Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

ESET integruje swoją ofertę cyberbezpieczeństwa dla konsumentów z nowymi subskrypcjami HOME

ESET integruje swoją ofertę cyberbezpieczeństwa dla konsumentów z nowymi subskrypcjami HOME

Firma ESET ogłosiła dzisiaj wprowadzenie nowej, uproszczonej oferty skierowanej do konsumentów. Po ponad trzydziestu latach obecności na rynku firma ESET podjęła strategiczne posunięcie w celu wzmocnienia rosnącego portfolio produktów konsumenckich. W szczególności firma wprowadza dwa nowe poziomy subskrypcji zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów, a mianowicie ESET HOME Security Essential i ESET HOME Security Premium. Poziomy te zapewniają dogłębną i niezawodną ochronę Twojego cyfrowego życia, wspieraną przez nowe funkcje, takie jak rozszerzenie prywatności i bezpieczeństwa przeglądarki.

Odnowiony ESET HOME okazuje się wszechstronną platformą do zarządzania bezpieczeństwem, która obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne, w tym Windows, macOS, Android i iOS. Platforma zapewnia użytkownikom dostęp do sieci domowych i podłączonych inteligentnych urządzeń.

Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na jedno rozwiązanie ułatwiające intuicyjne korzystanie z tych innowacyjnych funkcji, firma ESET ulepszyła program ESET HOME. Parvinder Walia, prezes firmy ESET na region Azji i Pacyfiku oraz Japonii, wyjaśnił to posunięcie: „Dzisiejszy krajobraz cyfrowy staje się coraz bardziej wyrafinowany, a zagrożenia internetowe, takie jak phishing i oszustwa bankowe, często trafiają na pierwsze strony gazet. W firmie ESET dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać konsumentom ochronę online. Nowy ESET HOME Security opiera się na połączeniu sztucznej inteligencji, ludzkiej wiedzy i ochrony w chmurze, zapewniając kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa, które pozwalają naszym użytkownikom chronić siebie, swoje rodziny i domy przed różnymi zagrożeniami cyfrowymi. Dzięki temu będą mogli komunikować się, eksploruj, rób zakupy, korzystaj z banków i prosperuj w przestrzeni cyfrowej.

Badania przeprowadzone wśród klientów ESET wykazały, że zdecydowana większość to osoby zarządzające domem, posiadające wiedzę techniczną i odpowiedzialne za cyfrowe bezpieczeństwo swojego gospodarstwa domowego, które wolą nie spędzać znacznej ilości czasu na zarządzaniu produktami ESET. Aby wyjść naprzeciw potrzebom tych klientów, firma ESET dodała nowe udoskonalenia do programu ESET HOME. Obecnie oferuje kompleksową platformę zarządzania bezpieczeństwem, łatwy w obsłudze portal internetowy i aplikacje mobilne, płynnie zintegrowane z interfejsem użytkownika. Platforma umożliwia łatwe zarządzanie urządzeniami, zakupy online, aktywację i odnawianie subskrypcji, pobieranie lub aktualizację rozwiązań bezpieczeństwa oraz aktywację zaawansowanych funkcji, takich jak menedżer haseł.

READ  CES 2023: Gran Turismo pojawia się na PS VR2 jako gra premierowa

Aby zwiększyć wygodę użytkownika i uprościć zarządzanie platformą, firma ESET wprowadziła różne zmiany w interfejsie, w tym integrację statusu kompleksowej ochrony. Dzięki temu użytkownicy jednym rzutem oka mogą ocenić poziom ochrony swojej rodziny. Status mierzy zarówno ważność licencji użytkownika, jak i stan bezpieczeństwa urządzeń powiązanych z kontem i dzieli je na trzy kategorie: Chronione, Wymagana uwaga i Alert bezpieczeństwa.

Ta premiera wprowadza także nowe poziomy subskrypcji, a mianowicie ESET HOME Security Essential i ESET HOME Security Premium. Te poziomy subskrypcji zapewniają kompleksową ochronę, która spełnia złożone wymagania dotyczące prywatności i bezpieczeństwa poszczególnych osób i ich rodzin. Subskrypcje ESET HOME Security są dostępne we wszystkich głównych systemach operacyjnych.

Poziom podstawowy, ESET HOME Security Essential, obejmuje funkcje ochrony, takie jak ulepszone nowoczesne zabezpieczenia punktów końcowych, wielowarstwowa ochrona w czasie rzeczywistym oraz dodatkowe narzędzia zwiększające zdolność użytkownika do ochrony przed różnymi zagrożeniami. Warstwa środkowa, ESET HOME Security Premium, jeszcze bardziej rozszerza zestaw funkcji, dodając inne funkcje bezpieczeństwa. Firma ESET ogłosiła również, że jej najbardziej zaawansowana warstwa subskrypcji, ESET HOME Security Ultimate, ma zostać udostępniona w pierwszym kwartale 2024 r. i będzie zawierać zupełnie nowe funkcje, takie jak VPN.

Najważniejszym elementem ESET HOME Security jest skupienie się na niestandardowych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa urządzeń, oferując połączony pakiet samodzielnych rozwiązań do ochrony urządzeń, zaprojektowanych z myślą o spełnieniu unikalnych potrzeb klientów w zakresie bezpieczeństwa. Pakiet ESET HOME Security integruje rozwiązania takie jak ESET Antivirus, ESET Mobile Security (EMS), Parental Control i ESET Smart TV Security.