Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Google Bard Advanced nadchodzi, ale prawdopodobnie nie będzie darmowy

Google Bard Advanced nadchodzi, ale prawdopodobnie nie będzie darmowy

Nadchodzi Google Bard Advanced i może to być pierwsza próba pobrania opłat za chatbota opartego na sztucznej inteligencji. Kod na stronie internetowej Bard pokazuje szansę na otrzymanie Bard Advanced za darmo na trzy miesiące, co oznacza, że ​​później będzie on płatny. Użytkownik X (dawniej Twittera) Pedros Pamboukyan udostępnił Wykryty koddo którego zalicza się także A Niedziałający link do Google One. Może to oznaczać, że użytkownicy będą musieli posiadać subskrypcję Google One, aby uzyskać dostęp do Bard Advanced.

Google po raz pierwszy ogłosił Bard Advanced w grudniu 2023 r Wraz z nowym, dużym modelem językowym opartym na sztucznej inteligencji Gemini i Superkomputer sztucznej inteligencji Z chmury Google. Dyrektor generalny Google, Sundar Pichai, wyjaśnił w poście na blogu, że model Gemini to najpotężniejszy jak dotąd model Google, umożliwiający „płynne zrozumienie i wnioskowanie o wszystkich rodzajach danych wejściowych od A do Z, co jest znacznie lepsze niż istniejące modele multimedialne”. Gemini ma trzy rozmiary: Gemini Ultra, Gemini Nano i Gemini Pro, przy czym Cool korzysta z tego drugiego. Gemini Ultra nie jest jeszcze dostępny dla ogółu społeczeństwa, ale Google stwierdził, że będzie siłą napędową Bard Advanced.

Jeśli chodzi o dostępność Bard Advanced, powyższy kod wskazuje, że można go z nim powiązać Google One (Chociaż nie jest jasne, jaki poziom subskrypcji jest wymagany), ale w chwili pisania tego tekstu nie potwierdzono żadnych szczegółów. Google obecnie testuje swoje możliwości na małej grupie (może też dlatego pojawił się kod). Nie ma jeszcze ustalonej daty premiery Bard Advanced, ale w grudniu Google poinformował, że będzie ona dostępna „na początku przyszłego roku”, więc będzie mogła wystartować w dowolnym momencie.

READ  Nowy ultracienki materiał elektrody: krok C