Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fox News i prawica będą chwalić nieszczepionych graczy NBA… Następnie użyj tego | NBA

Drogi Jonatanie,

Po pierwsze pozwól mi powiedzieć, że mam dla ciebie ogromny szacunek i to nie tylko dlatego, że byłam ex NBA Jako zawodnik doceniam ciężką pracę i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w lidze.

Mój podziw dla ciebie rozciąga się również poza kort. Oglądałem filmy, na których głosiłeś, i jako współchrześcijanin byłem zdumiony. Jesteś elokwentna, Twoje narodziny są cudowne, wydajesz się pokorna, kompetentna i widzę Twoją pasję i szczerość. Bycie tak młodym i dążenie do celu jest godne pochwały.

Masz też odwagę bronić swoich przekonań. Choć nie do końca zgadzam się z twoim zdaniem, szanuję, że masz czelność zająć niepopularne stanowisko i przeciwstawić się swoim rówieśnikom. Stało się tak, gdy zdecydowałeś, że nie będziesz nosić koszulki Black Lives Matter razem z kolegami z drużyny Orlando Magic, którzy walnęli w kolano podczas grania hymnu narodowego po policyjnych morderstwach George’a Floyda i Breonny Taylor. ruszyłem się Masz inną interpretację Co oznacza wiadomość.

na warunkach Moja książka ma dla nas znaczenie Zgłębiałem temat sportowców i aktywności, zapraszano mnie na różne pokazy, aby krytykować Twój wybór, ale zawsze odmawiałem. Byłoby hipokryzją z mojej strony, zachęcając graczy do obrony tego, w co wierzą, a następnie atakować ich za to, gdy ich opinie różnią się od moich. Mogę się z tobą nie zgodzić, nie próbując cię zdyskredytować ani uciszyć, ale większość sieci nie przejmuje się tym.

Co prowadzi mnie do aktualnego tematu szczepionki przeciwko Covid-19 i graczy NBA. Istnieje już poważne wprowadzenie w błąd na ten temat, zanim omówimy Twój konkretny przypadek. Nastąpiło powszechne potępienie rekordów ligi w szczepieniach ze względu na kilka znanych osobistości, takich jak Yourself, Kyrie Irving, Bradley Beal i Michael Porter Jr. Była nawet kpina z LeBrona (który został zaszczepiony), ale Niechętny do dyscypliny Gracze, którzy tego nie robią.

ale Około 95% graczy NBA Miej co najmniej jedną dawkę szczepionki, co oznacza, że ​​szczepiony jest średnio tylko jeden zawodnik na drużynę. To jest to Znacznie wyższa stawka Spośród szczepionek od osób w grupach wiekowych podobnych do graczy NBA: 64,7% Amerykanów w wieku od 18 do 24 lat przyjęło przynajmniej jedną dawkę, a 67,9% w wieku od 25 do 39 lat.

Tymczasem wskaźniki szczepień w większości wydziałów policji w całym kraju pozostają stosunkowo niskie. Departamenty NYPD i Los Angeles, które mają o wiele więcej interakcji ze społeczeństwem niż gracze NBA, mają znacznie mniej. Od ostatniej środy Wskaźnik szczepień NYPD wyniósł 68%. I LAPD było 65%. Jednak w oparciu o oburzenie mediów można by pomyśleć, że około dwudziestu nieszczepionych graczy NBA stanowi większe zagrożenie dla Ameryki niż tysiące funkcjonariuszy policji, którzy każdego dnia stają przed publicznością, Często bez masekI nadal muszą zrobić zdjęcie. Utrzymywanie sportowców na wyższym poziomie niż egzekwowanie prawa jest hipokryzją. Ale to jest era, w której żyjemy.

W tej chwili widzę, że niektórzy ludzie fałszywie przedstawiają Cię w mediach i zgadzam się z Tobą, gdy tak powiedziałeś „Prawdziwe dziennikarstwo umiera”. Artykuł w Rolling Stone Wspomniałeś o odwróceniu się od szczepionek po „oglądaniu konferencji prasowych Donalda Trumpa” Coś, co powiedziałeś, nie jest prawdą. Błędne scharakteryzowanie sportowców wyłącznie w celu wykorzystania tego wymysłu do zdyskredytowania ich jest taktyką często stosowaną przez media.

Ty – i niektórzy inni gracze, którzy wahają się co do szczepionek – daliście jasno do zrozumienia, że ​​nie jesteś przeciwko szczepionkom. Co najważniejsze, nie zniechęciłeś innych do jego zdobycia. Zamiast tego dałeś jasno do zrozumienia, że ​​osobiście „nie czujesz się komfortowo zaszczepiając się w tym czasie”. Chociaż mamy różne opinie na temat szczepionki, nie będę cię z tego powodu obrażać, wyśmiewać ani celowo wprowadzać w błąd. Gdybym to zrobił, byłbym tak samo zły, jak obłudne prawicowe media, Donald Trump i jego podwładni, fałszywie przedstawiający powody Colina Kaepernicka, który uklęknął podczas hymnu narodowego (dla jasności, nie porównuję cię do Colina Kaepernicka, ale twoje błędne przedstawienie wydaje się być zdumiewająco podobne.)

Ci sami ludzie, którzy prosili wszystkich sportowców, aby „zamknęli się i wzruszyli ramionami”, teraz chwalą cię za wyrażanie niechęci do wzięcia szczepionki i próbują dokooptować swoją niepewność, aby promować ich program – sprzeciwiając się obowiązkom szczepień – co było jedynym powodem Fox News Zaprosił cię do stawienia się.

Mając poparcie Fox News, zwolennicy Trumpa i senator z Teksasu Ted Cruz powinni zaalarmować. Cruz przez całą swoją karierę krytykował graczy NBA za publiczne wypowiadanie się, ale teraz tweetuje, że „stoi” z graczami takimi jak ty, którzy są wrażliwi. Nazwał nawet LeBrona „odważnym”. Powiedzieć, że szczepienie to osobisty wybór, co jest zabawne Historia wrogości Cruza z nim. Cruz wyraźnie uważa, że ​​LeBron jest „odważny” tylko wtedy, gdy się z nim zgadza. To przykład hipokryzji.

I tak jak teraz Cruz obejmuje LeBrona i Donald Trump Jr chwali Kerry, ten sam tłum, który krzyczał ze szczytów gór, że sportowcy powinni „zaangażować się w sport”, teraz obejmują cię ramionami i wciągają jako jednego z „dobrych facetów”.

Kochają cię w Następnego dnia Herschel Walker, ktoś, kto powtarza punkty dyskusji Fox News i jest zaproszony do przemawiania na Narodowej Konwencji Republikanów. lub nagrodzi cię jak Jason WhitlockI Stal mędrca lub Stacy Dash, z poklepywaniem po głowie w zamian za czarną twarz, która się z nimi zgadza. Kogoś, na kogo mogą wskazać, żeby udowodnić, że nie jest rasistą.

I nie popełnij błędu: pochwalą cię za twoją dobrą przemowę i ogłoszą, jak wspaniałym przykładem jesteś dla swojej społeczności. Ale kiedy uciekniesz od ich tekstu, zostaniesz wyeliminowany szybciej niż Donald Trump odrzuca Amarosa.

Nie mówię ci, w co wierzyć. Nie czuję, że jesteś „niewykształcony”. Celem tej wiadomości jest ostrzeżenie Cię, abyś był bardzo ostrożny wobec tych, którzy aktualnie Cię oklaskiwają. Zwróć szczególną uwagę na to, co naprawdę myślą o naszych pracownikach i naszej społeczności. Mogą ukrywać swoje plany w chrześcijaństwie i Biblii, ale bądźmy szczerzy, ich religią jest biała supremacja – to jest dalekie od wszystkiego, co przypomina Chrystusa.

Z poważaniem,

Eitan Thomas

READ  Hiszpania i Chorwacja błyszczą przed meczem pucharowym Euro 2020 | Sporty