Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gość hotelowy zaniemówił z powodu rozczarowujących szczegółów śniadania obsługi pokoju

Gość hotelowy zaniemówił z powodu rozczarowujących szczegółów śniadania obsługi pokoju

Gość hotelowy nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy otrzymał „smutny” talerz śniadaniowy, który zamówił za pośrednictwem obsługi pokoju.

Gość, który przebywał w Alton Towers Resort w Staffordshire w Wielkiej Brytanii, wywołał gorącą dyskusję w mediach społecznościowych po tym, jak podzielił się zdjęciem tego, co miało być „pełnym” angielskim śniadaniem.

Obejrzyj wideo powyżej: Rozczarowujące odkrycie australijskiej pary po przybyciu do luksusowego hotelu spa

Aby uzyskać więcej wiadomości i filmów związanych z jedzeniem, sprawdź Jedzenie >>

Przyjmuje się, że talerz śniadaniowy został podany gościowi w styczniu za pośrednictwem oficjalnego dostawcy żywności i napojów firmy Aramark.

the Angielskie Stowarzyszenie Śniadaniowe Na Twitterze zamieścił zdjęcie na swoim koncie, które zostało wyświetlone ponad 23 000 razy.

„Czy to prawda, że ​​to obsługa pokoju serwuje pełne śniadanie angielskie w twoim hotelu?” Napisali w poście.

– Nie możesz dać im naczyń?

Na zdjęciu jajko sadzone, mini kiełbasa, bekon, placki ziemniaczane i plastikowy kubek pełen fasolki po bretońsku – podane na kawałku tektury.

Gość hotelowy nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy otrzymał „smutny” talerz śniadaniowy, który zamówił za pośrednictwem obsługi pokoju kredyt: Świergot

Wielu szybko pomyślało o angielskim śniadaniu.

„Nie, nie, nie, nie, nie sposób, w jaki robisz śniadanie, nie mówiąc już o śniadaniu mistrzów… fasola w filiżance, brakujące składniki, kiełbasa, która wygląda niechlujnie… parodia” – napisała jedna osoba.

Inny powiedział: „To mnie zasmuca”.

Żadnych grzybów ani kaszanki? Ktoś zadeklarował.

W oświadczeniu dla 7NEWS.com.au rzecznik Aramark powiedział, że dostawca podjął „natychmiastowe działania” i „współpracował z Alton Towers w celu przeglądu oferty obsługi pokoju dla gości”.

„Jesteśmy rozczarowani standardem śniadania, którego doświadczył w tym odosobnionym incydencie gość Treehouse w styczniu. „To było poniżej naszych zwykłych standardów” – powiedział rzecznik Aramark 7NEWS.com.au.

READ  Premier Modi wraca do Ajodhji po 32 latach ślubów świątynnych Wiadomości z Indii

„Śniadanie jest dostępne dla wszystkich gości Treehouse w dowolnej restauracji na miejscu. Alternatywnie w porze śniadania dostępna jest obsługa pokoju, co dla niektórych gości jest wygodniejsze.

„Po pełnym przeglądzie w styczniu, nowa oferta śniadań kontynentalnych jest teraz dostępna dla gości korzystających z tej usługi.”

Nowa opcja śniadaniowa dla gości obejmuje wybór świeżych owoców, płatków śniadaniowych, mleka, bochenek chleba, wybór soków, wybór ciast oraz asortyment dżemów, dżemów i jogurtów – wszystko dostarczane w wiklinowym koszu z lnianymi serwetkami .

Wszystkie opcje śniadań na ciepło są nadal serwowane na miejscu w restauracjach tematycznych.

Aby uzyskać bardziej angażujące treści związane ze stylem życia, odwiedź stronę 7Life on Facebook.

Przyłapany na kamerze: drzewo spada na dom podczas wywiadu telewizyjnego na żywo.