Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Filtr wersji IOS 14.7 jest dostępny z obsługą akumulatora MagSafe Snap

Osoby zaangażowane w publiczną betę iOS 14.7 mogą wcześnie przeskoczyć do reszty świata, a ostateczna wersja filtra jest już dostępna do pobrania.

Co zostało naprawione / co nowego

Jak przewidziałem w zeszłym tygodniu, iOS 14.7 nie wyjdzie od lipca, a teraz widzimy dlaczego! Kiedy nurkuję głęboko w Udostępnianie rodziny kart Applewspomniałeś, że niektóre funkcje będą dostępne dopiero w lipcu. iOS 14.7 z pewnością umożliwi korzystanie z kont Apple Card u członka rodziny i połączy ich limity kredytowe.

Kandydat do wydania iOS 14.7 obejmuje również obsługę wcześniej niezapowiedzianego pakietu baterii MagSafe. Ten pakiet baterii, który wygląda jak Apple, zostanie wysłany w ostatnim tygodniu lipca i zapewni moc dla każdego iPhone’a obsługującego MagSafe.

Oto, co nadchodzi w iOS 14.7 i nie umieścili tego w oficjalnych notatkach beta:

  • Możesz zarządzać licznikami HomePod w aplikacji Dom
  • Informacje o jakości powietrza są teraz dostępne w pogodzie i na mapach Kanady, Francji, Włoch, Holandii, Korei Południowej i Hiszpanii
  • Możesz wreszcie filtrować swoją bibliotekę podcastów według wszystkich programów lub po prostu obserwowanych programów
  • Opcja menu Udostępnij listę odtwarzania jest ponownie dostępna w Apple Music
  • Bezstratne odtwarzanie dźwięku Dolby Atmos i Apple Music nie zatrzymuje się już niespodziewanie
  • Obsługa baterii zniknęła po zwróceniu komunikatu o ponownym uruchomieniu w niektórych modelach iPhone’a 11 (przepraszam)
  • Monitory brajlowskie nie wyświetlają już nieprawidłowych informacji podczas tworzenia wiadomości

Poza licznikami czasu HomePod i komunikatem serwisowym baterii, pozostałe funkcje w tej wersji są utrzymywane w tajemnicy. Bardzo podstępne, Apple. Ciekawie będzie zobaczyć, czy następna wersja beta iOS 14 (jeśli w ogóle) ukryje jakiekolwiek ostatnie funkcje lub sztuczki urządzeń iPhone 12.

Co dalej?

A propos, iOS 14.7 to prawie na pewno ostatnie chwile iOS 14. Wraz z wydaniem iOS 15 Mógłby W przyszłym miesiącu, gdy publiczna wersja beta zostanie przeniesiona na iOS 15, Apple może po prostu zachować iOS 14.7 z awaryjnymi wydaniami zabezpieczeń, a nie całkowicie nową wersją iOS. Jeśli otrzymamy iOS 14.8, spodziewam się, że cykl beta rozpocznie się w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jeśli tak się stanie, iOS 14 da przewagę w postaci uzyskania większej liczby wydań punktowych niż jakakolwiek inna wersja iOS (która jest obecnie powiązana z iOS 13).

Wątpię, czy w pakiecie czają się jakieś dodatki, a zestaw funkcji iOS 14 jest w tym momencie zamknięty, więc Apple nie musi robić wiele poza przygotowaniem iOS 15 do wydania. Wyobrażam sobie, że większość ich potencjału programistycznego zostanie włożona w najnowszą i najlepszą wersję iOS, aby upewnić się, że (nieco błędny) system operacyjny jest gotowy do publicznej premiery w sierpniu/wrześniu.

Jeśli możesz przejść do mniej stabilnej wersji beta, jesteś przyzwyczajony do iOS 14, możesz usunąć stary publiczny profil beta iOS 14 na swoim urządzeniu, a następnie zastąpić go profilem beta iOS 15. Sprawdź mój Przewodnik po publicznej wersji beta systemu iOS 15 po więcej szczegółów.

To powinna być ostatnia wersja beta iOS 14. Od teraz wszystko działa cały czas na iOS 15! Ale jeśli to się zmieni, wrócę z zasięgiem iOS 14.8.

READ  Czerwiec sprawia, że ​​analizy produktów są jeszcze łatwiejsze