Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

iOS 15 beta 3 poprawia kontrowersyjny projekt Safari z nowym paskiem adresu i przyciskiem ponownego ładowania re

Jedną z największych zmian nadchodzących w iOS 15 jest nowe Safari, które zostało całkowicie przeprojektowane z nową obsługą karty, a dla użytkowników iPhone’a również nowy pasek tytułu. Choć aktualizacja była kontrowersyjna ze względu na drastyczną zmianę, Apple wciąż stara się ulepszyć interfejs.

Tym razem iOS 15 beta 3 sprawia, że ​​pasek adresu Safari zawsze pojawia się na dole iPhone’a. W poprzednich wersjach beta iOS 15 pasek adresu Safari był już wyświetlany u dołu ekranu. Jednak gdy tylko go kliknęli, u góry ekranu pojawił się pasek, który dezorientował niektórych użytkowników.

Zaktualizowany interfejs Safari w trzeciej becie iOS 15 sprawia, że ​​to doświadczenie jest bardziej spójne, chociaż nie jest to dokładnie to, czego oczekiwało wielu użytkowników. Teraz, gdy naciśniesz pasek adresu na iPhonie, pozostanie on na dole ekranu tuż nad klawiaturą.

Firma Apple zaktualizowała również listę wyników wyświetlanych na ekranie, dzięki czemu teraz wyraźnie widać, które witryny internetowe pochodzą z wyszukiwań internetowych, ulubionych lub osobistej historii. Jednak dla użytkowników iPada nie ma zauważalnych zmian w Safari z trzecią wersją beta iPadOS 15 – Wydany również dzisiaj dla programistów.

Kolejną drobną zmianą jest dodanie przycisku przeładowania po naciśnięciu i przytrzymaniu paska adresu, ponieważ przycisk został usunięty z głównego interfejsu.

iOS 15 i iPadOS 15 zostaną udostępnione publicznie jesienią tego roku. Użytkownicy mogą teraz instalować wersje próbne za pośrednictwem Oprogramowanie Apple Beta.

Przeczytaj także:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Ratchet & Clank: Rift Apart prezentuje ponad 15 minut rozgrywki, nowe tryby wizualne i ułatwienia dostępu