Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gdzie jest Lewandowski? Bayern rozszerza partnerstwo z Konami – ale gwiazdorski napastnik zaginął w reklamie

Polski napastnik od ośmiu lat jest maskotką niemieckich gigantów, ale wkrótce może opuścić Allianz Arenę.

Bayern Monachium przedłużył współpracę z japońską firmą rozrywkową Konami, ale Roberta Lewandowskiego nie widać nigdzie w treści promocyjnej towarzyszącej tej reklamie.

Mistrzowie Bundesligi współpracują z producentami gier wideo w Tokio od 2019 roku, zapewniając im wyłączny dostęp do zawodników i legend klubu, jednocześnie rozszerzając to partnerstwo.

Nie można jednak zignorować faktu, że podczas gdy tacy jak Thomas Muller, Alfonso Davies i Serge Gnabry zajmują czołowe miejsca w publikacjach wydawanych wraz z twórcami serii eFootball, polski napastnik Lewandowski jest wybitnym nieobecnym, ponieważ wciąż zadawane są pytania. dla swojej przyszłości w Allianz Arena.

Obejrzyj wideo Lewandowskiego bez Bayernu i Konami

Andreas Jung, członek Rady Marketingu Bayernu, powiedział członkom klubu: Oficjalna strona internetowa Z innej transakcji zrealizowanej poza polem: „Partnerstwo z KONAMI ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ rynek ten kwitnie i jest szczególnie popularny wśród młodych fanów.

„Kochamy piłkę nożną, a ta współpraca zapewnia doskonałą okazję do wirtualnego grania w tę grę z naszymi fanami na całym świecie i łączenia się w ten sposób ze wszystkimi.

„KONAMI oznacza 'mała fala’ – i już w pierwszych latach naszej współpracy byliśmy w stanie stworzyć dużą falę. Chcemy dalej surfować. Patrzymy w przyszłość.”

Lewandowski opuści Bayern Monachium?

33-latek nie ukrywał, że tego lata pragnie nowego wyzwania poza Monachium.

Zdobył 344 gole w 375 meczach dla Bayernu Monachium, pomagając im zdobyć osiem tytułów Bundesligi i ukoronować Ligę Mistrzów, ale chce spróbować życia gdzie indziej, zanim zostanie zawieszony.

Lewandowski poinformował obecnych pracodawców o swoich chęciach przeprowadzki, ale żadne wyjście nie zostało jeszcze ukarane.

Giganci La Liga uważają Barcelonę za lidera w wyścigu o podpis reprezentanta Polski, ale na Camp Nou nie ma funduszy.

READ  Kanye West uczestniczy w urodzinach córki Chicago po tym, jak twierdzi, że Kim Kardashian „nie podzieli się partyjnym tytułem”

Wydaje się, że spekulacje trwają już od dłuższego czasu, a czołowe kluby z Anglii i Francji bacznie obserwują rozwój sytuacji, jeśli chodzi o dwukrotnego zdobywcę nagrody FIFA dla najlepszego gracza.

dogłębna lektura