Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Internauci trollują Ali Zafara za noszenie lakieru do paznokci – Rozrywka

Internauci trollują Ali Zafara za noszenie lakieru do paznokci

zabawa


Internauci trollują Ali Zafara za noszenie lakieru do paznokci.

LAHORE (ONLINE) — Bracia Zafar chętnie dokonują wyborów modowych, próbując nowych rzeczy i rozwijając nowe trendy. Daniil Zafar niedawno przefarbował włosy na burgund i podzielił się swoim nowym wyglądem w mediach społecznościowych. Otrzymał wiele krytyki i trollingu na ten temat, a fani nie byli pod wrażeniem jego ostatniego wyboru.

Jego starszy brat i gwiazda rocka, Ali Zafar, wspierał go i podzielał pogląd, że powszechnie panujące normy męskości muszą zostać zakwestionowane. Teraz sam zdecydował się na ostry wygląd. Ali Zafar pomalował paznokcie na czarno, by wyeksponować stopy. W swoich mediach społecznościowych podzielił się swoim wyglądem gwiazdy rocka z bardzo fajną kurtką i czarnymi paznokciami. Ali Zafar zachował swoje naturalne włosy, podczas gdy jego cera była mocno opalona.

Jednak internauci nie byli pod wrażeniem modowych wyborów Ali i zaczęli go krytykować zarówno zabawnymi, jak i poważnymi komentarzami. Wielu nie było zadowolonych z tego, co zrobił, a nawet cytowało hadisy. Ali przyjął to ze spokojem, a nawet odpowiedział niektórym osobom, które komentowały jego zdjęcia.

„Ty określasz, kim jesteś. Nikt inny” – napisał w poście.


„; var i = Math.floor(r_text.length * Math.random()); document.write(r_text[i]);

READ  Forever Entertainment wygląda jak najbardziej prawdopodobny podejrzany w remake'u Chrono Cross