Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gdzie się bawić, jak podróżować i co jest otwarte

Ale dla tych, którzy nie mają ochoty jechać do miasta, będą fajerwerki w takich miejscach jak Footscray Park, Dandenong Park, Geelong Waterfront i Portarlington.

Jeśli szukasz wyjątkowej perspektywy, jest mnóstwo imprez sylwestrowych, które zapewnią Ci piękny widok na panoramę o północy.

Docklands rozbłyśnie na początku 2022 roku.kredyt:Joe Armau

Melbourne Aquarium będzie gościć m.in Głęboka impreza tanecznaGdzie możesz spacerować wśród morskiego życia przed obejrzeniem fajerwerków. Impreza sylwestrowa w Melbourne Skydeck Mogą zapewniać najlepsze widoki na miasto lub możesz obserwować akcję z wody Na pokładzie Lady Cutler.

Zamiast tego Marvel Stadium bezpłatnie udostępnia publiczności Pokój Zwycięstwa i odkryty balkon, z wyskakującymi barami i rozrywką na żywo do 12:30.

Czy mogę skorzystać z transportu publicznego?

Pociągi, tramwaje i autobusy będą kursować 31 grudnia według normalnego sobotniego rozkładu jazdy, z dodatkowymi usługami w nocy.

Melburnians w Docklands oglądają fajerwerki, które przynoszą rok 2022.

Melburnians w Docklands oglądają fajerwerki, które przynoszą rok 2022.kredyt:Joe Armau

Cały transport publiczny będzie bezpłatny od 18:00 do 6:00 1 stycznia.

Stacje Southern Cross i Flinders Street będą otwarte w nocy, a stacje City Loop zostaną zamknięte o 23:45. Nie będzie tramwaju między stacją Anzac na St Kilda Road a stacją Melbourne Central na Swanston Street.

W Nowy Rok pociągi będą kursować według rozkładu świątecznego, a usługi V/Line będą kursować według normalnego rozkładu sobotniego.

co nowego?

Jeśli nie lubisz fajerwerków, w ostatni weekend roku w Melbourne odbywają się inne imprezy.

Alex Turner z Arctic Monkeys będzie gwiazdą Falls Downtown w Melbourne w tym tygodniu.

Alex Turner z Arctic Monkeys będzie gwiazdą Falls Downtown w Melbourne w tym tygodniu.kredyt:Obrazy Getty’ego

Miłośnicy muzyki zbiorą się na Sidney Myer Music Bowl Święto Wodospadów, od 29 grudnia do 31 grudnia. W tym roku festiwal został przeniesiony z Lorne, a jego głównymi gwiazdami są Arctic Monkeys, Little Nas X i ulubieniec Australii G Flip.

READ  Królowa Elżbieta niechętnie odwołuje wyjazd za poradą medyczną

Jakie sklepy będą otwarte w Nowy Rok?

Wiele dużych supermarketów będzie otwartych, a większość sklepów Woolworths i Coles będzie otwarta od 8 rano 1 stycznia.

Jeśli szukasz małych zakupów detalicznych w nowym roku, główne centra handlowe Chadstone, Melbourne Central, Highpoint i Doncaster zostaną otwarte o 10 rano.

Biuletyn Morning Edition to nasz przewodnik po najważniejszych i najciekawszych artykułach, analizach i spostrzeżeniach z tego dziennika. Rejestracja tutaj.