Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Film z meczu bokserskiego Ken Cornes vs. Nathan Brown, skróty, aktualizacje na żywo, wyniki, Anthony Rocca KOs Corey McKernan

Film z meczu bokserskiego Ken Cornes vs. Nathan Brown, skróty, aktualizacje na żywo, wyniki, Anthony Rocca KOs Corey McKernan

Zainicjowana przez byłą gwiazdę NFL noc walki zakończyła się zwycięstwem kontrowersyjnego eksperta Kena Cornesa w debiucie bokserskim byłej gwiazdy Tygrysów i Buldogów Nathana Browna.

Chociaż Cornes, co nie było zaskoczeniem, miał przewagę serca, nie mógł się równać z siłą Browna, przegrywając jednogłośną decyzją.

„Chodzi o to, że Ken da mediom to, czego chce, a one również to zaakceptują” – powiedział Brown.

„Zaprosił mnie na zajęcia fitness, ale mój zespół jest tam… na czteromiesięcznym obozie przygotowawczym, który naprawdę mi się podobał, a poza tym chciałem okazać szacunek boksowi, więc mam nadzieję, że udało mi się to dziś wieczorem”.

UFC 300: Pereira kontra Hill | niedziela, 14 kwietnia | Zamów teraz z wydarzeniem głównym w Kayo Sports. Głównym wydarzeniem w Kayo Sports i Foxtel jest nowy, ekskluzywny dom UFC Pay-Per-View

Ken Cornes został uderzony w twarz.Źródło: Fox Sports

„Nigdy w życiu nie denerwowałem się bardziej” – powiedział Cornes.

„Zjednoczył mnie z kilkoma dobrymi ludźmi. W pewnym momencie myślałem, że mam naprawdę kłopoty. W połowie się cieszę, że utrzymałem się na nogach”.

Kilka sekund później Brown wykonał serię wielu ciosów i szybko uderzył w Port Adelaide w wielkim stylu, a niedługo potem z łatwością wygrał pierwszą rundę.

„Wygląda na to, że on (Corns) nie będzie zbyt trudny do trafienia” – powiedział w komentarzu Barry Michael.

Ken Cornes został wcześnie odebrany przez Nathana Browna.Źródło: Fox Sports

Cornes miał problemy z oddaniem jakichkolwiek znaczących strzałów, podczas gdy Brown pokazał większą siłę i celność. Jednak w dalszej części rundy doskonała kondycja mistrza Mocy uczyniła go naprawdę zagrożeniem dla byłego Tygrysa i Buldoga.

„W tej chwili znajduje się pod presją, jest naprawdę zmęczony” – Michael powiedział o Brownie.

Zdobycie gola w trzeciej rundzie było znacznie trudniejsze, ponieważ Brown był wyraźnie wyczerpany, ale Cornes prawdopodobnie musiałby dokończyć mecz w ostatnich dwóch minutach, aby uniknąć remisu lub porażki.

READ  Dramat sylwetek urzeka kolekcjonerów | Wiadomości, sport, praca

Po raz kolejny problemem był brak obrażeń spowodowanych uderzeniami Cornesa, ponieważ Brown zrobił wystarczająco dużo, aby utrzymać się na szczycie nawet podczas zmęczenia, oddając kilka potężnych strzałów.

Wcześniej doszło do starcia dwóch potężnych napastników, a Anthony Rocca strzelił gola przez nokaut nad Coreyem McKernanem.

Rocca, gwiazdor występujący w 242 meczach i czterokrotny bramkarz Collingwood, szybko wykorzystał przewagę mocnym strzałem w pierwszej rundzie i wiedział, że jest na szczycie.

Następnie trafił dużą lewą ręką, która posłałaby McKernana, dwukrotnego zawodnika Premiership, na matę, zanim Rocca go złapał.

„Uderzyłem go nim i wiedziałem, że z niego spadł, więc próbowałem go trochę podnieść” – powiedział Rocca.

„Nie chcemy nikogo skrzywdzić. Nie jesteśmy bokserami, wychodzimy tutaj i dajemy z siebie wszystko. Ci goście – profesjonaliści – pracują bardzo ciężko i mam nadzieję, że możemy docenić ten sport”.

Anthony Rocca nokautuje Coreya McKernana.Źródło: Fox Sports

Australijska legenda boksu Danny Green pochwalił ten występ.

„Anthony Rocca jest bardzo przystojny” – powiedział Green.

„Postrzelił go w pierwszej rundzie. Corey, on wie, że nie jest bokserem, sam to powiedział. Trochę zabrakło mu głębi”.

„Byłam bardzo dumna z tego człowieka, pokazując taką klasę i wdzięk”.

Później tego wieczoru Dale Thomas nie mógł się równać z byłym kolegą z drużyny Danem Swanem, ponieważ został łatwo pokonany we wszystkich trzech kartach.

„Czuję się dobrze. Wykonałem sporo pracy. To jeden z aspektów treningu, który sprawia mi przyjemność po grze w piłkę nożną” – powiedział Swan.

„Podobało mi się to i jestem z natury bardzo zrelaksowany, więc nie przeszkadzało mi to.

„Być może za jakiś czas wrócę do diety Vegas.

„Było fajnie. Oczywiście jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi, więc z natury nie jestem zbyt agresywny, więc trudno jest tam wejść i spróbować odbić głowę koledze z drużyny”.

READ  Khawaja lśni, ale młodość lśni w ataku

„Dobrze się bawiliśmy.”

Wieczorne spotkanie walki karcianej

Wydarzenie główne: Jamaal Herring (24-4-0) kontra Jackson England (15-3-0) – 10 rund po 3 minuty [Super Featherweight] (Tytuł świata WBO w wadze super piórkowej)

Mitch Robinson (debiut, 87,6 kg) vs. Cain Pettyfer (debiut, 87,4 kg) – 4 rundy po 2 minuty [Cruiserweight]

Jack Brubaker (17-5-2) kontra N Dak Siu (15-3-2) – 8 rund po 3 minuty [Super Welterweight]

Ken Cornes pokonał Nathana Browna przez UD

Joel Camilleri pokonany. Joela Pavlidisa (5-2-1) przez KO

Dane Swan pok. Dale Thomas przez UD

Alex LeBal Jr. pok. Joe Ageli

Anthony Rocca bronił. Coreya McKernana przez KO w drugiej rundzie

Sergey Vorobiev pokonał Wesa Cappera