Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

ELI zaczyna się od 100 000 metrów kwadratowych Taichi Park

Firma European Logistics Investment (ELI) rozpoczęła budowę parku logistycznego o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych w Taichi w Cylicji.

ELI wraz ze swoim partnerem Panatoni realizuje dwa częściowo ustrukturyzowane projekty budowlane. Pierwszy budynek, w którym znajduje się 58 000 mkw. Powierzchni magazynowej i 2500 mkw. Biur, został wynajęty na 100 lat w ramach długoterminowej umowy. W drugim budynku znajdzie się 37 000 mkw. Powierzchni magazynowej i 2900 mkw. Powierzchni biurowej.

Górny Śląsk to atrakcyjny region magazynowy, cieszący się coraz większym zainteresowaniem najemców. W efekcie obserwujemy stały, dynamiczny rozwój nowych inwestycji. Jednak najemcy szukają najlepszych miejsc, które zapewnią odpowiednie połączenie nowoczesnej logistyki, dobrej łączności i łatwego dostępu do siły roboczej. W ubiegłym roku z sukcesem zakończyliśmy dwa projekty w regionie i uruchomiliśmy dwa kolejne.
ஃ ukasz Toczek, starszy wiceprezes ds. Inwestycji w nieruchomości Griffin odpowiedzialny za stronę ELI

Program z certyfikatem Prime „Excellent” będzie obejmował standardowe funkcje, takie jak panele fotowoltaiczne, panele słoneczne do podgrzewania wody, system zarządzania wodą deszczową, oświetlenie LED, tereny zielone i stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Zakończenie całego projektu planowane jest na III kwartał 2021 roku.

READ  Lider polskiej partii rządzącej mówi, że reforma sądownictwa może być katastrofalna