”.

Nine podziękowała wówczas doktor Trishy za „niezwykły wkład”, jaki wniosła w sukces serialu.

Doktor Trisha Stratford MAFS John Aiken
Doktor Trisha przed wystąpieniem w MAFS zajmowała się psychologią rozwojową, neuropsychoterapią, coachingiem korporacyjnym, coachingiem kadry kierowniczej i mediami. (w zestawie)

„Wykazała się wielką odwagą, przyłączając się do tego niekonwencjonalnego eksperymentu społecznego w swoim pierwszym miniserialu i pomogła przekształcić go w niezwykle udany serial, jakim jest dzisiaj” – czytamy w oświadczeniu.

Mavs Ekspert ds. relacji Mel Schilling również w mediach społecznościowych uhonorował Trishę swoim wzruszającym oświadczeniem.

„Bardzo smutna wiadomość o śmierci dr Trishy Stratford. Trisha była pionierką MAFS, pierwszą osobą, która wprowadziła neurobiologię do procesu, nie wspominając o swojej znakomitej karierze badacza i akademickiego” – napisała Mel.

READ  Czy gracze NBA mogą zdominować koszykówkę 3x3?

„Trisha nauczyła mnie tak wiele o neuronauce, nauce o przyciąganiu i wzajemnym oddziaływaniu między naszymi mózgami a naszym zachowaniem.

„Wiem, że ostatnie lata swojego życia spędziła ze swoją wielką miłością i bardzo się cieszę, że była otoczona miłością i wsparciem. Vali Dr. Trisha 💔.”

Mavs
„Trisha wiele mnie nauczyła” – Mel pochwaliła swoją przyjaciółkę Trishę. (Instagram)

Dr Trisha przed debiutem zajmowała się psychologią rozwojową, neuropsychoterapią, coachingiem korporacyjnym, coachingiem kadry kierowniczej i mediami Mavs.

Za pośrednictwem swojej firmy producenckiej wyprodukowała i wyreżyserowała ponad 20 telewizyjnych filmów dokumentalnych oraz opublikowała dwie książki.

MAFS John Aiken, Mel Schilling i dr Trisha Stratford
„Dzieliliśmy razem siedem niesamowitych sezonów MAFS” – powiedział John. (w zestawie)

Składamy najszczersze kondolencje dla doktor Trishy i jej rodziny