Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Joe Biden ostro skrytykowany za nieprzestrzeganie instrukcji podczas wydarzenia w Polsce – „Puppet”

Joe Biden ostro skrytykowany za nieprzestrzeganie instrukcji podczas wydarzenia w Polsce – „Puppet”

Joe Biden był krytykowany jako „marionetka” za niezastosowanie się do instrukcji podczas inspekcji wojskowej w Polsce.

Prezydent USA odbył w tym tygodniu niespodziewaną podróż na Ukrainę podczas wizyty u swojego ukraińskiego odpowiednika Wołodymyra Zełenskiego w Kijowie, a kamery były w dużej mierze wyłączone, gdy Biden przybył do stolicy Polski, aby wygłosić przemówienie programowe.

W poniedziałek wraz z prezydentem Polski Andrzejem Dudą paradował wojskową gwardię honorową przed pałacem prezydenckim w ramach ceremonii powitania. Sfotografowano Bidena, gdy podczas kontroli wychodził z czerwonego dywanu, a polski prezydent i inne osoby wskazywały mu drogę z powrotem, co niektórzy uchwycili w mediach społecznościowych.

Joe Biden spotkał się z krytyką w Internecie po tym, jak w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać go schodzącego z czerwonego dywanu podczas inspekcji wojskowej w Warszawie. Podczas swojej wizyty Prezydent wygłosił przemówienie programowe.
Mandel Ngan/AFP za pośrednictwem Getty Images

Podczas przechwytywania materiału z Ruptly TV niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych, np. Matt Clark z Patriot One News, udostępnili 12-sekundowy klip przedstawiający niezręczny moment dla prezydenta Bidena.

„Och, Biden nie potrafi nawet wykonywać prostych poleceń dotyczących chodzenia podczas inspekcji gwardii honorowej w Warszawie” – napisał Clark przed zwróceniem się do prezydenta. „Powinieneś zostać na lalce z czerwonego dywanu!!”

Na nagraniu widać Bidena idącego obok Dudy po czerwonym dywanie wystarczająco szerokim dla dwóch osób. Kiedy dotarli do końca kolejki, kołysali się w przód i w tył w mniej więcej ten sam sposób, ale Biden najwyraźniej szedł w lewo, zanim doradca nakłonił go, aby szedł tą samą drogą, którą wszedł na dywan.

Kiedy użytkownik Twittera zasugerował, że obaj prezydenci opuszczą dywan, Clark odpowiedział, że tak nie jest. „Tak, żeby oszczędzić Joemu zawstydzenia. Przewodnik dosłownie wskazuje na dywan, mając nadzieję, że Joe do niego wróci, ale nie!” – napisał, dodając kolejną emoji płaczącą i śmiejącą się. Dziesiątki osób skomentowało pierwszy post Clarka, śmiejąc się emoji.

READ  Zamaskowany piosenkarz, odcinek 8: Orka okazuje się być Australijką

Clark nie był jedynym, który zjadliwie oceniał Bidena w Polsce. „Ktoś przychodzi i zabiera moje drzwi” – ​​napisał Matt $RPatriot, subskrybent Twittera Blue, który stwierdził, że Biden sprawiał wrażenie „zachwyconego i zagubionego”.

„Chłopaki próbują uczyć Bidena, jak powinien chodzić po czerwonym dywanie, ale to nie działa!” Użytkownik Twittera @kung_fu_jedim przesłał dalej wideo. „Co za wstyd dla naszego kraju, patrzeć, jak pacjent z demencją paraduje jak małe dziecko! Świat uważa nas za głupców!”

Dziesiątki osób skomentowało pierwszy post Clarka, śmiejąc się emoji.

Inni bronili 80-letniego Bidena podczas jego gorączkowej 48-godzinnej podróży do Europy Wschodniej. Główny korespondent zagraniczny NBC, Richard Engel, skomentował to w poniedziałkowy wieczór, mówiąc, że Biden „wykazał się dużą wytrzymałością”, zanim opowiedział szczegóły swojej podróży. „Tajna wizyta w strefie działań wojennych. Dwie dziesięciogodzinne podróże pociągiem. Ważne przemówienie w Polsce. Samotna podróż byłaby wyczerpująca” – napisał Engel.

Jednak niektórzy użytkownicy Twittera wskazali na film, który udostępnił Clarke, jako przykład tego, jak nie wykazuje on dużej wytrzymałości. „Nie możesz teraz mówić poważnie” – napisał do Engela jeden z użytkowników Twittera.

Joe Biden i Prezydent Duda na czerwonym dywanie
Biden towarzyszy prezydentowi Polski Andrzejowi Dudzie na czerwonym dywanie podczas defilady wojskowej podczas ceremonii powitalnej w Warszawie. Był tam po wizycie w Kijowie na Ukrainie w ramach niespodziewanej wizyty.
Mandel Ngan/AFP za pośrednictwem Getty Images

Ten najnowszy klip z Bidenem, który został przez niektórych skrytykowany, pojawił się po wielu spekulacjach, że Biden spadł na schodach Air Force One po tym, jak niewyraźne wideo pokazało osobę spadającą ze schodów. Newsweek potwierdził, że spadająca osoba nie była prezydentem po innym filmie udostępnionym przez ABC News na YouTube, na którym widać Bidena schodzącego po schodach samolotu bez upadku.

READ  Recenzja Chanel Le Vernis Holiday 2022: Właśnie przybiliśmy odcienie i są niesamowite

Biden odwiedził Zełenskiego w poniedziałek w Kijowie, a dopiero w piątek oficjalnie podpisano wielomiesięczne plany dotyczące bezpieczeństwa. Na kontach Białego Domu w mediach społecznościowych podano szczegółowe informacje na temat tego, jak to się stało, że kiedy wylądował w Polsce, wsiadł do 10-godzinnego pociągu do Kijowa i ponownie wyjechał ponad pięć godzin później.