Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Golf 2022: zdjęcie Sergio Garcii, BMW PGA Championship, aktualności, DP World Tour jest dobre

Zawodowy golfista Sergio Garcia wycofał się z mistrzostw BMW PGA, a następnie ujawnił się w mediach społecznościowych.

Po tym, jak Garcia wycofał się z turnieju w Wentworth w Surrey, ogłoszono, że w sobotę wczesnym rankiem Anglia – bez podania powodu do odejścia – pojawiła się w meczu piłki nożnej Texas vs Alabama w Austin, który rozpoczął się tego samego dnia, Poczta w Nowym Jorku raporty.

Oglądaj relacje na żywo z USPGA Tour z Fox Sports na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Garcia, który w niedzielę wszedł na Instagram, aby podzielić się swoimi zdjęciami z gry z żoną Angelą Akins Garcia, zostanie ukarany grzywną przez DP World Tour za wycofanie się z głównego wydarzenia, chyba że przedstawi „dowody medyczne uznane za uzasadnione” według The Telegraph .

Angela uczęszczała do Teksasu i grała w drużynie golfowej Longhorns.

Od poniedziałku ani Garcia, ani jego spółka zarządzająca nie podali powodu wycofania się. Centrala Wentworth potwierdziła Telegraph Sport, że jeśli jeden nie zostanie zwolniony w ciągu trzech tygodni, Garcia zostanie ukarany grzywną.

42-letni Garcia został sfotografowany podczas udzielania wywiadów na boisku na Daryl K Royal Memorial Stadium w sobotę, po swojej pierwszej rundzie w czwartek, kiedy strzelił 4 na 76. Piątkowa druga runda została przełożona na dzień po śmierci królowej Elżbiety II i odpadła Mistrzostwa do 54 dołków.

Legenda Ryder Cup – który gra w LIV Golf Series – i jego żona również rozmawiali ze zwycięzcą 2022 Masters Scottym Schefflerem i jego żoną Meredith na boisku przed meczem. Garcia musiał stawić czoła intensywnej kontroli online za opuszczenie turnieju i chwalenie się uczestnictwem w meczu piłki nożnej.

Garcia powiedział w tweecie, który zawierał zdjęcia ich dwojga podczas meczu, że Garcia i jego żona byli na meczu, aby wspierać trenera Longhorns, Steve’a Sarkissiana.

READ  Wallabies v England Game One: Jak oglądać, bilety, drużyny i więcej | Najnowsze wiadomości o rugby

Garcia nie był jedynym profesjonalistą, który odpadł z mistrzostw BMW PGA. Justin Rose, Ryan Fox, Christopher Broberg, Nino Bertasio i Andrea Pavan również wycofali się.

Wycofanie Garcii nastąpiło po tym, jak Telegraph Sport poinformował w czerwcu, że profesjonalista wyruszył z rzędu w szatni BMW International w Monachium, krzycząc do kolegów zawodowców: „Ta trasa jest świetna, wszystko jest świetne. Ed, powinien był wziąć Pieniądze saudyjskie.” „.

Garcia jest na liście startowej tegorocznego turnieju LIV Golf w Chicago. Trzydniowy turniej o wartości 23 milionów dolarów rozpocznie się w piątek.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Poczta w Nowym Jorku Reprodukowano go za zgodą.