Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Główna gwiazda amerykańskiego reality show zdecydowanie sugeruje, że wybiera się do dżungli, aby dołączyć do obsady Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd, Australia

Główna gwiazda amerykańskiego reality show zdecydowanie sugeruje, że wybiera się do dżungli, aby dołączyć do obsady Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd, Australia

Autor: Kate Dennett dla Daily Mail Australia

07:29 06 marca 2024, aktualizacja 09:23 06 marca 2024

Chrishell Stause dała poważną wskazówkę, że udaje się do dżungli, aby dołączyć do obsady Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! Australia 2024.

42-letnia gwiazda Selling Sunset, żona australijskiego perkusisty J. Flipa, to „kontrowersyjna gwiazda telewizyjna”, o której mówi się, że znajdzie się w składzie nowego serialu.

Teraz posunęła się tak daleko, że odpowiedziała na internetowe spekulacje i dała wskazówkę, że teorie żarliwych fanów mogą być prawdziwe.

Chrishell bezczelnie odpowiedziała na post na Instagramie, w którym podzieliła się teoretycznym artykułem na temat tego, dlaczego według nich znajdzie się w składzie na rok 2024.

Aby podsycić plotki, po prostu skomentowała emoji z bocznym okiem na dole postu, nie chcąc zaprzeczyć tej teorii.

Chrishell Stause dała poważną wskazówkę, że udaje się do dżungli, aby dołączyć do obsady Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! Australia 2024

Opublikowano zaledwie dzień po tym, jak oficjalne konto I'm A Celebrity Australia na Instagramie udostępniło zdjęcie swojego partnera G Flipa gospodarzom programu Julii Morris i Robertowi Irwinowi.

We wtorek na koncie opublikowano migawkę przedstawiającą G Flipa, który nie jest binarny i używa zaimków „oni/oni”, stojąc wśród uśmiechniętych gospodarzy, pokazując kciuk w górę.

Post nie miał podpisów i chociaż skład gwiazd nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, fani w komentarzach byli dość zdenerwowani.

Chętnie dzielili się nadzieją, że muzyk lub jej żona, osobowość telewizyjna, Chrishell, wkroczą do południowoafrykańskiej dżungli na potrzeby nadchodzącego serialu.

Napisali: „Jeśli nękacie nas fałszywą nadzieją, to co wam mówię!!!” Chodź, Ji! Byłoby wspaniale!!';

„O mój Boże, o mój Boże, o mój Boże @gflip – bardzo chciałbym ich zobaczyć w „Jestem gwiazdą!”; „Chciałbym ich zobaczyć w programie!!!”;

Dziesiąta seria reality show Network 10 rozpocznie się 24 marca i pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat tego, wśród których gwiazd znajdą się gwiazdy.
Krążą pogłoski, że 42-letnia gwiazda Selling Sunset, która jest żoną australijskiego perkusisty J Flipa, jest „kontrowersyjną gwiazdą telewizyjną”, z której wyśmiewano się, że znajdzie się w składzie nowego serialu
Posunęła się teraz tak daleko, że odpowiedziała na internetowe plotki i rzuciła aluzję, że teorie fanów mogą być prawdziwe, komentując emoji z boku pod spekulacyjnym postem.

'Tak!! Myślałem o G flipie, ale byłbym równie szczęśliwy, gdyby to była ona; 'Proszę proszę proszę'; „Skarby Narodowe!!!!!”

READ  Cztery flamandzkie produkcje zostały wybrane na największy amerykański festiwal filmów krótkometrażowych

„I'm a Celebrity” opublikował wskazówki dotyczące tego, kto znajdzie się wśród celebrytów przed premierą sezonu 10, która odbędzie się 24 marca w Network 10.

Okazało się, że w wydarzeniu bierze udział kontrowersyjna gwiazda telewizyjna, złoty medalista i ukochany międzynarodowy komik.

Gdy w mediach społecznościowych pojawiały się ekscytujące zwiastuny, fani szybko dzielili się swoimi teoriami na temat tego, które znane twarze pojadą na występ do Republiki Południowej Afryki.

Pierwsza wskazówka, zamieszczona na Instagramie, sugeruje, co następuje: „Możemy również potwierdzić… że ta kontrowersyjna gwiazda telewizyjna w rzeczywistości jest kontrowersyjna”.

Drugi materiał dowodowy sugeruje, że „złoty medalista przenosi się z Paryża do afrykańskiej dżungli”, a celebrytka jest „prawdziwym pionierem”.

„Międzynarodowa komedia, którą kochają członkowie rodziny królewskiej” – to najnowsza wskazówka, którą opublikowano, aby fani mogli odgadnąć.

Setki fanów w komentarzach na Instagramie dzieliło się swoimi przypuszczeniami na temat tożsamości uczestników konkursu.

Opublikowano zaledwie dzień po tym, jak oficjalne konto I'm A Celebrity Australia na Instagramie udostępniło zdjęcie swojego partnera G Flipa gospodarzom programu Julii Morris i Robertowi Irwinowi.

W odpowiedzi na niejasną sugestię, że w składzie pojawi się międzynarodowy komik, fani wyrazili nadzieję, że w rolach głównych wystąpią Ross Noble, Michael McIntyre lub Jack Whitehall.

Użytkownicy mediów społecznościowych podzielili się także swoimi teoriami, że do składu może dołączyć pływak i złoty medalista olimpijski Mack Horton.

Sezon 10 tego hitowego reality show będzie kręcony w Republice Południowej Afryki i po raz pierwszy zostanie zaprezentowany przez 44-letnią Julię wraz z 20-letnim prezenterem Robertem.

W roli gospodarza Robert pokonał wielkie nazwiska Sama Panga, Jimmy'ego Reese, Curtisa Stone'a, Beau Ryana i Tristana McManusa.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pierwsze wskazówki dotyczące składu „I'm A Celebrity Get Me Out of Here Australia 2024” ujawnione, gdy fani z podekscytowaniem dzielą się swoimi teoriami na temat słynnej obsady