Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Głos Shannona na zewnątrz rady plemiennej

Ostrzeżenie: ocalałe spoilery w przyszłości.

Podczas wtorkowej nocy były napięte sceny Ocalały z Australii Rada Plemienna, w której głosowanie zostało wymuszone na otwartej przestrzeni – a zawodnicy zmienili się w jednego gracza, została wysłana na jedno z najbardziej posiniaczonych wyjść w grze.

Nowy wygląd Brains i Brawn udali się razem do rady plemiennej i zaczęli od szoku: rywala, Georgii, nigdzie nie było widać i potrzebowali pomocy medycznej po tym, jak bardzo chorowali w obozie wcześniej w odcinku.

“Gruzja z pielęgniarkami. Zasady dotyczące osób, które przeżyły, pozwalają komuś opuścić grę na 24 godziny z powodów medycznych, więc jeśli jest w stanie wrócić, to zrobi. ” “Ale to nie zmienia dzisiejszej pracy”.

Gdzie indziej, Kara pomyślała o tym Epickie kontrowersje w radzie plemiennej w poniedziałek, gdzie napisała złe imię na swojej gazecie i wysłała jednego ze swoich głównych sojuszników, Dainiego, aby się spakował. Przyznała, że ​​była zdenerwowana, że ​​fatalny błąd postawi ją dziś wieczorem na linii ognia.

George powiedział jej, żeby się nie martwiła: “Myślę, że Cara to tylko ikona. To był słynny moment Cary!”

Lapaglia przeliczył głosy i ujawnił, że Laura i Shannon głosowali na swoje plemiona. Potem nastąpiła zmiana: tylko jeden z nich wraca do domu, a czterech zwycięskich graczy w tym tygodniu — Way, Emmett, Rachel i Andrew — zadecyduje kto. Decyzja musi być jednomyślna, inaczej wyzwanie rozpalenia ognia zadecyduje, kto zostanie.

Związane z: Okrutna historia stojąca za wyjściem ocalałego z szoku

I przez gorący moment wydawało się, że to właśnie miało się wydarzyć: Rachel i Andrew chcieli, aby Laura została, a Way i Emmett chcieli, aby Shannon została.

„Oczywiście wybrałbym Shannon, aby została, ponieważ jest częścią plemienia Brown”, powiedział Emmett, który ostrzegł swoje stare plemię, aby „nie psuło tego, co mieli zrobić”.

READ  Netflix uruchamia swój własny oficjalny (i bardzo mały) teleturniej

Simon nie był wyraźnie sfrustrowany, nie mógł już gryźć się w język.

Związane z: Błąd szalonego ocalałego, który wciąż się zdarza

„Nie wiesz nawet połowy tego, koleś. Shannon był pierwszym, kiedy wróciliśmy do obozu, który próbował go zburzyć. Próbowałem wyrzucić mojego idola i głosować na Chelsea” – ujawnił przed wszystkimi .

I to było wszystko, co Way i Emmett musieli usłyszeć – Way ogłosiła, że ​​chce utrzymać jedność Brawn 2.0 i teraz głosuje, aby zatrzymać Laurę w grze i uruchomić Shannon.

– Shannon, to nie jest fajne. Wygląda na to, że wracasz do domu – powiedział jej Emmett i również zmienił swój głos.

Przez cały czas milcząca, Shannon zostaje zwolniona i pozostawiona, by opłakiwać swój los po tym, jak Jonathan zapalił jej pochodnię. „Grałam w grę, w którą chciałam zagrać – i ugryzła mnie w tyłek” – przyznała. „Byłem zbyt pewny siebie, że istnieje plan, a Simon go przejrzał.

„Gdybym mógł mieć Simona, to by wygrało niedobitek.

Australian Survivor: Brains V Brawn kontynuuje o 19:30 w niedzielę o 22:00.