Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fanka Wiedźmina i medalistka olimpijska pokazuje swoje poparcie dla marki, zdobywając złoty medal

Magik Jest to franczyza, która rozpoczęła się jako popularna polska seria książek Andrzeja Sapkowskiego, zanim została zaadaptowana do dobrze zbadanej i dobrze przyjętej serii gier wideo od polskiego producenta gier wideo CD Projekt Red. Następnie przeskoczył na mały ekran, stając się serialem Netflix z udziałem Henry’ego Cavilla. Magik Jest teraz bardziej globalny niż dotychczas, ponieważ seria zadebiutowała na Igrzyskach Olimpijskich 2021 w Tokio dzięki rosyjskiemu sportowcowi olimpijskiemu Witalina Batsarashkina.

Batsarashkina to strzelec, który bierze udział w zawodach z pistoletami pneumatycznymi. W tym roku trafiła na pierwsze strony gazet, zdobywając złoty medal w zawodach z pistoletem pneumatycznym na 10 m kobiet, mając na sobie określone akcesorium. Nosiła Medal Szkoły Kota – medal noszony przez Ciri w Magik-, Okazując miłość do doskonałości, dążąc do zdobycia i ostatecznego zdobycia złotego medalu. To nie pierwszy raz, kiedy pokazała swoje uczucie do serialu, ponieważ nosiła Medal Szkoły Wilka od Magik Po powrocie na Igrzyska Olimpijskie 2016 w Brazylii – gdzie zdobyła srebrny medal – oraz gogle strzeleckie z motywem gier wideo, które zawierały kilka Wiedźmin sztuka i sztuka Amerykański McGee Alicja Zabawki. Takich sportowców potrzebujemy w przyszłości igrzysk olimpijskich.

Spojrzenie Vitaliny na Igrzyska Olimpijskie 2016s. kredyt: Getty
Spojrzenie Vitaliny na Igrzyska Olimpijskie 2016s. kredyt: Getty

Radek Grabowski, główny PR Manager w CD Projekt Red, potwierdził wybór suplementu Batsarashkiny, wygrywając w poniższym tweecie. Wspaniale jest widzieć kogoś takiego jak sportowiec olimpijski, który okazuje swoją miłość do serii gier, które tak wielu ludzi kocha. Wiem, że czasami bym się denerwował, gdybym chciał założyć akcesorium związane z grami wideo lub filmem, takie jak naszyjnik, na wypadek, gdyby ludzie myśleli, że jestem dziwakiem lub fanem frajerów, ale widok kogoś takiego, jak robi to tak szczęśliwie, pociesza wszystkich z nas maniaków. Gratulujemy Vitalinie zwycięstwa!

READ  Weekend Festiwalu Grand Rapids w Polsce - Więcej niż Pyrrogies