Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Meghan i Harry zaskakująco zysk w wysokości 180 milionów dolarów w grę

Meghan i Harry zaskakująco zysk w wysokości 180 milionów dolarów w grę

To był tydzień złych wiadomości dla księcia i księżnej Sussex, ponieważ pogarszający się klimat gospodarczy stawia ich na celowniku.

W ten weekend Amerykanie będą przechodzić na szalone ataki naukowe, grillowanie i picie piwa, świętując weekend Czwartego Lipca. Tego dnia w 1776 r. kraj odrzucił rządy monarchii brytyjskiej i ogłosił, że chce iść sam, ratyfikując Deklarację Niepodległości. (Dziękuję Thomasowi Jeffersonowi i twojej metodzie z Feather.)

Dwa wieki później jeszcze dwie osoby – Złupić A Meganksiążę i księżna Sussex – poszli mniej więcej tą samą ścieżką, chociaż nie mieli broni, i oświadczyli, że oni też mają dość bycia pod kontrolą monarchii.

Na Harry’ego i Meghan w 2020 roku, podobnie jak w latach siedemdziesiątych, oczekiwał nowy świat, pełen obietnic i innych frazesów.

Ale dla pary, takiej jak Republic, to, co zaczęło się od takiej obietnicy i optymizmu, zaczyna się rozpadać w szwach.

Rzeczywiście, wydarzenia ostatniego tygodnia malują ponury obraz dla Stanów Zjednoczonych w Sussex.

Sednem sprawy jest fakt, że nie udało im się zdobyć Amerykanów.

Ostatni sondaż z końca maja pokazał, że 48 procent ludzi ma ogólnie pozytywny stosunek do Harry’ego, w porównaniu z 54 procentami w marcu zeszłego roku. Tymczasem 30 proc. respondentów ma obecnie na to negatywną opinię, co oznacza wzrost o 26 proc. w 2021 r.

Meghan, której ogólna popularność, wynosząca 45 procent, nie zmieniła się od zeszłego roku, nie ma żadnej przewagi u siebie. Tymczasem liczba tych, którzy mają na to negatywne zdanie, wzrosła z 33 proc. w 2021 r. do 36 proc. obecnie.

Być może jednym ze sposobów zrozumienia tej niefortunnej sytuacji jest pytanie; Co właściwie zrobili, aby zyskać poparcie lub poparcie Stanów Zjednoczonych?

Książę i księżna Sussex być może porzucili rzekomo restrykcyjne jarzmo monarchii i mówili prawdę do władzy w czasach największej popularności, ale po ponad dwóch latach życia w Kalifornii tak naprawdę nie stanęli w obronie niczego.

READ  Smutna osobista aktualizacja gwiazdy Wielkiego Brata

W regularnych wywiadach podjęli się wygłaszania oświadczeń na temat takich rzeczy, jak wycofanie się USA z Afganistanu, rosyjska inwazja na Ukrainę i równość w szczepionkach, ale jako przywódcy okazali się sławnym odpowiednikiem słomki z kreskówek. pomysł w teorii, który w rzeczywistości jest trochę rozmoczony i bezużyteczny.

Środa, Moda w USA Opublikował rozmowę Meghan, Glorii Steinem i dziennikarza Jeska Yellena na temat niedawnego szokującego zamachu stanu Sądu Najwyższego Surowe kontra Wade. To miało być prawdziwe – szczegółowa i wykształcona młoda obrończyni (księżna) i sprawdzona w boju ikona (są przyjaciółmi) są szczerzy.

(Pełne, hałaśliwe uznanie należy się tutaj Meghan za to, że nie milczała w tym przerażającym dla kobiet momencie w Stanach Zjednoczonych).

24 godziny po pojawieniu się widżetu online, New York TimesA Washington PostA Forbes A czasktóre wcześniej zajmowały się Sussex, donosiły o tym, co mogło być konwersacją branży informacyjnej.

Zadaj sobie pytanie, co poza pseudonimami tak naprawdę wyróżnia ich spośród innych celebrytów z przyczynami (Kim Kardashian i Reforma wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych; Leonardo DiCaprio i środowisko); Inne gwiazdy z organizacjami charytatywnymi (Jennifer Lopez, Miley Krios i niezliczone inne gwiazdy) lub inne gwiazdy, które prawdopodobnie mają osobisty numer telefonu Oprah (znowu Kim, Barack Obama i Rihanna)?

Zasadniczo, po prawie 850 dniach życia i pracy w USA, Harry i Meghan nie wywarli żadnego realnego wpływu politycznego, kulturalnego ani społecznego, podczas gdy ich cenny rozmach cały czas zanika.

Ogólnie rzecz biorąc, był to przypadek Yankee Doodle Don’t.

Częściowo można to przypisać temu, że ich kariera jako producentów treści jak dotąd nie rozwinęła się. (Pracuj ze mną tutaj, sępy, prawda?) Prawdopodobnie mają wystarczająco dużo znanych transakcji, aby utrzymać różnorodność w nagłówkach, ale jak dotąd ich produkcję piwa można zapisać.

Ostatnie kłopoty na giełdzie w USA powinny ich zaniepokoić. (Trzymaj się ze mną tutaj.) Netflix wymazał 290 miliardów dolarów swojej wartości w ciągu dwóch miesięcy, co przełożyło się na godny uwagi rozlew krwi. Wiele nadchodzących programów wielu producentów zostało pominiętych, w tym kreskówki dla dzieci, nad którą pracowała księżna.

READ  „So bolesny”: nowy hit Williama Harry'ego

w kwietniu, Netflix Ogłosili, że są na dobrej drodze do utraty 2 milionów subskrybentów w tym kwartale, co wywołało panikę na giełdzie i prawie 70 procent wartości firmy.

W tym klimacie Harry i Meghan będą musieli zarobić na życie, co może w pewnym stopniu wyjaśnić realistyczną serię, nad którą podobno pracują dla urządzenia do przesyłania strumieniowego.

(Czy zobaczymy, jak książę i księżna kłócą się o to, kto wypił ostatnią herbatę matcha, czy też zobaczymy, jak ich syn Archie bierze lampę Kelly Worsteller o wartości 1700 dolarów, ćwicząc ze swoim małym młotkiem do polo? Netflix na pewno zmierza.)

Tymczasem w Spotify nic nie wróży Sussexes lepiej. Na początku tego tygodnia ogłoszono, że platforma streamingowa oddzieliła się od niektórych innych pracowników A++, byłego prezydenta i pierwszej damy Baracka oraz Michelle Obamy.

Nie było jeszcze znaku Debiutancki podcast Megan Połączenie modeleseria, która obiecywała „zbadanie i obalanie plakatów, które próbują powstrzymać kobiety”, która ma się ukazać pewnego północnego lata.

Tymczasem Harry musi jeszcze ogłosić swój własny projekt wokalny.

Spotify dostało się do tej pory dość mocno za te wszystkie dolary.

Szerszy obraz jest taki, że bycie księciem oznacza, że ​​są odporni na zimne wiatry gospodarcze przetaczające się przez Stany Zjednoczone i Australię. Wiele się zmieniło w przypadku Netflixa i Spotify, odkąd wyjęły książeczki czekowe w 2020 r., a w obliczu rozmów o recesji i ogromnym kryzysie kosztów utrzymania, wysokobudżetowi pracownicy, tacy jak Sussexes, mogą stanąć w obliczu zamrożonej przyszłości.

Albo, jak Scott Galloway, profesor w Stern School of Business na Uniwersytecie Nowojorskim, ujął tę parę wprost podczas ostatniego odcinka swojego wpływowego programu medialnego i technologicznego. Centrum Podcast: „Co oni zrobili? Dużo niczego… zobaczysz dużo tego [companies deciding] Porzucenie tych znanych osobistości to dobra współpraca, ponieważ nagle stają się realne na rynku.

READ  Ryan Gosling, Eva Mendes Cukierek albo psikus Halloween w Bondi | Kino

W grę wchodzi nie tylko ogromna, ogromna gotówka, ale ogólny sukces hazardowy, który odnieśli, gdy odeszli od królewskiego życia. Czy Harry i Meghan niedługo zostaną szanowanymi producentami, czy też staną się opowieścią ku przestrodze? Czy mają żyć swoim amerykańskim snem, czy amerykańskim koszmarem własnego autorstwa?

Daniela Alser jest ekspertem ds. nieruchomości i pisarką z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.