Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gracze Helldivers 2 otrzymają w ten weekend dużą premię do PD, więc pogódź się z tym

Gracze Helldivers 2 otrzymają w ten weekend dużą premię do PD, więc pogódź się z tym

Arrowhead Game Studios, twórca Helldivers 2, zaoferowało swoim graczom gałązkę oliwną po tym, jak w grze pojawił się problem, który uniemożliwiał graczom zdobycie odpowiednich nagród po ukończeniu misji.

W Wiadomość na temat X, zastępca dyrektora ds. gry, Sagar Biroshi, powiedział fanom, że wszyscy gracze będą mieli tymczasowy wzrost o 50% do punktów doświadczenia i zamówień, począwszy od teraz do niedzieli 18 lutego (o ile pozwalają na to strefy czasowe). Stanie się to możliwe dzięki bardzo sprytnemu systemowi Game Master, który daje załodze Arrowhead możliwość zmiany rzeczy w grze dla dowolnego lub wszystkich graczy w czasie rzeczywistym, co Beroshi porównał wcześniej do bycia mistrzem w grach stołowych lub dungeon crawlerach.

Pełna wiadomość brzmi:

„Tutaj Sagar, zastępca dyrektora gry Helldivers 2. Jesteśmy świadomi problemu, który powodował, że nagrody niektórych graczy nie były prawidłowo wypłacane na koniec misji. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu, ale w międzyczasie chcemy spróbować złagodzić skutki, gdy zbliżamy się do sezonu wakacyjnego.” weekend.

„Tak więc od teraz do końca niedzieli 18 lutego (CET) gra będzie nagradzać wszystkich graczy z punktami doświadczenia i prośbami mnożnikiem 50% oprócz podstawowego wyniku zadania. Możesz wiedzieć, że ten dodatkowy mnożnik jest aktywny kiedy zobaczysz efekt Mistrza Gry o nazwie „Rozliczanie poprawek” w Super Destroyer.

„Dziękuję bardzo za cierpliwość i wsparcie (oraz za niesamowitą serię memów, którymi się podzieliłeś!). A teraz wracajcie tam, Helldefers, i brońcie naszych ziem przed najazdami robotów!

READ  Qualcomm przedstawia technologię audio S7 i S7 Pro zapewniającą dźwięk na wyższym poziomie