Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Frontiers of Pandora to nowa gra oparta na filmach Jamesa Camerona

Mam nadzieję, że do 2022 r. PS5 i Xbox Series X nie będą produkowane z Unobtanium, ponieważ nadszedł czas Awatar: Granice Pandory Już na PlayStation 5 i Xbox Series X | S, PC, Stadia i Luna. Chociaż może nie być niemożliwe, aby dostać się do Stadia i Luna, konsol Microsoft i Sony oraz jakiegokolwiek nowoczesnego procesora graficznego do gier na PC, na pewno.

Do 2022 roku powinno to nieco się rozluźnić, co oznacza, że ​​będziesz mógł grać jako dwumetrowy, niebieskoskóry Navi, który biega i lata wokół bujnej dżungli planety Pandora i walczy ze złymi ludzkimi kolonistami. Ukraść twoje cenne – nieosiągalne – westchnienie zasobów naturalnych. Gra jest strzelanką pierwszoosobową – lub tak czy inaczej pierwszoosobową. Będziesz miał łuk, ale to nie jest strzelec w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.

Oto zwiastun:

Gra jest opracowywana przez Massive, studio stojące za kilkoma różnymi perełkami Ubisoft daleko 3 do podział A projekt Gwiezdnych Wojen jest nienazwany. Myślę, że zwiastun wygląda naprawdę fajnie, ale nadal uważam, że to trochę zabawne, że gra wyszła 13 lat po filmie Jamesa Camerona, kiedy ten film zapoczątkował nową erę oglądania filmów 3D, która teraz znów wyblakła.

Czas gry ma więcej sensu, gdy rozważasz datę premiery Awatar 2: grudzień 2022 (po kilku opóźnieniach). To również 13 lat po oryginalnym filmie. Co sprawia, że ​​myślę o George’u RR Martinie Zimowe wiatry. tańcz ze smokami Wyszedł w 2011 roku, czyli zaledwie 10 lat temu. Być może – i mówimy tu o bardzo małej szansie – faktycznie zostanie zwolniony wiatr W krótszym czasie, niż zajęło Cameronowi uruchomienie nowego obraz symbolu!

W każdym razie podczas wczorajszej prezentacji Ubisoftu na E3 nie było zbyt wiele emocji, ale myślę, że brzmi to całkiem zabawnie – lepiej późno niż wcale, jak to się mówi. I wygląda bardzo pięknie:

Jak zawsze dziękuję za przeczytanie i doceniam śledzenie w mediach społecznościowych!


Chodź za mną Świergot A Serwis społecznościowy Facebook Udostępnij ten post!

Subskrybuj mój Kanał Youtube tutaj. udział w Mój biuletyn Substack jest tutaj.

READ  Założycielka australijskiej firmy Exoticathletica, Leilani Chandler, zarobiła 7 milionów dolarów z 49,99 dolarów