Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Elle Macpherson publikuje dziwne nagranie urodzinowe z chłopakiem Doylem Bramhallem

Australijska modelka Elle MacPherson opublikowała niezwykłe wideo ze swoim nowym chłopakiem, amerykańskim muzykiem Doylem Bramhallem, aby uczcić jego urodziny w Wigilię.

Klip opublikowany na Instagramie pokazał MacPhersona, lat 58, kucającego w białym szlafroku i Bramhalla, lat 54, stojącego za nią w samej bieliźnie.

Para wykonała kilka gestów, podczas gdy MacPherson delikatnie kołysała się z boku na bok, zanim wideo zakończyło się, gdy Bramhall pochyla się, by ją pocałować.

„Głównym zadaniem człowieka w życiu jest urodzenie siebie, stanie się tym, do czego ma potencjał. Najważniejszym produktem tego wysiłku jest jego osobowość” – napisał MacPherson w komentarzu do posta, cytując niemieckiego filozofa Ericha Fromma.

urodziny Doyle’a Bramhalla. Uwielbiam ten tajemniczy, magiczny taniec, który razem wykonujemy”.

Żartobliwa odpowiedź wyznawcy MacPhersona, który zapytał: „Cóż, czy dołączyłeś do Illuminati?” Narysowałem od niej śmiejącą się emotikonę.

Romans McPhersona z Bramhallem został ujawniony w październiku, kiedy nowy pomysł Stwierdziła, że ​​​​ich wieloletnia przyjaźń stała się romantyczna i że para stała się już „poważna”.

Brammall spotykał się wcześniej z aktorką Renee Zellweger, a MacPherson rozstał się z brytyjskim lekarzem Andrew Wakefieldem lata temu w związku z kontrowersjami wokół jego antyszczepionkowych poglądów.

Była dwukrotnie zamężna, z francuskim fotografem Gillesem Bensimonem i amerykańskim miliarderem Jeffreyem Sofferem.

READ  Lupin: Czy będzie część 3 na Netflixie?