Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fani America’s Got Talent mówią, że Celia Munoz została okradziona [POLL RESULTS]

Fani America’s Got Talent mówią, że Celia Munoz została okradziona [POLL RESULTS]

W środowy wieczór America’s Got Talent pożegnało zdumiewającą liczbę aktów (dziewięć) podczas trzeciego koncertu na żywo w sezonie 17. Polska piosenkarka Sarah James i magik Mikołaja Ripsa Byli jedynymi zawodnikami, którzy awansowali do Wielkiego Finału na podstawie nocnego głosowania Ameryki. Jeśli chodzi o zwolnionych dziewięć aktów, 40% fanów „AGT”, którzy głosowali w naszej ostatniej ankiecie, uważa, że ​​36-letni piosenkarz mówi żołądek. Celia Munoz To było bardziej „okradanie” spotu finałowego. Czy zgadzasz się czy nie zgadzasz z innymi widzami?

Oto pełne wyniki ankiety na temat tego, kto według fanów powinien był dotrzeć do końca:

40% – Celia Munoz

12% – Funkanometria

10% – Amanda Mamana

10% – Kryształ Haydena

9% – Bliźniacy Kleina

5% – XOMG POP

5% – MPLUSPLUS

5% – jojo i bri

4% – Mia Morris

Widzimy Wszystkie złote haczyki na „AGT” na przestrzeni lat

Wstępne testy Celii stały się wirusowe ze względu na sposób, w jaki wykonuje subwokal bez pomocy żadnej z lalek. Zamiast tego jej rutyna polegała na tym, że kobieta szykowała się do pracy podczas słuchania radia. Celia jest wyszkoloną śpiewaczką operową z Madrytu w Hiszpanii, która dopiero niedawno nauczyła się mówić z brzucha dzięki oglądaniu na YouTube filmów byłych zwycięzców „AGT”, takich jak Terry Fattor A Darcy Lynn Farmer.

Za swój występ w programie na żywo Celia złożyła hołd późnemu Olivia Newton-John Z rysunkiem, na którym uczestniczyłem w filmie „Smar” w samochodzie w samochodzie. Piła kawę, jadła popcorn i kichała cały czas, śpiewając „Beznadziejnie oddany Tobie” bez poruszania ustami. Sędziowie obsypali ją pochwałami i nazwali ją „oryginalną”, „wyjątkową” i „inną”.

Widzimy Zgony „AGT”: Wspominając uczestników, których straciliśmy w America’s Got Talent

Pomimo powrotu dziewięciu utalentowanych zespołów w tym tygodniu, wciąż jest iskierka nadziei, że któryś z nich w końcu powróci. Będzie jedno głosowanie Wildcard, w którym Ameryka będzie mogła wybrać spośród czterech wyborów nominowanych przez sędziów Simon CowellA Sofia VergaraA Heidi Klum A Howie Mandel. Czekajcie na więcej szczegółów na temat America’s Wildcard w dalszej części sezonu.

READ  10 najlepszych funkcji historii na rok 2022

Czy jesteś szczęśliwy, że Sarah James i Nicholas Reps dostali się do Wielkiego Finału, czy zgadzasz się z fanami „AGT”, że Celia Munoz została skradziona? Dźwięk z dołu w sekcji komentarzy.

Upewnij się, że tworzysz własne prognozy „AGT”, aby wpłynąć na szanse naszego toru wyścigowego w telewizji reality. Możesz nadal zmieniać swoje oczekiwania, nawet zanim odcinek z wynikami zostanie wyemitowany na żywo w NBC. Będziesz rywalizować, aby wygrać kartę podarunkową Amazon o wartości 100 USD i miejsce w tabeli liderów sezonu 17. Zapoznaj się z regulaminem konkursu i zagłosuj z innymi fanami na naszym forum reality TV. Przeczytaj więcej wiadomości o rozrywce Gold Derby.