Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ginger Duggar zwraca się do trolli z powodu jej wyszczerbionego lakieru do paznokci: „Nie oceniaj”

Ginger Duggar zwraca się do trolli z powodu jej wyszczerbionego lakieru do paznokci: „Nie oceniaj”

Klaps w plecy. Imbir Śledź (z domu Duggar) zwróciła się do trolli, którzy krytykowali jej odpryskujący lakier do paznokci.

„Wiem, że dostaję wiele komentarzy na temat moich paznokci”, 28-letnia Jinger powiedziała swoim obserwatorom w mediach społecznościowych o swoich paznokciach w filmie, który udostępniła za pośrednictwem Instagram Stories w poniedziałek, 12 grudnia. „Mój 4-letni syn to zrobił, Felicity, więc proszę, nie oceniaj”.

Dodatkowy tekst na ekranie wyjaśniał, że chciała zająć się decyzją dotyczącą urody „zanim pojawią się wszystkie komentarze na temat moich paznokci”.

Zanim zwróciła się do swoich krytyków, w swoich relacjach na Instagramie zrecenzowała książkę o czarach, której jej dwie córki — Felicity i Evangeline, 2 l. — używają do doskonalenia swoich umiejętności pisania liczb.

Ginger Duggar zwraca się do trolli z powodu jej wyszczerbionego lakieru do paznokci: „Nie oceniaj”

Jak na przykład liczyć na Ałun przejrzał książkę, aby pokazać różne czynności, które wykonują jej córki, a fani mogli spojrzeć na połamane paznokcie Ginger, które były pomalowane na czarno.

Imbir – która dzieli córki z mężem Jeremy Wolo Przeciwstawiała się hejterom przez nieco ponad miesiąc, zanim zaczęła wydawać swoją najnowszą książkę pt. Być naprawdę wolnym31 stycznia 2023 r.

Zgodnie z opisem na stronie wydawcy, nadchodząca książka Jingera „mówi jak [Jinger] Zaczęła kwestionować szkodliwą ideologię swojej młodości i nauczyła się przyjmować prawdziwą wolność w Chrystusie”.

The TLC Ałun otworzył się na temat pisania Być naprawdę wolnym W filmie YouTube zatytułowanym „Najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem” w listopadzie. Kiedy przedstawiono jej wspomnienia, matka dwójki dzieci wyjaśniła, że ​​nie chodziło o „mówienie o mojej rodzinie”, ale raczej o zbadanie jej „duchowej podróży”. Ginger dodała, że ​​książka wyjaśni jej decyzję o porzuceniu nauk ministerialnych IBLP Billa Gotharda, co określiła jako „pomyłkę”.

READ  Festiwal Polski w Houston powraca na weekend pełen jedzenia i zabawy

Ponadto, nadchodząca książka wyjaśni, w jaki sposób jeszcze nienazwany zięć, który „nie dorastał w tym samym zwartym konserwatywnym kręgu co Ginger”, odegrał kluczową rolę w jej podróży do zbadania jej przekonań.

rodzice imbiru, Jima Boba i Michelle DuggarWychowali 19 dzieci, aby kontynuować służbę IBLP, co było pierwszym 19 dzieci i liczenie Postać powiedziała, że ​​teraz wierzy w zachęcanie do „życia zbudowanego według zasad, a nie Słowa Bożego”.

W listopadzie źródło podało na wyłączność w kontakcie Że Jim Bob, lat 57, i Michelle, lat 56, „przygotowują się” przed wydaniem książki.

„Jim Bob i Michelle nie są zachwyceni wydaniem książki Ginger, ale mają nadzieję na najlepsze” – powiedział informator. „Nie są pewni wszystkich tematów, które zostaną poruszone, ale modlili się o to i mają nadzieję, że jest to uczciwe i pełne szacunku i nie stwarza zbyt wielu problemów dla ich rodziny”.