Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Program Jakości Życia podpisuje protokół ustaleń z Areeb Capital

Program Jakości Życia podpisuje protokół ustaleń z Areeb Capital

Grupa Alesayi Holding zrobiła krok w kierunku wzrostu i dywersyfikacji, nabywając 85% udziałów w Saudi Primary Group, wiodącej grupie zarządzającej obiektami i personelem z ponad 40-letnim doświadczeniem operacyjnym. Umowa została podpisana w obecności dyrektora generalnego Al-Esayi Holding Group Hani Habashi oraz Faresa Bundakji, członka zarządu Saudi Primary Group.

Primary Saudi Group działa poprzez dwie główne spółki: Primary Facilities Management i Saudi Manpower. Mając ponad 25 000 partnerów, firma początkowej świadczy różnorodne usługi, w tym sprzątanie, ochronę, inżynierię, wsparcie, zwalczanie szkodników i architekturę krajobrazu na terenie całej Arabii Saudyjskiej.

Przejęcie wynika z koncentracji Al-Esayi Group na rozszerzaniu i dywersyfikacji oferty usług, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na usługi siły roboczej i pojawiających się możliwościach w ramach Saudi Vision 2030, a także ułatwić płynną integrację między sektorami i spółkami grupy.

Mohammed Omar Qasim Al-Esayi, członek zarządu Al-Esayi Holding Group, powiedział, że grupa opiera się na udanych partnerstwach lokalnych i międzynarodowych, ponieważ jej celem jest poszerzanie swojego zasięgu i napędzanie wzrostu. Powiedział: „Wykorzystując zasoby i wiedzę specjalistyczną, Al-Esayi dostarcza innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do osiągnięcia celów określonych w Programie Jakość Życia w ramach Wizji 2030”.

Habashi powiedział: „To przejęcie stanowi ekscytujący rozdział w podróży grupy. Dzięki strategicznemu przejęciu Saudi Primary Group Al-Esayi pozycjonuje się jako dostawca zintegrowanych usług i rozwiązań w szerokim zakresie sektorów w Królestwie. Nasze zaangażowanie we wspieranie wizji Królestwa polegającej na zakładaniu dużych firm i projektów jest wzmocnione przez naszą ekspansję na nowe sektory, oprócz usług wsparcia, które świadczymy w zakresie rekrutacji pracowników.

Dodał: „Al-Esayi cieszy się dobrą reputacją dzięki udanym partnerstwom, szczególnie w dziedzinie nieruchomości i hotelarstwa, w szczególności niedawnemu partnerstwu mającemu na celu realizację tysięcy lokali mieszkalnych oraz kolejnemu partnerstwu z Genslerem w zakresie wieżowca o mieszanym przeznaczeniu projektu w Jabal Omar, a także jego stałą współpracę z Accor Hotels, aby stać się głównym graczem w branży hotelarsko-gastronomicznej w królestwie.

READ  Dlaczego minęło dziesięciolecia, zanim opętanie stało się klasycznym horrorem?

Tymczasem Jason Rohland, nowo mianowany dyrektor generalny Individual Saudi Group, powiedział: „Nasza reputacja i osiągnięcia są dobrze znane w branży dzięki naszym spółkom zależnym, które specjalizują się w zwalczaniu szkodników, usługach ochrony i sprzątaniu. Nasze usługi są pozyskiwane wewnętrznie, co zapewnia lepszą jakość i płynną integrację pomiędzy segmentami rynku, co daje nam wyjątkową przewagę w świadczeniu usług premium.