Francja vs Polska: jak oglądać, transmisja Eurobasket na żywo, kanał telewizyjny, czas rozpoczęcia

Fani Minnesoty Timberwolves muszą być podekscytowani. Po zapłaceniu okupu za Rudy’ego Goberta, jeśli obserwowali, jak gra w Eurobasket, powinni polubić to, co dostaną, gdy poprowadził Francję do półfinału.

Francuscy fani też powinni być podekscytowani. Bez Słowenii mogą być teraz faworytami do zdobycia tytułu mistrza Europy.

Eurokoszyk 2022

O której zaczyna się gra? Jaki kanał telewizyjny będzie wyświetlany? Piątkowy mecz odbędzie się o 14:30 czasu wschodniego z Eurobasket Arena w Berlinie. Gra będzie transmitowana w telewizji za pośrednictwem ESPN+.

Informacje o transmisji na żywo – ZegarekESPN | ESPN + Fani korzystający z telewizji kablowej mogą używać danych logowania od swojego dostawcy telewizji, aby oglądać przez ZegarekESPN albo Aplikacja ESPN. Gra będzie również dostępna dla Streamuj w ESPN+. Plany ESPN+ zaczynają się od 9,99 USD miesięcznie.

KNOCOUT FAZA

Wszystkie mecze pucharowe będą rozgrywane w Berlinie.

Więcej informacji o Eurobasket za pośrednictwem Associated Press:

BERLIN (AFP) – Luka Doncic i Słowenia wrócili z przewagą 23 punktów i wyglądali, jakby byli na dobrej drodze do miejsca w półfinale Mistrzostw Europy w Koszykówce.

Polska miała inne pomysły – iw zupełnym szoku EuroBasket będzie miał nowego mistrza.

Mateusz Bonica zdobył 26 punktów, 16 zbiórek i 10 asyst, Polska pokonała Słowenię 90-87 i awansowała do półfinału mistrzostw Europy po raz pierwszy od 1971 roku.

Vlatko Kankar poprowadził Słowenię z 21 punktami, a Goran Dragic 17 punktów.

Doncic został zatrzymany do 14 punktów w 5 z 15 strzałów, choć dodał 11 zbiórek i siedem asyst. Powiedział, że gwiazda Dallas Mavericks potrzebowała zastrzyku, aby przejść przez grę i zmagała się z kontuzjami przez cały turniej.

Ale nie dlatego – powiedział Doncic. „Dzisiaj grałem strasznie. Pozwoliłem mojej drużynie upaść. Pozwoliłem całemu krajowi, który nas wspierał, upaść. Muszę spojrzeć na ten mecz i być lepszym. „

READ  Dotychczasowa drużyna sezonu Premier League: Najlepsza XI w mistrzostwach, League One i League Two | wiadomości piłkarskie

Polska miała 23 punkty przewagi na koniec drugiej kwarty i 58-39 na koniec pierwszej połowy, ale Słowenia miała jeden punkt na 24-6 w trzeciej kwarcie.

Dragic strzelił gola na czwartym miejscu i dał przewagę Słowenii, prowadząc 73-68 po skoku Klemena Pribelica 6:58 przed końcem.

Polska pokonała Słowenię 21-7 w ciągu następnych sześciu minut, dochodząc do ostatnich sekund.

AJ Slaughter i Michał Sokołowski strzelili dla Polski 16 bramek, 14 od Jarosława Zyskowskiego i 11 od Aleksandra Balcerowskiego.

– Niesamowite – powiedział Sokołowski. „A teraz nie możemy przestać. … Początkowo marzyliśmy o medalu. Teraz jest bliżej, ale jeszcze go nie mamy. Chcę go osiągnąć.”

Francja 93, Włochy 85

Francja miała rundę ucieczki pod koniec regulacji, a następnie przeniosła tę dynamikę na miejsce w półfinale EuroBasketu.

Thomas Hurtl zdobył 20 punktów, Rudy Gobert 19 punktów i 14 zbiórek, a Francja znalazła sposób na wyprzedzenie Włoch 93-85 w środowym meczu ćwierćfinałowym.

Francja spadła o siedem z wynikiem 1:59 na tabeli i wtedy zacząłem bieg na 25-10, aby zakończyć zawody.

Jest to drugie z rzędu zwycięstwo Francji w czwartej kwarcie i zwycięstwo w dogrywce, po tym, jak potrzebowała tej samej formuły, aby wyprzedzić Turcję w 1/8 finału w sobotę.

„Naprawdę nie wierzę w szczęście” – powiedział Joubert. „Dzisiaj mogliśmy znowu się poddać, ale dostaliśmy kosze, których potrzebowaliśmy”.

Następny w kolejce dla Francji: Polska w piątek, aby zarezerwować miejsce w meczu o tytuł. Rozstrzygnięta została druga połowa wtorkowej drabinki półfinałowej: Niemcy zagrają z Hiszpanią, Również w piątek.

Joubert rozpoczął koniec gry od powodzi, aby doprowadzić swoją drużynę do granicy 75-70.

Włosi mieli okazję zakończyć mecz na 16 sekund przed końcem meczu różnicą dwóch punktów, ale Simone Fontechio spudłował dwa rzuty wolne. To było kolejne dziwne podobieństwo do soboty, kiedy Sidi Othman, mający Turcję z przewagą 2, stracił dwa rzuty wolne na 12,2 sekundy, by zwiększyć nadzieje Francji.

READ  Zespół St Kilda Saints pokonał najciekawsze momenty, wynik i statystyki North Melbourne Kangaroos Community Series, Jamie Webster

Layup Heurtela wyrównał mecz na 5,2 sekundy przed końcem. Francja przegrywała tylko raz w dogrywce, zaledwie o 23 sekundy, a pływający Yvan Fournier z wynikiem 3:29 wyprowadził swoją drużynę na dobre.

Fournier strzelił 17 goli dla Francji, 15 od Guerchona Yabusleya i 13 od Timothy-Lou Cabarrota.

– Gratulacje dla Francji – powiedział trener Włoch Gianmarco Bosico. „Nigdy się nie poddali”.

Fontecchio i Marco Spissu mają po 21 punktów dla Włoch, które od czasu zdobycia brązowego medalu w 2003 roku starają się o swój pierwszy awans do półfinału EuroBasketu.

Luigi Datumi strzelił 12 bramek, a Nicolo Mili dodał 10 bramek dla Włochów, którzy na początku mieli za sobą 11 bramek, ale w trzeciej kwarcie osiągnęli lepsze wyniki niż Francuzi 31-18 i na początku czwartej kwarty doprowadzili do ośmiu.

„To naprawdę boli, oczywiście,” powiedziała Datomi, „Bardzo boli. Ale jestem bardzo dumny z moich kolegów z drużyny”.