Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gdzie kupić online, dostępność i ceny.  – obraz

Gdzie kupić online, dostępność i ceny. – obraz

Wszystkie prezentowane produkty i usługi są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże Billboard może otrzymać prowizję od zamówień złożonych za pośrednictwem łączy detalicznych, a sprzedawca może otrzymać pewne dane podlegające kontroli do celów księgowych.

Chociaż Sony właśnie wypuściło nowo zaprojektowaną konsolę PlayStation 5 Slim, firma zajmująca się technologią i rozrywką ma w zanadrzu kolejne urządzenie do gier – PlayStation Portal, którego premiera odbędzie się w środę, 15 listopada.

Bada

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Nowy PlayStation Portal, dostępny w sprzedaży detalicznej za 199,99 USD w sklepach Amazon i Target, to przenośny zdalny wyzwalacz dla PS5. Chociaż może wyglądać jak Nintendo Switch lub SteamDeck, nie jest samodzielną konsolą do gier. To zdalny odtwarzacz, który łączy się z Twoim PS5 i odzwierciedla jego gry, dzięki czemu możesz grać w dowolnym miejscu na PS Portal, gdy jesteś w tej samej sieci Wi-Fi co Twoje PS5. PlayStation Portal przydaje się, jeśli chcesz na przykład zagrać w nową grę Marvel Spider-Man 2 Lub Call of Duty: Modern Warfare III W sypialni, podczas gdy ktoś inny ogląda telewizję w salonie.

Uwaga: aby korzystać z PlayStation Portal, musisz posiadać system PlayStation 5.

Sony

Nowy palmtop Sony obsługuje 60 klatek na sekundę (klatek na sekundę) w grach w rozdzielczości 1080p HD, jest wyposażony w ostry 8-calowy ekran dotykowy LCD i funkcje kontrolera bezprzewodowego DualSense, takie jak sprzężenie dotykowe i wyzwalacze adaptacyjne. W rzeczywistości wygląda podobnie jak kontroler bezprzewodowy DualSense dostarczany z PS5, ale jest podzielony na dwie sekcje z ekranem przypominającym tablet umieszczonym pośrodku.

Jest wyposażony w port USB-C do ładowania i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm do słuchawek przewodowych. Niestety nie ma wbudowanego Bluetootha. Jeśli chcesz korzystać z połączenia bezprzewodowego za pomocą słuchawek i słuchawek dousznych lub zestawu słuchawkowego do gier, musisz wybrać nadchodzące bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore (premiera 6 grudnia w cenie 199,99 USD) lub Pulse Elite (premiera 21 lutego 2024 r. 149,99 USD) za pośrednictwem standardu połączenia Sony PlayStation Link.

READ  Australia dołącza do kosmicznego wyścigu, wystrzeliwując satelitę

Portal Sony PlayStation zostanie udostępniony w środę, 15 listopada. Jest dostępny za 199,99 USD na Amazon i Target. Tymczasem obejrzyjcie poniżej zwiastun nowego urządzenia przenośnego.

chcesz więcej? Aby uzyskać więcej rekomendacji produktów, przejrzyj nasze zestawienia najlepszych słuchawek, przedłużaczy Wi-Fi, ofert laptopów i nie tylko.