Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Humane AI PIN: rewolucyjne urządzenie do noszenia w świecie wolnym od smartfonów

Po miesiącach spekulacji firma Humane, założona przez absolwentów Apple Imrana Choudhury’ego i Bethany Bongiorno, oficjalnie zaprezentowała AI PIN – rewolucyjne urządzenie do noszenia oparte na sztucznej inteligencji.

Ten innowacyjny gadżet przypomina szpilkę i można go przyczepić do ubrania, umożliwiając użytkownikom dostęp do różnych usług za pomocą poleceń głosowych, gestów dotykowych lub projektora laserowego.

Jakie są funkcje AI PIN?

AI PIN zawiera procesor Snapdragon, ultraszerokokątny aparat, czujniki głębokości i głośnik. Zasilany wewnętrzną baterią, oferuje elastyczność szybkiej wymiany baterii poprzez magnetycznie przymocowane zewnętrzne źródło zasilania. Urządzenie, pozycjonowane jako „nowy sposób łączenia się ze światem”, ma zastąpić tradycyjne smartfony, umożliwiając użytkownikom pozostawanie w kontakcie bez polegania na ekranach i klawiaturach.

To innowacyjne urządzenie pozwala użytkownikom odbierać połączenia, wiadomości i powiadomienia bezpośrednio na pinezce. Na powiadomienia można łatwo reagować za pomocą poleceń głosowych lub dotykowych. Dodatkowo użytkownicy mogą sterować odtwarzaniem muzyki, wybierać utwory, zarządzać listami odtwarzania lub regulować ustawienia głośności. Oprócz tych funkcji AI PIN wykorzystuje swoją świadomość ekologiczną do porównywania cen produktów w sklepach lub dostarczania informacji o wartości odżywczej artykułów spożywczych.

Źródło: Ludzkość

Za pomocą projektora laserowego użytkownicy mogą wyświetlać obrazy na dłoniach lub powierzchniach, tworzyć interfejsy dla muzyki, wyświetlać połączenia przychodzące lub wyświetlać wiadomości tekstowe. Aby rozwiać obawy związane z prywatnością, Humane zapewnia użytkowników, że kod PIN nie nasłuchuje ani nie nagrywa w sposób ciągły. Użytkownicy muszą ręcznie aktywować pin poprzez dotyk, a dedykowana lampka wskazuje, kiedy trwa nagrywanie.

Humane dąży do tego, aby PIN AI był samodzielnym urządzeniem, a nie akcesorium do smartfona. Wszystkie dane użytkownika przechowywane są w chmurze w ramach modelu AI. Twój zakup za 699 USD obejmuje ładowarkę i dwa wzmacniacze baterii. Aby połączyć się z siecią komórkową T-Mobile, uzyskać dostęp do modelu AI i przechowywać informacje i zdjęcia w chmurze, wymagana jest jednak miesięczna subskrypcja za 24 USD.

READ  Zaoszczędź 50 USD na słuchawkach Bose Noise Cancelling

Na stronie internetowej firmy widnieje informacja, że ​​wierzy ona w budowanie innowacyjnej technologii, która wydaje się znajoma, naturalna i ludzka, technologii, która poprawia ludzkie doświadczenia i kieruje się dobrymi intencjami. Humane twierdzi, że jej produkty ponownie łączą nas ze sobą, ze sobą i z otaczającym nas światem. Oferują doświadczenia oparte na zaufaniu, z magicznymi i zabawnymi interakcjami. Serwis wyjaśnia, że ​​Humane powstało w oparciu o zasadę, że wszyscy zasługujemy na więcej technologii.

Założona w 2018 roku firma Humane zebrała 230 milionów dolarów i nawiązała współpracę z Microsoft, LG, SanDisk, Qualcomm i OpenAI – firmą stojącą za modelem sztucznej inteligencji ChatGPT.