Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Genshin Impact Version 1.6 „Midsummer Island Adventure” przedstawia okręty wojenne, letnią podróż Klee & Jean i nie tylko

Genshin Impact 1.5 wprowadził nowy zestaw wyzwań i ogromnego globalnego szefa w Azhdaha. Okazało się, że jest to wyzwanie, z którym podróżni są niezwykle trudni do pokonania. Wydaje się, że już prawie czas, aby miHoYo zorganizowało transmisję z nadchodzącej łatki. Każde większe wydarzenie z 1.5 już miało miejsce. Studio udostępniło teraz szczegółowy zwiastun ze zwiastunami wszystkiego, co nadejdzie.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

Zwiastun wersji 1.6 „Przygoda na wyspie letniej” przedstawia Klee, Barbarę i Jane w letnich strojach, gdy trio odpoczywa od miejskiego życia. Co więcej, zwiastun ujawnił również nowego potwora, pełnego wyzwań, wydarzeń i wszystkiego, czego fani mogli się spodziewać. Najbardziej ekscytującym aspektem promocji jest ujawnienie kolejnej pięciogwiazdkowej postaci, Kaihary Kazua.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

Źródło wideo: Genshin Impact YT

Genshin Impact 1.6 może dodać teaser dla narodu Inazuma

Zwiastun ujawnił w pełni sprawny okręt wojenny, który może odegrać ważną rolę w historii. Twórcy teorii zdradzili już, że Baidu zabierze nas na wyspę Inazuma, a teraz zwiastun sugeruje, że podróż nie będzie łatwa. W wersji 1.6 te okręty wojenne będą używane podczas specjalnego wydarzenia, w którym gracze będą musieli zniszczyć platformy Hilichurlów. Wydarzenie doda również monety i zaoferuje lukratywne nagrody, takie jak nagrody początkowe i inne ważne zasoby.

Mało tego, po modernizacji można się spodziewać historii z Klee i Jeanem. Jan obiecał zabrać Kelly z miasta i wygląda na to, że w końcu dotrzyma słowa. Gracze mogą mieć szansę zagrać w Klee, która z pewnością rozpęta chaos, gdy Jean i Barbara będą starali się utrzymać ją pod kontrolą.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

Nowy potwór wkroczy do świata Teyvata

W następnej aktualizacji gracze zostaną powitani kolejnym potworem. Studio pracowało nad kolejnym potężnym obiektem, który mógłby zostać dodany do wyższych poziomów klifu. Ta nowa bestia jest w zasadzie samurajem, który potrafi tworzyć dla siebie iluzje. To zdecydowanie zwiększy wyzwanie na wyższych poziomach.

READ  Oculus po raz pierwszy przedstawia swojego najbardziej konfigurowalnego awatara VR

Ten nowy potwór wydaje się nosić wizję Animo i może działać jako ostateczny szef historii Klee i Jean. Z drugiej strony ta delikatna bestia może podzielić się na istoty Anemo i Hydro, zachowując swoją pierwotną postać na polu bitwy. Żaden inny światowy przywódca w grze nie ma takich mocy, co zdecydowanie czyni nadchodzącego potwora potężnym wrogiem.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem