Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Finał MAFS: Widzowie zastanawiają się nad szczegółami po tym, jak Cassandra wybuchła na Sarah w wielkim awanturze

Finał MAFS: Widzowie zastanawiają się nad szczegółami po tym, jak Cassandra wybuchła na Sarah w wielkim awanturze

Podczas poniedziałkowego finału, kiedy nowożeńcy zaręczyli się w wielkiej awanturze, widzowie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” stanęli przed ważnym pytaniem.

Sarah i Tim są zaproszeni do spędzenia chwil na sofie i podsumowania swoich doświadczeń w trakcie sezonu.

Jednak kamera nadal skupiała się na Cassandrze, która wydawała się mniej przekonana twierdzeniem Sary, że zakochała się w Timie.

„Ona po prostu kłamie” – upierała się Cassandra z drugiego pokoju.

Sarah natychmiast się rozzłościła i odpowiedziała: „To bardzo niegrzeczne”.

Jednak Cassandra nie ustąpiła i kontynuowała swoją tyradę.

„Wszystko, co mówi, to kłamstwo. Kłamie, żeby wyglądać lepiej. Nie ma w niej nic uczciwego. Po prostu grałeś w gierki”.

Ale Sara odpowiedziała: „To nonsens. Znasz moją historię? Jedno osobiste pytanie na mój temat?”

„Zaufaj mi, widziałam wystarczająco dużo” – odpowiedziała Cassandra z uśmiechem. „Ona jest po prostu fałszywa. Wszystko, co wychodzi z jej ust, jest fałszywe. Po prostu kłamiesz. Za każdym razem, gdy z tobą rozmawiam, jesteś w rzeczywistości najgorszą osobą. „

„Nigdy z tobą nie rozmawiałam, Cass” powiedziała Sarah, najwyraźniej zaskoczona wybuchem Cassandry. „Właściwie to nigdy z tobą nie rozmawiałam. Nigdy nie zamieniłam z tobą ani słowa. To byki* *t. To niegrzeczne. Nie wiem, na czym polega twoja zemsta i dlaczego tak bardzo zależy ci na tym, żeby mnie nienawidzić?

Widzowie w mediach społecznościowych dzielili się swoimi opiniami na temat walki, a fani MAFS byli podzieleni co do decyzji Cassandry o zaatakowaniu Sarah.

Niektórzy kwestionowali, czy montaż odegrał rolę, sugerując, że fragmenty filmu mogły zostać wycięte, co wyjaśniałoby gniew Cassandry.

„Nie rozumiem Cass w tej kwestii. Jestem osobą, która wierzy, że jeśli ludzie naprawdę mają wyrzuty sumienia, to zasługują na drugą szansę. Może Cass nie wie, jak przebaczyć, albo po prostu podkochuje się w Timie” – widz zastanawiał się zespół Sarah.

READ  5 notatek z dramatycznej szóstki finałów Konferencji Wschodniej

„Chciałabym wiedzieć dokładnie, co zrobiła Sarah, że Cas i Michael zareagowali w ten sposób, bo najwyraźniej coś się wydarzyło. #MAFSAU” – kolejna myśl.

„Tak się składa, że ​​z Cassem osiągnąłem wynik 0-200! Czuję się okradziony, bo nie pokazują nam #MAFSAU” – zastanawiał się trzeci.

Inny zapytał: „Czy zasnąłem i przegapiłem całą część historii, w której Cas i Michael (i Ellie?!) nienawidzą Sarah? To jest jak film Christophera Nolana, który próbuje poskładać wszystkie elementy w całość:

Inni jednak stanowczo stanęli po stronie Cassandry, chwaląc pannę młodą za to, że w końcu zwróciła uwagę na Sarę w sprawie jej zachowania przez cały sezon.

„Sposób, w jaki Sarah rozmawia teraz z Cass, przypomina krzyki, wredna dziewczyna. To mówienie, ton głosu. Wszystko. Ona jest okropna” – upierał się jeden z fanów.

Inny się śmiał: „Cass opisuje Sarę jako najgorszą, a na jej twarzy pojawił się największy uśmiech!”