Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Grimes żartuje o stworzeniu „Lesbian Space Society” po rozstaniu Elona Muska

Po jej rozstaniu z mężem przez trzy lata, najbogatszym człowiekiem świata Elonem Muskiem, muzyk Grimes żartował, jak podzielili się swoimi aktywami.

Niektóre pary dzielą majątek po separacji. Elon Musk i Grimes dzielą przestrzeń.

Grimes powiedział wyłącznie Szósta strona Za pośrednictwem poczty elektronicznej: „Skolonizuję (jeden z księżyców Jowisza) Europę oddzielnie od Elona dla Lesbijskiego Towarzystwa Kosmicznego”.

Ta reakcja z przymrużeniem oka zdaje się wskazywać na kontrakt Muska i SpaceX o wartości 178 milionów dolarów (243 miliony AU) z NASA, aby pomóc im dotrzeć do pokrytego lodem księżyca Jowisza, Europy, aby sprawdzić, czy nadaje się on do zamieszkania. Planeta ma 79 księżyców.

Piątek, Szósta strona ujawnił, że Musk i Grimes zajęli trochę miejsca po trzech latach spędzonych razem, ale nadal z udziałem rodziców Roczny syn X Æ A-Xii.

„Jesteśmy prawie rozdzieleni, ale nadal się kochamy, widujemy się często i jesteśmy w dobrej formie” – powiedział 50-letni Musk.

„Przeważnie moja praca w SpaceX i Tesli wymaga, abym przebywał głównie w Teksasie lub podróżował za granicę, a jej praca głównie w Los Angeles. Teraz mieszka ze mną, a Dziecko X jest w sąsiednim pokoju”.

w marcu , 33-letni Grimes, który teraz występuje jako sędzia na pokazie konkursowym alternatywny znakPowiedziała, że ​​chce pomóc Muskowi skolonizować Marsa.

„Gotowa na śmierć z czerwoną ziemią Marsa pod moimi stopami”, napisała na Instagramie ze strony startowej Starbase w Teksasie.

Powiedziała również, że po 50 roku życia przeniesie się na zakurzoną planetę i będzie wykonywała „ręczną pracę na śmierć”, dodając: „Ale mam nadzieję, że to się zmieni”.

W jednym z wywiadów stwierdziła, że ​​chciałaby, aby „moja świadomość żyła w jakimś ludzkim naczyniu, które może swobodnie mówić i poruszać się, a wtedy to ciało może udać się na Marsa i inne planety w jego obrębie”.

READ  Weekendowa zapowiedź od 1 do 4 lipca 2021 r.

Misją Muska i jego firmy SpaceX jest: Przeniesienie ludzi na Czerwoną Planetę do 2026 roku.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Poczta w Nowym Jorku Reprodukowano go za zgodą

Przeczytaj powiązane tematy:Elona Muska