Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Festiwal Vintage Vibes przełożony, organizatorzy powołują się na „obecną presję gospodarczą” |  theMusic.com.au

Festiwal Vintage Vibes przełożony, organizatorzy powołują się na „obecną presję gospodarczą” | theMusic.com.au

Więcej muzyki Paula Parka

Festiwal muzyczny w Adelajdzie Vintage sentymentyKtóre zaplanowano na 27 i 28 stycznia, zostało przełożone. Przełożone daty nie zostały jeszcze ujawnione.

Gracze zostali wczoraj poinformowani, że festiwal został przełożony, a użytkownicy dołączyli Adelaide Corner Reddit Napisz, że otrzymali e-mail od Oztex Szczegóły wiadomości. Oztex Strona z biletami Wiadomo też, że festiwal został przełożony.

Wczoraj wieczorem organizatorzy Vintage Vibes na Facebooku wyjaśnili, dlaczego festiwal został przełożony, powołując się w oświadczeniu na „bieżące presje gospodarcze”.

„Festiwal Vintage Vibes, który miał odbyć się w Tomich Wines w Adelaide Hills w dniach 27 i 28 stycznia, ogłosił dzisiaj przełożenie styczniowego wydarzenia” – czytamy w oświadczeniu.

„Ta decyzja nie została podjęta lekko; Jednak obecna presja ekonomiczna spowodowała, że ​​festiwal nie może być kontynuowany w tym miesiącu.

Następnie w oświadczeniu wskazano na „rosnącą presję na łańcuchy dostaw” – szczególnie w przypadku miejsc poza CBD – oraz „zmiany klimatu gospodarczego”, które „odzwierciedlają szersze wyzwania stojące przed wieloma osobami w branży”. Pod presją „stało się jasne, że kontynuacja wydarzenia w ciągu dwóch tygodni nie spełni wysokich standardów doświadczeń, które obiecujemy uczestnikom, artystom i partnerom”.

Nigdy nie przegap żadnej okazji dzięki naszemu bezpłatnemu, codziennemu biuletynowi

Organizatorzy dodali: „Naszą misją jest stworzenie światowej klasy wydarzenia w Australii Południowej, które będzie celebracją tego, co najlepsze w muzyce międzynarodowej i australijskiej, i nie zgodzimy się na nic innego, dlatego podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu wydarzenia”.

„Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali Vintage Vibes Festival – od naszych sponsorów i artystów po nasz oddany personel i lokalną społeczność. Już planujemy to, co ma nadejść, i jesteśmy podekscytowani” – podsumowano w oświadczeniu.

Pełne ogłoszenie można przeczytać poniżej.

Tegoroczny Vintage Vibes Festival powraca z międzynarodowymi gwiazdami Prymitywny I Flota Groove'a. Choć pierwsze informacje o festiwalu ogłoszono w listopadzie, miesiąc później organizatorzy ogłosili niespodziewaną informację o dodaniu do repertuaru Ball Park Music i obniżeniu cen biletów ze 178 do 99 dolarów.

Dyrektor festiwalu Blake'a Gilchrista Na temat ówczesnej zmiany cen biletów na mecz „Ball Park Blitz”: „Dzisiejszą ekscytację zwiększa ogłoszenie, że ceny biletów zostaną obniżone na tydzień, w samą porę na Boże Narodzenie! Bilety spadną ze 178 do 99 dolarów i mamy nadzieję, że dzięki temu więcej osób będzie mogło… Cieszyć się festiwalem w przyszłym roku.

„Całkowicie rozumiemy, jakie to trudne, ceny benzyny, sklepy spożywcze, kredyty hipoteczne, wszystkie ceny są wysokie, a poza tym jest czas świąt Bożego Narodzenia, więc wiemy, że dolary są ograniczone… więc chcemy, aby Vintage Vibes było dostępne dla wszystkich, a jeśli tak, Oznacza to oferowanie małej wersji biletów ze zniżką, niech tak będzie!

Vintage Vibes pojawiło się na scenie festiwalowej w Adelajdzie w zeszłym roku. Pierwsze wydanie przyniosło przysłowia Gang Młodzieży, Tash Sultana, Angus i Julia Stone, Król Gizzard i Czarodziej Jaszczurka, Pułapka nastrojów, Ermitaż I wiele więcej do Tomich Wines na wspaniały weekendowy wypad.