Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Freewrite cyfrowa maszyna do pisania 350 USD (486 USD) porzuca e-papier na mały ekran LCD

Freewrite cyfrowa maszyna do pisania 350 USD (486 USD) porzuca e-papier na mały ekran LCD

Apple jest również ustawione na Wprowadzamy dziś dużą aktualizację iOSudostępnianie cyfrowych elementów rozpraszających na ekranie blokady iPhone’a bez konieczności odblokowywania urządzenia, AstrohouseCyfrowe maszyny do pisania bez rozpraszania uwagi Wydaje się, że jest to pozycja obowiązkowa dla tych, którzy zarabiają na życie. Najnowszy model, alfazmniejsza sprzęt, ekran i cenę.

Dla tych, którzy nie znają oferty Freewrite, sprzęt można najlepiej opisać jako skrzyżowanie laptopa i maszyny do pisania. Są wyposażone w pełne klawiatury mechaniczne QWERTY sparowane (jak dotąd) z monochromatycznymi elektronicznymi ekranami papierowymi zoptymalizowanymi do jednego celu: pisania. Chociaż urządzenia mają połączenie Wi-Fi do synchronizowania dokumentów z innymi urządzeniami, darmowe skrypty nie rozpraszają uwagi i nie mają dostępu do poczty e-mail, surfowania po Internecie ani łączenia się z wszelkiego rodzaju sieciami społecznościowymi.

Najmniejszy model do tej pory był darmowe pisanie podróżnikaPosiada składany ekran „w masce” o konstrukcji podobnej do laptopa, ale za 500 USD (694 USD) można go obracać Kup dobrze wyposażonego Chromebooka. Freewrite Traveler pozostaje produktem przeznaczonym dla oddanych pisarzy, którzy mają trudności z koncentracją. Dla porównania, nowa książka Freewrite Alpha może spodobać się szerszemu gronu odbiorców.

Ważąc mniej niż dwa funty, Freewrite Alpha może z łatwością wsunąć się do komory laptopa w torbach i plecakach, a jego konstrukcja jest nieco cieńsza niż poprzednie modele, takie jak inteligentna maszyna do pisania.

Freewrite cyfrowa maszyna do pisania 350 USD (486 USD) porzuca e-papier na mały ekran LCD

Jedną z dużych zmian w Alfie jest to, że brązowe klawisze inteligentnej maszyny do pisania zostały zastąpione klawiszami klawiatury Kailh chocV2, które wyglądają bardzo podobnie do tego, co można znaleźć na laptopie, chociaż klawisze nadal można zamienić w razie potrzeby, jeśli wolisz pisać.Na czymś mniej płaskim.

Freewrite cyfrowa maszyna do pisania 350 USD (486 USD) porzuca e-papier na mały ekran LCD

Dużym kompromisem jest to, że większe ekrany E Ink używane w starszych modelach Freewrite zostały teraz zastąpione wysokim, wąskim „odblaskowym monochromatycznym ekranem LCD FSTN”, który powinien być łatwiejszy na baterii. Ale możesz również doświadczyć pewnych problemów z odblaskiem w zależności od tego, gdzie używasz Freewrite Alpha, nawet z regulowanymi nóżkami na spodzie, które mogą zmienić kąt widzenia. Ekran jest również ograniczony do wyświetlania tylko sześciu wierszy tekstu 15-punktową czcionką lub czterech, gdy osoby ze starzejącymi się oczami zdecydują się podnieść go do rozmiaru czcionki 26 punktów.

READ  Disrespect for Dr Disrespect: Overwatch 2 nie uratuje „serii śmierci”

Akumulator 4200 mAh USB-C zapewnia do 100 godzin czasu zapisu na jednym ładowaniu, a podczas gdy wbudowana pamięć może pomieścić milion stron tekstu, Freewrite Alpha obsługuje również łączność Wi-Fi z zewnętrznymi usługami pamięci masowej, takimi jak Dropbox i Evernote oraz Dysk Google, który znacznie ułatwia pobieranie dokumentów na innych urządzeniach.

Przy 500 USD (694 USD), darmowe pisanie podróżnika Była to wcześniej najtańsza dostępna opcja, ale Freewrite Alpha zdołał osiągnąć cenę 349 USD (484 USD), prawdopodobnie dzięki przejściu na podstawowy wyświetlacz LCD. Nie możesz tego jeszcze kupić, ale możesz ZAREZERWUJ JEDEN ZA TYLKO 1 USD (1 USD) Przed kolejną kampanią crowdfundingową.