Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gdzie kupić online, dostępność i ceny.  – obraz

Gdzie kupić online, dostępność i ceny. – obraz

Wszystkie prezentowane produkty i usługi są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże Billboard może otrzymać prowizję od zamówień złożonych za pośrednictwem łączy detalicznych, a sprzedawca może otrzymać pewne dane podlegające kontroli do celów księgowych.

Chociaż Sony właśnie wypuściło nowo zaprojektowaną konsolę PlayStation 5 Slim, firma zajmująca się technologią i rozrywką ma w zanadrzu kolejne urządzenie do gier – PlayStation Portal, którego premiera odbędzie się w środę, 15 listopada.

Bada

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Nowy PlayStation Portal, dostępny w sprzedaży detalicznej za 199,99 USD w sklepach Amazon i Target, to przenośny zdalny wyzwalacz dla PS5. Chociaż może wyglądać jak Nintendo Switch lub SteamDeck, nie jest samodzielną konsolą do gier. To zdalny odtwarzacz, który łączy się z Twoim PS5 i odzwierciedla jego gry, dzięki czemu możesz grać w dowolnym miejscu na PS Portal, gdy jesteś w tej samej sieci Wi-Fi co Twoje PS5. PlayStation Portal przydaje się, jeśli chcesz na przykład zagrać w nową grę Marvel Spider-Man 2 Lub Call of Duty: Modern Warfare III W sypialni, podczas gdy ktoś inny ogląda telewizję w salonie.

Uwaga: aby korzystać z PlayStation Portal, musisz posiadać system PlayStation 5.

Sony

Nowy palmtop Sony obsługuje 60 klatek na sekundę (klatek na sekundę) w grach w rozdzielczości 1080p HD, jest wyposażony w ostry 8-calowy ekran dotykowy LCD i funkcje kontrolera bezprzewodowego DualSense, takie jak sprzężenie dotykowe i wyzwalacze adaptacyjne. W rzeczywistości wygląda podobnie jak kontroler bezprzewodowy DualSense dostarczany z PS5, ale jest podzielony na dwie sekcje z ekranem przypominającym tablet umieszczonym pośrodku.

Jest wyposażony w port USB-C do ładowania i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm do słuchawek przewodowych. Niestety nie ma wbudowanego Bluetootha. Jeśli chcesz korzystać z połączenia bezprzewodowego za pomocą słuchawek i słuchawek dousznych lub zestawu słuchawkowego do gier, musisz wybrać nadchodzące bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore (premiera 6 grudnia w cenie 199,99 USD) lub Pulse Elite (premiera 21 lutego 2024 r. 149,99 USD) za pośrednictwem standardu połączenia Sony PlayStation Link.

READ  Akin Atelier mieści sklep Sydney Modern’s Gallery Shop w „przezroczystej bańce”

Portal Sony PlayStation zostanie udostępniony w środę, 15 listopada. Jest dostępny za 199,99 USD na Amazon i Target. Tymczasem obejrzyjcie poniżej zwiastun nowego urządzenia przenośnego.

chcesz więcej? Aby uzyskać więcej rekomendacji produktów, przejrzyj nasze zestawienia najlepszych słuchawek, przedłużaczy Wi-Fi, ofert laptopów i nie tylko.