Erling Haaland błyszczy w zwycięstwie Norwegii nad Cyprem i podtrzymuje nadzieje na kwalifikacje – podsumowanie Euro 2024 |  wiadomości piłkarskie

Erling Haaland błyszczy w zwycięstwie Norwegii nad Cyprem i podtrzymuje nadzieje na kwalifikacje – podsumowanie Euro 2024 | wiadomości piłkarskie

Dublet Erlinga Haalanda pomaga Norwegii wygrać 4:0 z Cyprem i podtrzymać nadzieję na zakwalifikowanie się do Euro 2024; Albania pokonała Czechy i przejęła kontrolę nad grupą E. Türkiye prowadzi w grupie D po zwycięstwie nad Chorwacją

23:03 czasu brytyjskiego, czwartek 12 października 2023 r

Erling Haaland strzelił dwa gole dla Norwegii, wygrywając 4:0 z Cyprem i podtrzymując jego nadzieje na kwalifikacje do Euro 2024.

Napastnik Manchesteru City szybko strzelił dwa gole w drugiej połowie, po tym jak Alexander Sorloth strzelił pierwszego gola w pierwszej połowie. Frederic Orsnes strzelił gola pod koniec czwartej tercji.

W innym miejscu w grupie A Hiszpania Luka się zamknęła Szkocja Ze zwycięstwem w Sewilli.

Szkocja mogła zapewnić sobie miejsce w finale jednym punktem, ale Scott McTominay anulował rzut wolny, a sędzia nie wykorzystał dwóch strzałów Alvaro Moraty i Ryana Porteousa w końcówce do własnej bramki, wygrywając 2:0.

Albania Zdominował piątego seta dzięki zwycięstwu 3:0 nad 10 zawodnikami Republika Czeska.

Türkiye odniosło oszałamiające zwycięstwo nad Chorwacją 1:0

Gasser Assane wyprowadził gospodarzy na prowadzenie w ciągu 10 minut, a przed przerwą po czerwonej kartce Mojmira Chytila ​​Czechy traciły 10 zawodników. Następnie w drugiej połowie Taulant Sverre strzelił dwa gole.

Polska Po pokonaniu gości 2:0 zajmuje drugie miejsce w grupie Wyspy Owcze. Sebastian Szymański strzelił wcześnie, a Horor Askham otrzymał czerwoną kartkę dla Wysp Owczych, zanim drugiego gola strzelił Adam Buksa.

indyk Po zwycięstwie prowadzą w grupie D Chorwacja 1:0, jedynego gola zdobywa Paris Albert Yilmaz.

Łotwa Pierwsze punkty zdobyli po zwycięstwie 2:0 Armenia.

W pierwszej grupie Białoruś I Rumunia Kosowo zremisowało 0:0 z Andorą 3:0.

READ  Simone Biles kryminalizuje niegodziwe nadużycia, określane jako „słabe” po rzuceniu palenia