Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pełna smutku gwiazda Batgirl prosi studio o wydanie filmu

Gwiazda Batgirl Ivory Akeno nie pozwoli na podcięcie skrzydeł filmu.

Aquino opublikował długą wiadomość na Świergot W czwartek dyrektor generalny Warner Bros. Wydanie studia film anulowanyzaledwie dzień po tym, jak pojawiła się plotka, że ​​film jest pokazywany w studiu na „pogrzebach”.

Aquino — transpłciowa postać grana przez transpłciową postać Alicię Yeoh w filmie — dyrektor generalny David Zaslav, Warner Bros. Discovery, a nawet sama Batgirl, Leslie Grace, została oznaczona przez rozszerzoną serię tweetów, Poczta w Nowym Jorkuraporty.

Przesyłaj więcej wiadomości rozrywkowych na żywo i na żądanie dzięki Flash. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

Wiadomość do #DavidZaslavWBD Szanowny Panie Zaslav, Właśnie przeczytałem artykuł THR o rzekomych „pogrzebach” #Batgirl i możliwości późniejszego zniszczenia materiału filmowego. nasze serca do kręcenia tego filmu, proszę o ponowne rozważenie tej akcji” – zaczął Aquino.

„O ile starałam się być silna przez ostatnie kilka tygodni, zaczęłam płakać z braku lepszego określenia niż smutek, a dzisiejszy wieczór był jednym z nich” – kontynuowała. „tak dużo jak Dziewczyna nietoperz Opisywany jako przebudzenie, został złożony po prostu ze względu na scenariusz, który odzwierciedla świat, w którym żyjemy”.

Aquino nawiązał także osobisty związek z fabułą filmu.

„Dla mnie, bardziej niż cokolwiek innego, jest to opowieść o ojcu i córce blisko domu, w których mój ojciec zmarł rok temu, na krótko przed zarezerwowaniem tego projektu, i miałem nadzieję, że będzie on rezonować z innymi dziećmi na całym świecie, niedorośli, którzy cenią swoich rodziców Z najwyższym uznaniem i tymi, którzy widzą Dziewczyna nietoperz Jako opowieść o tej szczególnej więzi” – podzielił się Aquino.

„Nie mogłem z nikim rozmawiać o tej męce. Zdałem sobie sprawę, że nikt, z wyjątkiem osób zaangażowanych w film, naprawdę nie zrozumie, jak się czujemy”.

READ  Natalie Portman wyciąga szpilkę z Dni Porzucenia w Sydney

Aquino również zwrócił uwagę na wysokościach absolwent Grace, który był jednym z członków obsady, który podobno założył Warner Bros. Decyzja o wycofaniu filmu jako „obraźliwa” i „rozczarowująca”.

„I czuję, że rozmowa o tym z moimi kolegami może być jak pocieranie solą o ranę, która wciąż jest otwarta. Moje serce kieruje się do LeslieGrace, naszych ukochanych reżyserów, całej obsady i obsady, którzy spędzili miesiące poświęcając wszystko, co mają w tej sprawie. dążyć.”

„Leslie [Grace] Zameldowaliśmy się w dniu, w którym dowiedzieliśmy się, że znikam z półek i nie mieliśmy nic poza słowami pocieszenia i wsparcia.

„Nie śmiałem zapytać, czy spędzała noce trzymając moje łzy tak jak ja, bo musiała być naszą twarzą Dziewczyna nietoperz Jego rodzina musiała przybrać odważną minę, aby zadbać o nas tak, jak z wdziękiem prowadzili nasz film”.

Jednak łaska może jednak latać. Podobno dyrektorzy Warner Bros. Pracują nad szansą, aby zagrała nastoletnią wykidajło Barbarę Gordon w przyszłym projekcie DC Comics lub „przynajmniej” zaproponować jej główną rolę w produkcji Warner Bros. w przeciwnym razie.

Dodatkowo zasugerował to Aquino Dziewczyna nietoperz – który nazwała „wytworem naszych serc i dusz” – zasługuje na większe szanse, dodając, że żałuje, że „małe trybiki nie były postrzegane jako zwykłe narzędzia, których los określa formuła mająca na celu zysk”.

„Jesteśmy czymś więcej niż tylko narzędziami, jesteśmy ludźmi i artystami, jeśli da się im taką możliwość, mogą prześcignąć równanie i wykładniczo pomnożyć wynik końcowy” – dodała.

otaczający ludzi Dziewczyna nietoperz Rozmawiali o filmie od czasu ogłoszenia jego śmierci. Reżyserzy Adel Elaraby i Bilal Falah powiedzieli kanałowi YouTube Skript w wywiadzie, że nie posiadają żadnego materiału filmowego z projektu, twierdząc, że studio zablokowało im dostęp do serwerów produkcyjnych po jego zawieszeniu.

READ  Stary samochód księcia Filipa, 1935 Standard Nine, stał się królewskim zabytkiem Sri Lanki

Jednak Warner Bros. nie przemówił. Odkrycie to jeszcze twierdziło.

Malraty Reżyser Kevin Smith również dał dwa centy, mówiąc: „To dość kiepski wygląd, aby anulować Latynoską Batgirl”.

W rzeczywistości Aquino nawiązała do pełzającej negatywności w swoim natłoku na Twitterze.

„Gdyby miesiąc temu nie było budżetu marketingowego Dziewczyna nietoperzZaryzykuję stwierdzenie, że zatroszczył się o to obrót wydarzeń w ciągu ostatnich kilku tygodni” – żartował Aquino na Twitterze.

„Teraz więcej osób wie o naszych trudach miłości i chce zobaczyć ten film. Mam nadzieję, że przeczytałeś tę wiadomość. Rozważ jej uwolnienie. Dziewczyna nietoperz– błagał Akwin.

„Zawsze była bezbronna i nie miała dokąd pójść, jak tylko iść w górę”.

Wysiłki aktorki wsparła również pisarka komediowa Jill Simon, cytując i publikując tweeta na temat jednej z jej ról: Dziewczyna nietoperz A niesamowita twórca MsIvoryAquino, która gra w tym filmie, nie mogłabym być bardziej dumna, że ​​ją znam, niż jestem teraz.

„Proszę, przeczytaj i podziel się jej szczerymi słowami” – zachęcała.

The Poczta Skontaktowała się z Warner Bros. i DC o komentarz.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się Poczta w Nowym Jorku Reprodukowano go za zgodą