Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Elton John, lat 76, został zabrany do szpitala po upadku w swoim domu we Francji

Elton John, lat 76, został zabrany do szpitala po upadku w swoim domu we Francji

W weekend Elton John na krótko trafił do szpitala po upadku w swojej willi w Nicei we Francji.

76-letni brytyjski gwiazdor został zabrany do Centrum Ortopedycznego szpitala Princess Grace w Monako, gdzie otrzymał leczenie zapobiegawcze.

„Możemy potwierdzić, że po wczorajszym poślizgu w swoim domu na południu Francji Elton profilaktycznie odwiedził miejscowy szpital” – powiedział gazecie rzecznik Johna. Poczta nowojorska w poniedziałek rano.

Dodał: „Po przeprowadzeniu badań został dziś rano natychmiast wypisany ze szpitala, wrócił do domu i cieszy się dobrym zdrowiem”.

Po spakowaniu własnych ubrań John spędzał lato na Riwierze Francuskiej z żoną Davidem Furnishem i dwójką dzieci. Żegnaj Żółta Ceglana Drogo wycieczka na początku lipca.

„Miałem niesamowitą karierę, niewiarygodną. 52 lata czystej radości z grania muzyki. Jakie mam szczęście, że jestem w muzyce? Nie Człowiek rakieta Piosenkarz powiedział szwedzkiej publiczności, kończąc swój set Twoja piosenka I Żegnaj, żółta brukowana droga.

„Ale wiesz, nie siedziałbym tu i nie rozmawiał z Tobą, gdyby nie Ty. Kupiłeś single, albumy, płyty, kasety, ale co najważniejsze, kupiłeś bilety na spektakle i wiesz, jak bardzo kocham grać na żywo.

Zdobywca nagrody Grammy podziękował swoim fanom za ciągłe wsparcie przez całą jego karierę, która trwa już ponad pięćdziesiąt lat.

„Dzisiejszy wieczór był magiczny. Próbuję to przetworzyć i nie sądzę, że zajmie to trochę czasu, gdy w końcu skończę biegać.

„Nie potrafię powiedzieć, jak bardzo będę tęsknić za fanami i jak bardzo ich wsparcie mnie upokorzyło – zostanie ze mną na zawsze”.

Choć John nie będzie już koncertował, nie wykluczył wydania nowej muzyki.

Wcześniej wyjaśnił: „Trasy są teraz dla mnie stresujące i trzymają mnie z dala od rodziny i dzieci”.

Na początku tego miesiąca gwiazdę widziano, jak spędzała czas z kilkoma celebrytami w Saint-Tropez, a także sfotografowano ją podczas posiłku z Kevinem Spaceyem, po tym jak został uniewinniony w procesie o napaść na tle seksualnym.

READ  Wszystkie różowe wzory paznokci dla eleganckiego wyglądu tego lata

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Poczta nowojorska Powielane za zgodą.