Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tysiące toreb piętrzą się przy odbiorze bagażu na lotniskach po świątecznym opóźnieniu

Tysiące toreb widziano w poniedziałek na kilku lotniskach w USA, gdy ludzie próbowali wrócić do domu z świątecznego weekendu.

Na Florydzie torby utknęły na międzynarodowym lotnisku w Tampa z powodu zimowej burzy, która dotknęła większość kraju.

Linie lotnicze musiały odwołać wiele lotów ze względu na pogodę, pozostawiając podróżnych uwięzionych na lotniskach. Fox News raporty.

Jednak każda linia lotnicza musiała odwołać kilka lotów w weekend Southwest Airlines odwołało ponad 3000 osób Wydaje się, że od Bożego Narodzenia wiele toreb pozostawionych na międzynarodowym lotnisku w Tampie należało do pasażerów tych lotów.

Chcesz przesyłać strumieniowo swoje wiadomości? Flash umożliwia przesyłanie strumieniowe ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Jesteś nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas>

Pasażerka Katherine Hulk odwołała swój lot do Nashville w niedzielę po tym, jak jej bagaże zostały załadowane na samolot, który początkowo miał być jej samolotem.

„Ktoś przyszedł i powiedział, że jeśli lecisz do Nashville, idź do domu, nie wyjdziesz dziś wieczorem z torbami” – powiedziała FOX 13.

Inna pasażerka, Kate Law, przyleciała, aby zobaczyć się z rodziną trzy dni wcześniej, ale jej bagaż wciąż jest anulowany na lotnisku Southwest i lotami łączonymi, które nigdy nie odleciały lub utknęły w Tampie.

„Mamy dwie dziewczynki i żadna z nas nie ma ubrań” – powiedział Lu.

Bagaż był również widziany w poniedziałek na międzynarodowym lotnisku Midway w Chicago, ponieważ setki lotów zostało odwołanych lub opóźnionych z powodu zimowej burzy.

Ponad połowa lotów Southwest na tym lotnisku została odwołana w poniedziałek, a podróżni mieli trudności z odzyskaniem bagażu.

Podróżni twierdzili, że nie otrzymali wystarczających informacji, aby zlokalizować swoje torby.

„Na początku powiedziano nam, że nasze torby będą tutaj, więc poszliśmy i przeszukaliśmy cały obszar. Moja torba jest jakby oznaczona i nie mogę jej znaleźć” – powiedział WMAQ-TV pasażer Dory Villigan.

READ  Nowa Zelandia musi angażować się na Pacyfiku z niezasłużoną pokorą | Morgan Godfrey

Southwest powiedział, że zmienia rezerwację jak największej liczbie klientów, a osoby, których loty zostały odwołane, mogą poprosić o zwrot pieniędzy lub kredyt.

„Nadal obserwujemy znaczne zakłócenia w naszej sieci w wyniku wpływu trwającej burzy zimowej Elliott na nasze ogólne operacje” – powiedział Southwest w oświadczeniu.

„Ponieważ pogoda znacznie się poprawia, nadal pracujemy nad stabilizacją i poprawą naszych operacji”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Fox News Reprodukowane za zgodą