Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

ESE Entertainment Inc. mówi: Firma produkcyjna Frenzy Sp. Zoo będzie produkować międzynarodowe zawody e-sportowe Ultraliga od League of Legends

Dziesięć drużyn z Polski, Szwajcarii, Serbii i Litwy zmierzy się w ciągu 24 dni rywalizacji, z pięcioma meczami w sezonie zasadniczym w każdej rundzie.

ESE Entertainment Inc. (TSX-V: ESE), że jej firma produkcyjna Frenzy Sp. Zoo zorganizuje i wyprodukuje Ultraliga, międzynarodowe zawody e-sportowe League of Legends z drużynami z Polski, Szwajcarii, Serbii i Litwy.

Ultraliga to liga wspierana przez Riot Games, wydawcę League of Legends, wraz z francuską LFL, hiszpańską LVP, niemiecką Bundesligą i NLC dla krajów skandynawskich. Certyfikowani gracze ligi znajdują się w oficjalnej globalnej bazie kontraktów Riot Games.

Dzięki integracji Baltic Masters, ESE powiedziało, że Ultraliga rozszerza się z ośmiu do 10 drużyn, które będą rywalizować przez 24 dni rozgrywek, z pięcioma meczami w sezonie zasadniczym na rundę. Zwycięzca Ultraligi zakwalifikuje się do European Masters, turnieju, w którym weźmie udział 28 najlepszych europejskich drużyn z turniejów regionalnych.

PRZECZYTAJ: ESE Entertainment współpracuje z NASCAR w drugim sezonie międzynarodowej serii iRacing eNASCAR

Wszystkie mecze Ultraligi będą transmitowane ze studia Frenzy w Warszawie. Mecze będą transmitowane i pokazywane w Internecie oraz w telewizji liniowej Polsat Games.

„Ekspansja międzynarodowa Ultraligi jest deklaracją możliwości produkcyjnych Frenzy i trajektorii wzrostu” – powiedział w oświadczeniu Marcin Keeler, dyrektor zarządzający Frenzy.

„Zawody będą dodatkową okazją dla społeczności graczy i fanów e-sportu z Polski i krajów bałtyckich. Od początku swojego istnienia Ultraliga koncentrowała się na produkcji i realizacji transmisji na światowym poziomie. Ta koncentracja nadal ma ogromne znaczenie, a jesteśmy podekscytowani sukcesem 2022 roku.”

Grzegorz Szabla, Senior Brand Manager EE w Riot Games, dodał: „The Frenzy przyniósł nam nowy poziom transmisji na żywo i gier w telewizji, tworząc jedno z najbardziej wyjątkowych i angażujących wydarzeń e-sportowych. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z Frenzy i razem przyniesiemy Wam sezon Ultraligi.Następny, który będzie obejmował nie tylko polskie drużyny, ale także drużyny z innych krajów!”

READ  Kendall Jenner skrytykowany na Instagramie po jego śmierci

Skontaktuj się z autorem: [email protected]

Śledź go na Twitterze @PatrickMGraham