Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Filmy z Gwiezdnych Wojen przechodzą dramatyczne zmiany: projekty Kevina Feige i Patty Jenkins zostały wstrzymane

Świat Gwiezdnych Wojen wygląda dziś na pusty po tym, jak okazało się, że dwa projekty w fazie rozwoju zostały porzucone.

Filmy są rozwijane przez supremo Marvela, Kevina Feige i Cudowna kobieta Reżyser Patty Jenkins nie idzie już do przodu, według różnorodny. Ta zmiana sprawia, że ​​nadchodzące kino Star Wars jest poważnie anemiczne.

Jenkins miał wyreżyserować film Gwiezdne Wojny pt Szwadron Łotrów I powiedziała jeszcze w grudniu, że kiedy to było jeszcze w fazie rozwoju, nie wiedziała, czy to się stanie.

Oddzielnie Feige był odpowiedzialny za inny projekt filmowy Star Wars. W zeszłym roku Loki i Doktor Strange w multiwersie szaleństwa Scenarzysta Michael Waldron powiedział, że pracuje nad filmem Gwiezdne Wojny dla Feige. Waldron wskazał wówczas, że przerwany projekt nie był kontynuacją ani powiązaniem z innym istniejącym tytułem.

różnorodny Poinformowano, że film Taika Waititi Gwiezdne wojny wciąż posuwa się do przodu, oczekuje się również, że filmowiec Kiwi będzie odgrywał znaczącą rolę na ekranie w swoim tytule. Publikacja dodała, że ​​dokumentacja i Pani Marvel Reżyser Sharmeen Obaid-Chinoy ma zobowiązanie ze studia na kolejny film.

Anulowanie projektów przez Jenkinsa i Feige podkreśla ogólne problemy ze stroną filmową Gwiezdnych Wojen.

Podczas gdy programy telewizyjne posuwają się naprzód dzięki ostatnim premierom Obi-Wan KenobiI Andor I trzeci sezon MandalorianinKino Star Wars wydaje się być w zastoju.

Szwadron Łotrów Miał ukazać się w grudniu 2023 r., ale teraz oczekuje się, że film Gwiezdne wojny trafi do harmonogramu dopiero pod koniec 2025 r., sześć lat po ostatnim filmie, Niebiański wzrost.

Dla kontrastu, Marvel Studios, które nadzoruje Feige, wydało od tego czasu dziewięć filmów Niebiański wzrost I ma plany na siedem kolejnych przed grudniem 2025 r.

READ  Ta kochająca celebrytów marka produktów do pielęgnacji skóry otrzymuje rzadkie cięcia – w tym jednorazowy peeling Meghan Markle.

Strona filmowa Gwiezdnych Wojen miała wiele problemów jeszcze przed obecną sytuacją.

Lucasfilm ogłosił kilka projektów z udziałem znanych filmowców, które nigdzie się nie wybierają. Jedną z nieudanych prób było potrójne prowadzenie gra o tron Pisarze David Benioff i DB Weiss.

Benioff i Weiss podpisali umowę z Lucasfilm w 2018 roku, rok przed krytycznym sezonem tego ostatniego. gra o tron. Zrezygnowali z umowy po 18 miesiącachczęściowo w ramach lukratywnej umowy, którą para podpisała z Netflix.

W 2017 roku ogłoszono także trylogię z Rianem Johnsonem. Johnson wyjął ostatni jediktóry odniósł sukces krytyczny i komercyjny, ale był kontrowersyjny w niektórych hałaśliwych częściach fandomu.

Johnson powiedział w zeszłym roku On i prezes Lucasfilm Kathleen Kennedy wciąż prowadzili rozmowy. Na razie priorytet Johnsona jest włączony Wyjmij noże Filmy z Danielem Craigiem.

Podpisał kontrakt o wartości 450 milionów dolarów z Netflix na dwie kontynuacje, z których pierwsza, szklana cebulawydany w grudniu.

powiedział Johnson różnorodnyPodcast z nagrodami mówi, że sprowadza się to do planowania. Dodał też, że jest z tego dumny ostatni jedi. „Kiedy wstałem, naprawdę huśtałem się na piłce” – powiedział.

Były też bóle zębów Solo: Gwiezdne wojny – historie I Niebiański wzrost. film legoPhil Lord i Christopher Miller rozpoczęli produkcję pojedynczy Zanim zostali zastąpieni przez Rona Howarda, podczas gdy Colin Trevorrow został zwolniony Niebiański wzrost.